2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
muslik miydi neydi sut yapio vitamin war yazmis bi arkadas bilamadim tekrar o neydi

muslik miydi neydi sut yapio vitamin war yazmis bi arkadas bilamadim tekrar o neydi

Yok tatlim sut yapiyor demedim,musli aldim sutte tuketmis oluyorum onunla beraber dedim..
Icinde kuru meyveler kuru uzum tahillar vs var besleyici acidan iyi ve kolay..Yani hicbisy yiyememekten iyidir demek istedim sabah uyaninca hemen yumurta hasliyorum bide onu yiyorum kolay oluyor..

Buarada insallah Duru'nun onemli birseyi yoktur..1 saatte olsa yol bir gorunun istersen yani ilerleyecek yacda onemli bisyse tedbir alinmis olur fikrimce..

Album icinde tesekkur ederim :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar burası ne kadar güzelmiş. Iletisiminiz harika. Çok geç kalmışım katilmak için. 23 Mayısta doğdu oğlum. Ikinci cocugum ama acemi gibiyim☺hatta doktor bile dedi il çocuğunuz mu diye. Ben daha sapkasini eldivenini bile çıkarmadım. Siz çıkardiniz mi? Nasıl giydiriryorsunuz bebisleri?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hosgeldin :)
Olsun hala minicikler paylasilacak cok sey var :)
Hayirli evlat olsunlar insallah..
Sanirim yasanilan yerle ve evleerin durumuyla ilgili..
Bizim evimiz biraz yuksekte kaliyor eser hep buralar serin yani evin ici daha serin oluyor..
Ama sapkayla eldiveni cikardik..Sadece kisa kolluya fln gecemedik :)
Sapka terletiyorsa dikkat et cikarinca ya da sapka dustugunde fln daha cok usur kafasi terli terli..

Haklısın sanırım. Çıkarıyorum an itibariyle bende. Ya ben bi de ince bir battaniyeye sariyordum. Çocuğu yakmisim resmen😯

Kızlar doktora goturdum oglumu yine bronsit olma yolundaymis. Henuz ilerlememis. Moralim sifilandi. Ustelik surekli tekrar edebilir dedi. Genlerde yok ama. Dogumda dogru aspire edilmediginden bahsetti genelde boyle durumlarda tekrar ediyormus. Hemsire bebegimi ilk getirdiginde dikkat edin nefes almasi biraz sorunlu ama oonemlidegil gecer demisti. Biz de ustunde durmadik. Ve ilk gun kusmus onu da yutmustu. Elleri falan morarmisti zorla sirtina vurdu hemsire de nefes aldirdiydi. Bu iki durumdan birinden suphelendi doktor. Cigerine sicrayan bir pislik iltihap yapiyormus anladigim kadariyla. Ilac verdi iki gun sonra kontrole cagirdi. Bir sure takip edilmwli dedi. Kesin birsey de soylemedi aslinda tedaviyle ilgili. Ptesi belli olacak. Dua edin yavrum iyilessin kizlar. Rabbim onlari bize bagislasin :/

Kızlar ben boşanıyorum eşimden. Dün gece çok fena şeyler oldu. Eşimle çok şiddetli bir kavga ettik boğazımı sıktı saçlarımdan sürükledi bana vurdu üstelik bunları kayınvalidemlerin yanında yaptı yetmemiş gibi kayınvalidemde bana vurmaya kalktı. Herşey çocukların yanında oldu. Kuzey dün geceden beri sinir krizi geçiriyor zor sakinleştirdik bebekte kötü bugün aşıda yaptırdım perişanım. Dün gece telefonumu elimden almaya kakltılar son anda annemleri aradım gelip beni kurtardılar. Beni evden atıp çocuklarımı almak istediler sırf onları bırakmamak için dayak yedim kaçanilirdim ama onları almadan çıkmadım. Annem geldi bizi götürdü. Şimdi annemdeyim perişanız hepimiz. Sabah eşimi aradım evi terketsinler bebeği aşıya götüreceğim üstümüzde başımızda bişey yok diye gitmiyecekler onlar dedi sonra annem konuştu gittiler gidip bavulumu topladım bişeyler attım çocukların benim eşyalarımı. Dün gece öyle ev kuyafetleriyle zor kaçırdım yavrularımı o evden. Yuvam yıkıldı sonunda allah belalarını versin. Eşim hala annemle konuşurken beni suçluyordu akıl hastasıymışım ben hastaneye yatmalıymışım çocuklarımı alırmış benden.
Şimdi boşanmak için avukat bulmalıyım yeni bir düzen kurmalıyım içim yanıyor el kadar bebek küçük bir çocuk anneme sığındım şimdilik.
Allah rızası için bana ve evlatlarıma dua edin dik durmalıyım güçlü olmalıyım bundan sonraki süreç çok zor önümde.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah yardimcin olsun canim cok uzuldum senin ve cocuklarin icin. İnşallah bundan sonra hersey cok guzel olur senin icin. Allah sana ve cocuklarina merhametiyle muamele etsin insallah

