2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaşlar 9 ay kızamık aşısını yaptırma diyen bir hemşire var şoktayım 1 yaştan önce zararlı dıyo napıcağımı şaşırdım surıyelılerden koru 1 yaşı bekleyın dedı siz nsptınız

Kizlar baska asi varmi boyle ozel devletin attigi haricinde. Simdi yaptirmadim diye uzuldum baska varsa onuda bileyimde sorayim bari, ay hersey cok iyi yolunda ama ben mutsuzum pöfff. Kendimi suclu hissettirdi bana. Aslinda kadin sadece neden dedi ama ben abarttim sanurim.

Gecen yazmislardi Menenjit icin olan Menectra ya da Meningokok diye geciyor..Olmayan birsey icin kendini uzme sonucta yine bebisin icin dusunup karar vermissin,Allahin izniylepismanda olmazdin..

bizim bugün 9 ay aşımız vardı..... sadece kızamık aşısı oldu bacaktan... bi arkadaş koldan aşı olduk demiş acaba ne aşısı
ayları aynı olunca aşıları da aynı olmalı....
bi de son üç ay benim kızım sadece 1 kg almış şu an 10 kg...
az almış ama son aylarda kilo alımı yavaşlaması normalmış
diş çıkarma hareketlenme hastalıklar vs.
sizinkilerin kiloları nasıl?
,

Benim ufaklikta bacaktan oldu..
Degisiyor bildigim kadariyla 2 srkildede vurulan var..
Benim kizim 8500 kilo canim,dogum kilosu 2640 39+5te dogmustu..Dogum kilosuna gore dusun..Masallah 1 kilo cok iyi..Son aylarda 500 gr gecmedik..Hanimefendi totosu yer gorecek diye korkuyor :)

Deniz. sevgilibebek.com var. Oradan bu tablo. 9ay+1hafta bebekler icin. Benimki temel beceriyel geliseme acik olanin ilkini yapamiyr.
Eki Görüntüle 1413350

Ne guzel bir paylasim olmus :) tesekkurleer

Kizlar artik kocaman bir dunya oldum bu hamilelukte saldim cqyira mevlam kayira coook kilo aldim ama mutluyum.15 tatilde kafayi yedim evde o yuzden 37e kadar calusabildigim yere kadar caluscam valla iste rahatum.oglum tam canavar ayakta duruyo tutunarak gidiyo kurtly kuli alamiti 8900 hala.gobegime sap sap vuruyo.bir tane cocuk gel. Bolumunden bir ogrenci ayarladim ogleden sonra oynuyo etkinlik yapiyo.ben koca karnimla o emeklerken yetisemem.karnimdaki fur fir donuyoi hamuleluk hic bitmese buyuk yurucek minik gaz derdiyle ugrascak.hamileyim diye bana karisan yokkk.sikintimda yokk allahtann..gece oflym kalkmiyo sabah 6 da kalkiyo..yalanciktan memeyi emiyo sut yokkki kuzum benimmmm..mayisa az kaldi oglymun dogumgunune gun aldim ikisi ayni tarih dogcak..artik dogurunca yaxarimm hepinizi seviyorummm.

Cok cok sevindim iyi olmanizaa :)
Saglikla kavusun insallah kucuk bey'le,saatide ayarla :)))))))

Gecen yazmislardi Menenjit icin olan Menectra ya da Meningokok diye geciyor..Olmayan birsey icin kendini uzme sonucta yine bebisin icin dusunup karar vermissin,Allahin izniylepismanda olmazdin..

Benim kizim 8500 kilo canim,dogum kilosu 2640 39+5te dogmustu..Dogum kilosuna gore dusun..Masallah 1 kilo cok iyi..Son aylarda 500 gr gecmedik..Hanimefendi totosu yer gorecek diye korkuyor :)

Rica ederim cnm.

