2014 Mayıs-Haziran Tüp Bebek Yaptıracak Arkadaşlar buradayız

Canım transferimin 14. Günündeyim.
10. gün:17.77
12 gün: 38.66
14. gün: 103.10
pazartesi akşamından beri leke leke gelio. dewamlı hemşiremle doktorumla iletişim içindeyim. Bu sabah kanamam arttı ve sürekli kasık bel ağrısı yaşıorum.. doktorum cirinone jel e dewam et dedi. (2*1)alıyorum. Bende 2 gündür okuyorum herkes iğne felan vuruolar ama doktorum vermedi..
Bilemiorummmmm... onunda wardır bir bildiği... :nazar:

Inşallah devam etmez tatlim kanaman yat dinlen o zmn dedigin gibi vardır mutlaka doktoru bir bildiği..bn sürekli yatiyorum hafta da bir igne vuruluyorum jelde sabah aksam 1 tane kullaniyorum.geriside allaha kalmis allahin emaneti nasip olacaksa olur zaten bn teslim ettim kendimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Inşallah devam etmez tatlim kanaman yat dinlen o zmn dedigin gibi vardır mutlaka doktoru bir bildiği..bn sürekli yatiyorum hafta da bir igne vuruluyorum jelde sabah aksam 1 tane kullaniyorum.geriside allaha kalmis allahin emaneti nasip olacaksa olur zaten bn teslim ettim kendimi

Yatıcam bende canım.. tutunsunda olsun asıcıkda yatarıs 😊 ben sabah akşam jel koyuyorum o kadar başkada bişi yok... olmıcaksa olede olmas.. rabbim yazmışsa ne yapsak olmaz..
Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.. senin içinde benim içinde... hayırlı haberlerini bekliyorum cnm.. :nazar:

Selam kizlar...bu aralar burasi kalabalik dolu dolu, cok seviniyorum, yukumuzu paylasacak cok omuz var diye...1 temmuzcular nerdesiniz bakim, keseye giden var mi? Ben yarin gidiyorum ve cooook heyecanliyim.
Bu arada esimin yanina geldim yurtdisina, birlikte gorecez insallah. Ohss imde giderek azaliyor her gun yarim kilo dusuyorum gobekten 1-2 santim kaybediyorum ( 4 kilo fazlam ve 5 aylik gobegim vardi) . Bu ohss yuzunden cok komik olay yasadim sizinle de paylasayim...ucaga binerken karnimi kocaman gorduler rapor sordular, nerdeyse doguracak uzereyim sandilar :KK52: ben de aciklama yaptim daha 5 haftaligiz ama boyle boyle...en azindan elimi karnima koyup salina salina yurudum daha simdiden bu duyguyu yasamis oldum mutlu oldum...insallah hepimize o guzel duyguyla mutlu olmaya nasip olur, bebislerimizi kucagimiza almak Allah bize de kismet eder insalllllllah:nazar::nazar:

Kızlar bugun transfer için gittim ama doktor bi öneri sundu sizinlede paylaşmak istiyorm çunku doğrumu yaptım emin değilim.
3 tane 1.kalıte yumurta olusmus istersen bunlardan rastgele bir tanesini secip transfer edebilirim bugun dedi yada ikinci ihtimal bekleyelim yarın yada cumartesi gunune kadar bunlardan bırı mutlaka daha ıyı oldugunu göstereccektir.Yani en ıyısını seçmiş oluruz böylece dedi bende tamam diyip geri döndüm sizce hatamı yaptım birtanesini seçip transferım olsamıydı acaba??

Kızlar bugun transfer için gittim ama doktor bi öneri sundu sizinlede paylaşmak istiyorm çunku doğrumu yaptım emin değilim.
3 tane 1.kalıte yumurta olusmus istersen bunlardan rastgele bir tanesini secip transfer edebilirim bugun dedi yada ikinci ihtimal bekleyelim yarın yada cumartesi gunune kadar bunlardan bırı mutlaka daha ıyı oldugunu göstereccektir.Yani en ıyısını seçmiş oluruz böylece dedi bende tamam diyip geri döndüm sizce hatamı yaptım birtanesini seçip transferım olsamıydı acaba??

neden hata yapasin cnm doktorlar cok cok dAha tecrübeli yanlış yönlendirme yapmazlar bnce iyi yapmışsın en en en 1. Kaliteli olan sımsıkı tutunur sanaa inş...bgn kaçıncı gündü bu arada?