Yiyemedigim zamanlar suyu hep yanımda bulunduruyorum cnm,birkaç gündür düzenli yemek yiyorum hemen sütüm artıyor bunu farkettim,azalmasında böyle kalmasınada razıyım,en azından geceleri uyuyup dinlendiğim için bol sütüm oluyor ,sen neden hiç emziremedin hiç gelmedimi sütün ?

Başlarda çok geliyordu ama bebeğim hiç emmedi istemedi ilk 15 20 gün sağıp verdim sonra çok çok azaldı zaten şimdi mama yiyoruz sadece

ewet canim burasida olmasa napardik hic bir fikri yok dislerimi sikmaktan yoruldum artik.....annem bir sokak otemde bir saat gelse iki gunde bir yemek yapsam bir camasir assam bile yeter....en gucume giden de ihtiacim olduunu soledigimde bile gelmior ya yigilasim gelio yuregim sizlio ben nerde hata yaptimda annem bir elimden tutmuor bilmiorum... ewet hersey yemekten gecio ama ben aksam yemegini zor yetistiriom lanet olsun yemege calisiom ama tam anlamiyla olmuo masada tahin helwasi war dere otlu salata war gidip gidip yiorum yemek zorundayim ama bu kacak gibi degil insan gibi olmali allahim buyuk yardimcimiz olsun...

Sut icin yeni bi cozum bulmus bulunmaktayim. Gidip gelip agziniza hurma atin ustune su icin. Sut hem cogaliyor hem doyurucu oluyor

Kızlar doktora goturdum oglumu yine bronsit olma yolundaymis. Henuz ilerlememis. Moralim sifilandi. Ustelik surekli tekrar edebilir dedi. Genlerde yok ama. Dogumda dogru aspire edilmediginden bahsetti genelde boyle durumlarda tekrar ediyormus. Hemsire bebegimi ilk getirdiginde dikkat edin nefes almasi biraz sorunlu ama oonemlidegil gecer demisti. Biz de ustunde durmadik. Ve ilk gun kusmus onu da yutmustu. Elleri falan morarmisti zorla sirtina vurdu hemsire de nefes aldirdiydi. Bu iki durumdan birinden suphelendi doktor. Cigerine sicrayan bir pislik iltihap yapiyormus anladigim kadariyla. Ilac verdi iki gun sonra kontrole cagirdi. Bir sure takip edilmwli dedi. Kesin birsey de soylemedi aslinda tedaviyle ilgili. Ptesi belli olacak. Dua edin yavrum iyilessin kizlar. Rabbim onlari bize bagislasin :/

Geçmiş olsun Allah şifa versin. Çok zor bir durum ama üzme kendini. Geçer inş.

yara olsun ya kremim fala war lansh ozamn 1 saat araliklarla sagiyim birde ismis yok ye ic yat denicem 3 gun kampi bakalim allahim umudum bitmicek :KK66:)) sanmam aslinda arka kapak biraz acik aralik ama bi sorun teskil etmio warken sagio sakir sakir ozaman makina sucsuz :KK66:)) cok saol canim fikirler icin... demir nasil bu arada

Arka kapak neresiydi cnm anlayamadım? 1 saat aralık çok yakın, onun yerıne 2-3 saatte bir sağıp, sağarken surenı arttırsan?
Annene de hayret ettım dogrusu. Acaba acıkca konussan, ona bu kadar ıhtıyacın varken onun herkese faydalı, sana faydası olmayan bu tavrının senı ne kadar uzdugunu acıkca vursan yuzune? Ona ıhtıyacın oldugunu soylesen dırekt...