Ay inşallah pişman olmam dediğin gibi yoksa dahada çok üzülürüm

Kizlar biz aşı olduk geldik. Koldan yapıldı aşısı neden diye sordum. Sürekli bacaktan olmasın yeri değişik olsun diye kızamık verem gibi aşılar koldan yapılıyor dedi.belirlu bir anlamı yok yani. Kol yada bacak farketmez dedi.su anda iyi görünüyor. 200 gram almış görünüyor ama sanırım tartı ile alakali bir durum.4 günde 200 gram almamıştir heralde.doktor boyunu net ölçemedi . sağlık ocagi da 77 cm ölçü. Bizden bu kadar inşallah sorun olmaz ilerleyen saatlerde

Kizlar biz aşı olduk geldik. Koldan yapıldı aşısı neden diye sordum. Sürekli bacaktan olmasın yeri değişik olsun diye kızamık verem gibi aşılar koldan yapılıyor dedi.belirlu bir anlamı yok yani. Kol yada bacak farketmez dedi.su anda iyi görünüyor. 200 gram almış görünüyor ama sanırım tartı ile alakali bir durum.4 günde 200 gram almamıştir heralde.doktor boyunu net ölçemedi . sağlık ocagi da 77 cm ölçü. Bizden bu kadar inşallah sorun olmaz ilerleyen saatlerde
Olmaz insallah cnm.

Kıyafetle ölçüldüyse o da etkiler denizim maşallah subhanallah annesi gibi selvi boylu olacak:nazar:

Kıyafetle ölçüldüyse o da etkiler denizim maşallah subhanallah annesi gibi selvi boylu olacak:nazar:
Kiyafetle olculdude canim zaten 400 gram fark var ben 200 gramini kiyafetten dustum. Ustunde atleti ve penye badisityle bezi vardi.hangisi dogru artik bilemuyorum.bugun asi olduk birde yatili misafirim falanda var bakamadim hic sana yusufum nasil durdumu ishali.

Foto ekledim kizlar.
Deniz kolay gelsin cnm. Bizim uyuz hemsire bir dahaki asiyi tam 8 mayisa yazmis. Yani dogum gunune :KK62:

Foto ekledim kizlar.
Deniz kolay gelsin cnm. Bizim uyuz hemsire bir dahaki asiyi tam 8 mayisa yazmis. Yani dogum gunune :KK62:

Ben goremiyorum canim,izle dedim ama seninde izle secenegini yapman gerekiyor sanirim ya da onay gelecek bilemedim :)

Īnstagram varsa ordan da ekleyebilirim

Foto ekledim kizlar.
Canım git bi ara değiştir o tarihi olurmu öyle şey hiç. 14 Mayıs doğumlu ozan 20 Mayıs aşı tarihimiz. Sen gel bizim sağlık ocağına. Istedigin ebeyi seçme hakkın var. Mesela benim bağlı olduğum sağlık ocağı başka ama arkadaşım diye gidiyorum. Hiç sorun olmuyor. Hatta bağlı olduğumuz ilçe bile farkli

Canım git bi ara değiştir o tarihi olurmu öyle şey hiç. 14 Mayıs doğumlu ozan 20 Mayıs aşı tarihimiz. Sen gel bizim sağlık ocağına. Istedigin ebeyi seçme hakkın var. Mesela benim bağlı olduğum sağlık ocağı başka ama arkadaşım diye gidiyorum. Hiç sorun olmuyor. Hatta bağlı olduğumuz ilçe bile farkli
8i cuma. 11 i pazartesi. O gun yapsa ne olurdu sanki. Sinir oldum iyice. Degistirtirim cnm. Tum planlarimiz alt ust du iyice cnm. Zaten dogum gunu tantanasi fena.

8i cuma. 11 i pazartesi. O gun yapsa ne olurdu sanki. Sinir oldum iyice. Degistirtirim cnm. Tum planlarimiz alt ust du iyice cnm. Zaten dogum gunu tantanasi fena.
Ben edremit te yapıcam heralde kesinleşti gibi artık. Burda yapsam Kimse yok. Arkadaslardan birbirini tanıyan yok. Doğum Günü değil tanışma merasimi olur. En azından edremit te akraba dost arkadaş bol bol var.kucuk bir sorun kaldı onuda asarsam inşallah kesinlesecek.

Foto ekledim kizlar.

Tesekkur ettim canim :)
Bende yukledim,seni gordugume ayrica sevindim :) masallahh sizee
Allah mahrum etmesin birbirinizden insallah :)

X