Netten 5.gum embriyo transferi blastokist diye ararsan detayli bilgi bulursun.ben arastirmistim ve 5.gunun daha iyi oldugu sonucuna ulasmistim.doktorunda bu yuzden boyle bir karar vermistir.hayirli olsun

8 +2 hft lık hamileyim. Crinone jel kullanıyorum ara ara pempe geliyor. Acaba kanamamı oluyor ? Dr u arasam mı acaba ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

8 +2 hft lık hamileyim. Crinone jel kullanıyorum ara ara pempe geliyor. Acaba kanamamı oluyor ? Dr u arasam mı acaba ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tabiki doktoru aramalisin cnm hiç durma..

Kızlar benim hala kanaamam war... pazartesi akşamından beri kanıyorum... cirinone jel dışında başka hiçbir şey kullanmıoru.. yarın transferimin 17. Günü.. tekrar test istedi dr.
Bu kanama niye....
Yaşayan warmı ben bildiniz adet kanaması yaşıyorum....:nazar:

tabiki doktoru aramalisin cnm hiç durma..

Hastaneyi aradım hemşireyle görüştüm.ben crinone jelin pembe geldiğini coraspinimi kestiğimi söyledim.
Kesme devam et dedi kırmızıya dönerse kesersin dedi.
Şimdide normale döndü zaten çok şükür ....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar benim hala kanaamam war... pazartesi akşamından beri kanıyorum... cirinone jel dışında başka hiçbir şey kullanmıoru.. yarın transferimin 17. Günü.. tekrar test istedi dr.
Bu kanama niye....

Ayy cnm bnm daha bitmedi mi senin kanaman yaa😟 en son tahlilde degerin ne cikti? yaptir bakalim bir daha ama bnde su igneyi bir söyle doktoruna artik neden sadece jel kullaniyorsun ki daha kanama devam ediyor...inş güzel haberler ver nolur😓😓

Bu kanama niye....

Canım jel yetersiz ben de kanama geçirdim hemen progestan iğne vuruldum jeli bırakıp bi de coraspin içiyosan onu da kesmen lazım. Ben iğneyi olunca kanamam geçti. Başka bi doktora da mı danışsan acaba? Geçmiş olsun.

Ayy cnm bnm daha bitmedi mi senin kanaman yaa😟 en son tahlilde degerin ne cikti? yaptir bakalim bir daha ama bnde su igneyi bir söyle doktoruna artik neden sadece jel kullaniyorsun ki daha kanama devam ediyor...inş güzel haberler ver nolur😓😓

Efeeettttt halaaa kanıyorum..... :KK43: 12.gün: 103.10 çıkmıştı cnm.. yarın 17. Günüm. Yarın sabah yine kan wericem. İdrarda ikinci çizgi çıkıo.. ama çok korkuyorum.... :nazar: inşşalh sonuç güsel çıkar :nazar:

Canım jel yetersiz ben de kanama geçirdim hemen progestan iğne vuruldum jeli bırakıp bi de coraspin içiyosan onu da kesmen lazım. Ben iğneyi olunca kanamam geçti. Başka bi doktora da mı danışsan acaba? Geçmiş olsun.

Bende onu anlamıorum... jel bencede yetersiz... jel dışında folikasit kullanıyorum o kadar!!!! İnşallah başıma körü bir şey gelmez allahım hakkımda hayırlısını nasip etsin... yarın kan aldırmaya gittiğimde izmitteki Doktorumla görüşücem inşallah... benim gibi amerikan hastanesinde tedavi olupta kanama yaşayan biri varmı ki... varsa acaba onada aynı prosedür mü uygulandı??? Neden wermiyolar acaba... sorduğumda bu süreçte yapılacak başka bir şey olmadığını söyledi doktorumda hemşiremde.....
Herşeyin hayırlısı.... :nazar: :KK43:

Bende onu anlamıorum... jel bencede yetersiz... jel dışında folikasit kullanıyorum o kadar!!!! İnşallah başıma körü bir şey gelmez allahım hakkımda hayırlısını nasip etsin... yarın kan aldırmaya gittiğimde izmitteki Doktorumla görüşücem inşallah... benim gibi amerikan hastanesinde tedavi olupta kanama yaşayan biri varmı ki... varsa acaba onada aynı prosedür mü uygulandı??? Neden wermiyolar acaba... sorduğumda bu süreçte yapılacak başka bir şey olmadığını söyledi doktorumda hemşiremde.....
Herşeyin hayırlısı.... :nazar: :KK43:

Bazı doktorlar iğnesinin olduğunu bile bilmiyor progestanın! İnternette 16 yıllık kadın doğum profesörü bana ilk kez sizden duyuyorum iğnesi olduğunu dedi şok olmuştum. Sen bi hatırlat acaba enjeksiyon daha etkili olmaz mı falan diye. Hayırlısı olsun inşallah geçer.

Efeeettttt halaaa kanıyorum..... :KK43: 12.gün: 103.10 çıkmıştı cnm.. yarın 17. Günüm. Yarın sabah yine kan wericem. İdrarda ikinci çizgi çıkıo.. ama çok korkuyorum.... :nazar: inşşalh sonuç güsel çıkar :nazar:

Cnm nolursum mutlaka igneyi tekrar tekrar sor..iğne kötü birsey değil tam aksine yüksek progesteron yükleniyor ve kanama duruyor..hafife alinacak durumumuz yok çok zor süreçlerden geliyoruz bu duruma anlayamadim bn snn doktorunun uyguladığı yöntemi allahim esirgesin...ısrarcı olmani öneriyorum nolursuuun yarin al sonucunu ve israr et bir iğne vursunlar😯😯

Bazı doktorlar iğnesinin olduğunu bile bilmiyor progestanın! İnternette 16 yıllık kadın doğum profesörü bana ilk kez sizden duyuyorum iğnesi olduğunu dedi şok olmuştum. Sen bi hatırlat acaba enjeksiyon daha etkili olmaz mı falan diye. Hayırlısı olsun inşallah geçer.

Hadi yaaaa :KK53: çok ilginç yarın söylicem tekrar bakalım canım.....

T
Cnm nolursum mutlaka igneyi tekrar tekrar sor..iğne kötü birsey değil tam aksine yüksek progesteron yükleniyor ve kanama duruyor..hafife alinacak durumumuz yok çok zor süreçlerden geliyoruz bu duruma anlayamadim bn snn doktorunun uyguladığı yöntemi allahim esirgesin...ısrarcı olmani öneriyorum nolursuuun yarin al sonucunu ve israr et bir iğne vursunlar😯😯

Tamam cnm çok çok saol... yarın sonuçtan sonra sıkıştırıcam... onlar için çok kolay olabilir ama bizim için hiç öle değil...
Eğer yarın geç kalınmaz ise yaptırayım😞😞 inşallah bu sefer inat etmez doktorum....:KK53:

Kızlar sabah kan tahlilimi verdim ve beklemeeye koyuldum.. sonuç:344.9..... ama kanamaya dewam pıhtı pıhtı.. iğne verdiler büyük bir çabalamanın sonunda... kurum beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı hemde çok..... pazartesi tekrar tahlil istediler büyük ihtimalle iyi sonuçlanmıyacağını dile getirdi doktor.... %80düşebilir dedi.... bennn napıcammmm.... sabır sabırr dayanma gücü allahımmmm nolur......

Kızlar sabah kan tahlilimi verdim ve beklemeeye koyuldum.. sonuç:344.9..... ama kanamaya dewam pıhtı pıhtı.. iğne verdiler büyük bir çabalamanın sonunda... kurum beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı hemde çok..... pazartesi tekrar tahlil istediler büyük ihtimalle iyi sonuçlanmıyacağını dile getirdi doktor.... %80düşebilir dedi.... bennn napıcammmm.... sabır sabırr dayanma gücü allahımmmm nolur......

Ahh cnm çok sevindim şükürler olsun👼 boşver sen kurumu artik allhin izniyle igneni vurul yat dinlen...igneye rağmen lekelenmen olursa da korkma olabilir normal dedi bnm doktorum çünkü....inan bana çoook sevindim degerin ne de güzel katlanmış

X