Demır okula gıtmıyor, kac gundur benle doya doya vakıt gecırdı o yuzden keyıflı son gunlerde maasallah. Bugun Deren ile tekbasıma doktora gıtmem ıcın ızın bıle verdı kı normalde benımle gelmek ister kırk takla atar bunun ıcın...

canım benım, mesajlara cvp yazıyorum 15 karakterden az olduğu için sureklı hata veriyor neyin karakteri anlamadım:/
Ayse hergun huy değiştiriyor. Dun zehırlı hafıyeydı:KK43: bugun ıse sankı 1 şişe buyuk rakı ıcmış gibi.) bayağı bi Leyla:)))
Tatiliniz inşallah dilediğin gibi bol enerjili geçer:) hatta benım yerime de tatil yap ne olur
Bana gelince bugun 45 günlük olduk. ne bir kuaför ne bir avm ye gitmiş deilim. kaşlarım, bıyıklarım birbirine karıştı bebeği emzirmek için eğilmekten kamburum çıktı. zaten dışarı da çıkmak istemiyorum. Tipim itibariyle ilk primat asırlar sonra geri döndü diye medyaya konu olmaktan korkuyorum:KK1:
Bu arada akşam için keyifli ve romantik bi yemek olur inşallah. ikinizi de tebrik ederim tekrar. Allah mutluluğunuzu daim etsin:))
minikleri öp benim için. Su 5 dakikalık mesafeyi de bi türlü aşamadık gitti:)))

Yorgunluk uykusuzluk, espri yeteneğinden hiçbirşey alıp götürmemiş maaşallah. Primat satırlarında koptum gülmekten... İyi iyi, bir anneye espri yeteneği her daim lazım göreceksin ilerde:KK66:
Aslında AVM ye girme taraftarı değilim ama koysan bir taksiye iki dk durmaz mı Ayşe biraz gezinsen Buyaka'da? Kuaför vs hersey var.
Hoş Buyaka'ya gelene dek bize de gelirsin ama bilmiyorum yaz bitmeden gelmelisiniz artık... Ayşe'nin uslu olduğu bir gün doğaçlama yapalım, olmadı Buyaka'da buluşalım yarım saat...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar burası ne kadar güzelmiş. Iletisiminiz harika. Çok geç kalmışım katilmak için. 23 Mayısta doğdu oğlum. Ikinci cocugum ama acemi gibiyim☺hatta doktor bile dedi il çocuğunuz mu diye. Ben daha sapkasini eldivenini bile çıkarmadım. Siz çıkardiniz mi? Nasıl giydiriryorsunuz bebisleri?

Gündüzleri kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorap giydiriyorum sadece. Evimiz genelde 26-28 derece. Şapka nerdeyse hiç takmadım. Senin bebiş dile gelse buzlu çay ister heralde :)

Kızlar ben boşanıyorum eşimden. Dün gece çok fena şeyler oldu. Eşimle çok şiddetli bir kavga ettik boğazımı sıktı saçlarımdan sürükledi bana vurdu üstelik bunları kayınvalidemlerin yanında yaptı yetmemiş gibi kayınvalidemde bana vurmaya kalktı. Herşey çocukların yanında oldu. Kuzey dün geceden beri sinir krizi geçiriyor zor sakinleştirdik bebekte kötü bugün aşıda yaptırdım perişanım. Dün gece telefonumu elimden almaya kakltılar son anda annemleri aradım gelip beni kurtardılar. Beni evden atıp çocuklarımı almak istediler sırf onları bırakmamak için dayak yedim kaçanilirdim ama onları almadan çıkmadım. Annem geldi bizi götürdü. Şimdi annemdeyim perişanız hepimiz. Sabah eşimi aradım evi terketsinler bebeği aşıya götüreceğim üstümüzde başımızda bişey yok diye gitmiyecekler onlar dedi sonra annem konuştu gittiler gidip bavulumu topladım bişeyler attım çocukların benim eşyalarımı. Dün gece öyle ev kuyafetleriyle zor kaçırdım yavrularımı o evden. Yuvam yıkıldı sonunda allah belalarını versin. Eşim hala annemle konuşurken beni suçluyordu akıl hastasıymışım ben hastaneye yatmalıymışım çocuklarımı alırmış benden.
Şimdi boşanmak için avukat bulmalıyım yeni bir düzen kurmalıyım içim yanıyor el kadar bebek küçük bir çocuk anneme sığındım şimdilik.
Allah rızası için bana ve evlatlarıma dua edin dik durmalıyım güçlü olmalıyım bundan sonraki süreç çok zor önümde.

