2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba kızlar.sanırım bende Mayıs annesiyim:) 3-5 kere idrar testi yaptım:) pozitif çıktı. Kan testi için Perşembe sabah sağlık Ocağı'na gidip kan verdim.ogün yoğunluktan çıkmadı.sonrada araya tatil girdi. Kan testi sonucumu bilmiyorum. Ama hamileyim galiba yaa:)

Hayırlı olsun Allah tamanına erdirsin. sat tarihlerimiz aynı seninle. Ben de bugün keseyi gördüm. 4.5 mm olmuş. Darısı isteyen herkese inşallah. 4 yaşında kızım abla olacak inşallah...

Allah tamamına erdirsin canım :) inşallah senin içinde bizim içinde güzel, sağlıklı bir hamilelik olur :) amin.

Ayın 25'de test yaptım silik çıkmıştı acile gittim doktor orda da test yaptı negatif çıktı alttan baktı hamile değilsin dedi, 5-6 gün içinde adet olmazsan tekrar evde test yap dedi çıkarsa hamilesin dedi :)

Bakalım henüz yeni galiba, yeni olduğu içinde görünmemiş olabilir demi?

Çünkü biz burda ilk kontrolü 8 haftalık gidiyoruz.. Adetimden 16 gün sonra lekelendim büyük ihtimal o zaman hamile kalmışımdır..

Bu konuda fikri olan var mı?

Saol cnm,Allah olmayanlarada versin ins.yasadigun lekelenme yumurtlama lekelenmesi olabilirmi acaba,cunku yerlesme kanamasi olsa kan testinde cikar diye dusunuyorum,buyuk ihtimal benim lekelenmem yumutlama lekelenmesiydi..ins bebegin seninledir...

Hayırlı olsun Allah tamanına erdirsin. sat tarihlerimiz aynı seninle. Ben de bugün keseyi gördüm. 4.5 mm olmuş. Darısı isteyen herkese inşallah. 4 yaşında kızım abla olacak inşallah...

amin teşk ederim cümlemize Allah kucagımıza almayıda nasip eder inş,benim kese görünürmü acaba bilmiyorumki,ben cuma günü gidicem doktora,geçmi oluyo acaba?

merhabaaa.. ben de 4.haftaya giriyorum.. çarşamba günü beta hcg 438 di.. haftaya perşembe randevum var..acaba keseyi görebilir miyim ki??

Asieasie, 4 haftalıkken vajinal ultrason ile görebiliyorlar keseyi ama dışardan görülebilmesi için bir hafta kadar beklemen gerekebilir. İnşallah gittiğinde görürsün minik keseciği:))

Sat ım 26 temmuz idi. Hesaplamada 2 mayıs çıkıyor. Boğa burcu çocuğu annesi olacağız heralde ya da ikizler..

amin teşk ederim cümlemize Allah kucagımıza almayıda nasip eder inş,benim kese görünürmü acaba bilmiyorumki,ben cuma günü gidicem doktora,geçmi oluyo acaba?

Canım merhaba benimde randevum haftaya ptesi sat 31 temmuz bence senin kese götürülür. Doktor cuma çagırdı ama ptesiye aldım randevuyu belki kalp atışlarınıda duyarız diye inşallah sorunsuz sıkıntısız bir hamilelik geçiririz hepimiz

Benim dün göründüğüne göre büyük ihtimalle seninki de görünecektir. Cuma geç değil bence. Bende k. Rengi lekelenme var diye biraz erken gitmiştim. Folik asite devam dedi , bir de lelelenme için progrstan verdi. Bir de kan tahlillleri yaptırdık .15 gün sonra kısmetse kalp atışı için çağırdı.

yumurtaları çatlatalı 4 gün oluyor henüz birşey söylemek için çok erken ama eğer tuttuysa ben de mayıs annesi olacağım inş...hep ikizler burcu ikizlerim olsun istedim

amin cnm inş,bende az önce kan verdim yarın alcam sonucunu

günaydın 2014 ün güzel anneleri ve fasülyeleri kızlar benim sorum olcaktı sizlere,burdaki gebelik hesaplayıcı dogrumu acaba benim 5. haftam olarak görünüyor,başka biyerde 4. hafta çıkıyo kafam karıştı :S

4+0 DAN 4+6 YA KADAR 5. HAFTA SAYILIYOR CANIM DOĞRU YANİ. AMA DİĞERLERİ ARTILI SÖYLÜYORSA ONDAN KARIŞTIRIYORSUNDUR. BU ARADA HAYIRLI OLSUN BEBİŞİN ALLAH KUCAĞINA ALMAYI DA NASİP ETSİN İNŞALLAH SAĞLIKLA SIHHATLE

Kızlar ara ara mideme boşluklarıma sancı giriyor çok şiddetli değil sizce normal mi? Kızımda böyle olmamıştı hatırlamıyorum yani

Aranıza bu gün katıldım hamiş olduğumu henüz dün öğrendim test yaptım pozitif çıktı evlilik yıl dönümümüz de bana ve eşime büyük bi hediye geldi Rabbim den henüz kimseciklere söylemedik sizle paylaşmak istedim ve benim gibi henüz ilk bebişine hamiş olan anne adaylarından destek tecrübeli annelerden de fikir almak için üye oldum :) Herkese Selamm:)

tebrik ederim cnm,Allah kucagına almayıda nasip etsin inş,bende cumartesi günü ögrendim:d

amiiin inşallah Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..
sanırım senin de sat 1 ağustos benim de öyle aynı gün doğum görünüyor :))) kazasızca olur inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…