Allah hepinizden razı olsun böyle bir zamanda bile ilk buraya yazmak geldi aklıma sanki hepiniz yanımdasınız sıcacık. Bugün çok kötüyüm sabahtan beri kafam yerinde değil biraz zorlada olsa Kuzeyle oyun oynadım bebek aşıdan sonra huzursuzdu sonra uyudu neyseki. Ateş olmasın diye calpol verdim oda uyutur biraz. Kuzeyi toparlamam lazım acilen. Babam sana vururken bende onun poposunu yumrukladım anne seni kurtarmaya çalıştım dedi az önce. Tam toparlanmıştı ki bu cümleyle yerle bir oldum yine. Ben hatırlamıyorum o anları çünkü.

Tüylerim diken diken oldu. Senin eşin çoğu erkeğin yaptığı gibi sıkıntısını stresini senin üstünde atmış. Pişman olacağı kesinnnn. Ah o kaynanayı napmalı piskopatlarrr. Ettiler evliliğin içine. Seni mumla arayacak o adam. Allah yardımcın olsun şu mübarek günde yazıklar olsun onlara senin gibi fesakar iki çocuk bakan anaya yaptıklarından dolayı bunda da bi hayır vardır canım böyle gidemezdi zaten. Radikal kararlar alma zamanı inş herşey çok güzel olur
Ofertacım nasıl üzüldüm anlatamam. Hayvan herif gücü sana mi yetiyor erkeklik mi yaptığı şimdi. Çok zor zamanlar geçirdiğini anlayabiliyorum. Eşim bana vurmadi ama bende annemin evindeyim 2 haftadır da hiç arayip sormadı. Hergün dua ediyorum içim sogusa diye. Gizli gizli köşelerde Ağlıyorum verdiğim emekler kendimi onun için paralamama yanıyorum. Keşke hiç kıymet vermeseydim daha kıymetli olurdum belki diyorum. Çok zor zamanlar yaşıyoruz. İnşallah geçer diyeceğim ama benimde tek dayanağım evladım şu günlerde birde senin 2 taneler. Onlar için ayakta durmalisin. Zor biliyorum ama hayat devam ediyor edecek..
Senin de A llah yatdomcın olsun cnm yazdklarını okumuştum hatırlıyorum zor gerçekten
Çok geçmiş olsun cnm küçük kuzu iyileşir hemen inşşşşşş

gecmis olsun birtanem inanamiorum cok ilginc bisi bu ya neler neler rabbim biz nasil dikkat edicez nasil bu cocuklari buyutucez sifa wersi allah canim....

Bir gun asklar biter hatiralar kalir kimi sewersen sew hep hatirlatir .....
Soz wermistin bana yani basimda yaslanmaya soz vermistin....
Dun gece tanimadigim bir erkege
sirf sana benzior die sessizce sokulup merhaba dedim
Tanidik bir ses aradim saskin bakislarinda dun
Bildik bir soz bekledim eskiden kalma oylesine
Konustu birseyler soyledi bekledigim sozler bunlar degil
Yuzume bakti oylesine ama senin gibi degil....
Anladim ki hic kimse hic kimse sen degil hic kimse sen gibi canimdan ote can degil....

Uzar gider sarkilar iyice koptum ben allahim war basima bir gelicek aglaya aglaya sut sagdim...yanlizim kimsezim yetemiorum 1 oldu oturdum 2 bucuk gibi sagur hazirlicam...
hani uyumucaktin hafta sonu bir sofrada goruom yuzunu dedim ay widi eidi bi dunya sey saydi gittim odada hem agladim hem sut sagdim 25 ml falan geldi duruya icirdim altini actim ustune 90 lik mama yaptim uyudu simdilik...sabaha randewu aldik dr.a dio ki uyu uyan uykusuz kalcam ben napim dedim gebereim ben dimi 4.5 saat uykuyla bir kere uyandirmadim duruya bak 1 saat die nankorluk bu yaptigin dedim yanlis anladin deyip hala oturuo sozde benimle tw bakio cok ta umrumda saf git yat bi kiymetimi war okadar tantanadan sonra...gidioruz yarinda dr.a bakalim ne dicek hem aylik kontrol olur kalcayi da cektiriz dedik....

Yok tatlim sut yapiyor demedim,musli aldim sutte tuketmis oluyorum onunla beraber dedim..
Icinde kuru meyveler kuru uzum tahillar vs var besleyici acidan iyi ve kolay..Yani hicbisy yiyememekten iyidir demek istedim sabah uyaninca hemen yumurta hasliyorum bide onu yiyorum kolay oluyor..

Buarada insallah Duru'nun onemli birseyi yoktur..1 saatte olsa yol bir gorunun istersen yani ilerleyecek yacda onemli bisyse tedbir alinmis olur fikrimce..

Album icinde tesekkur ederim :)

anladim canim bnm sagir dymaz uydurur hesabi olmus :KK66:))

demek ki demir tahmin ettgimizden cok ozlem duyormus size sewindim daha ii olmasina canim insallah psikolog falan sayesinde de atlatirsinizbu durumu kolayca
anneme izah etmege calistim bi cok seyi ama bilmiorum sanirim degistiremicem onun bu tawrini iki gun sonra yine ayni hamilekende boledi biliosun bikezdaha dile getiricem hazir kafam bu kadar guzelken ...

tamam bide oyle deniyim bakalim canim....yarin dr ne dicek kg ya falan anlaticam hepsini ona da....bu motor war ya en ust sari kutucuk alti pil girisli isteorasi hafif aralik hic acmaya zorlamadim motor u diye onu demek istedim...
Arka kapak neresiydi cnm anlayamadım? 1 saat aralık çok yakın, onun yerıne 2-3 saatte bir sağıp, sağarken surenı arttırsan?
Annene de hayret ettım dogrusu. Acaba acıkca konussan, ona bu kadar ıhtıyacın varken onun herkese faydalı, sana faydası olmayan bu tavrının senı ne kadar uzdugunu acıkca vursan yuzune? Ona ıhtıyacın oldugunu soylesen dırekt...

Demır okula gıtmıyor, kac gundur benle doya doya vakıt gecırdı o yuzden keyıflı son gunlerde maasallah. Bugun Deren ile tekbasıma doktora gıtmem ıcın ızın bıle verdı kı normalde benımle gelmek ister kırk takla atar bunun ıcın...

Yorgunluk uykusuzluk, espri yeteneğinden hiçbirşey alıp götürmemiş maaşallah. Primat satırlarında koptum gülmekten... İyi iyi, bir anneye espri yeteneği her daim lazım göreceksin ilerde:KK66:
Aslında AVM ye girme taraftarı değilim ama koysan bir taksiye iki dk durmaz mı Ayşe biraz gezinsen Buyaka'da? Kuaför vs hersey var.
Hoş Buyaka'ya gelene dek bize de gelirsin ama bilmiyorum yaz bitmeden gelmelisiniz artık... Ayşe'nin uslu olduğu bir gün doğaçlama yapalım, olmadı Buyaka'da buluşalım yarım saat...

demek ki demir tahmin ettgimizden cok ozlem duyormus size sewindim daha ii olmasina canim insallah psikolog falan sayesinde de atlatirsinizbu durumu kolayca
anneme izah etmege calistim bi cok seyi ama bilmiorum sanirim degistiremicem onun bu tawrini iki gun sonra yine ayni hamilekende boledi biliosun bikezdaha dile getiricem hazir kafam bu kadar guzelken ...

tamam bide oyle deniyim bakalim canim....yarin dr ne dicek kg ya falan anlaticam hepsini ona da....bu motor war ya en ust sari kutucuk alti pil girisli isteorasi hafif aralik hic acmaya zorlamadim motor u diye onu demek istedim...

Hmm anlasım yo ordan bısey olacagını sanmam canım
Hadı ıns hem annenle hem dr ile gorusmeler guzel gecer
Haberlerını beklıyoruz

Bizim Demir'in durumu ise farklı bişey. Parmak emme huyu var, bir de maasallah 100 parcalık puzzle yapıyor 10 dk.da eğitimi vs ile ilgili özel bir durumumuz olabılır onun ıcın

Son düzenleme:
Gündüzleri kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorap giydiriyorum sadece. Evimiz genelde 26-28 derece. Şapka nerdeyse hiç takmadım. Senin bebiş dile gelse buzlu çay ister heralde :)

:)))) çok haklısın. Koptum mesajını görünce. Citcitli badinin altına da birsey giydirmiyor musun?

kalp kalbe karsi derler sende uzuldun mu
ay bile ceker gider geceyi dusundun mu
yanlizlik bende sakli cikmaz bir an disari elimde bir fotograf o simdi burda olmali....

X