2014 Mayıs-Haziran Tüp Bebek Yaptıracak Arkadaşlar buradayız

Hangi ilaçları sordunuz burada siz? Bir de tedavinin kaçıncı günündesiniz? Biz bugün 10. Günmeyiz. 13-14 yumurta gözüküyor dedi bugün doktor. İnş içleri de dolu çıkar yumurtalarımın.

Gonal f 450 lik fiyat cok değişiyor. 6.gunu. adetimin 3. Günü basladik25 nisanda 4.ve 5.gunde cetrotide eklendi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Raporum yok ilk tedavi denem merkeze 2100euro verdik

Raporum yok ilk tedavi denem merkeze 2100euro verdik

Raporsuz ilaçlar biraz ucuz gibi geldi de ondan sordum. Gerçi ilaç sayıları farklı oluyor. Bizim 5kutu gonal, 6kutu Cetrodite 1tabe de biterler vardı.

Raporsuz ilaçlar biraz ucuz gibi geldi de ondan sordum. Gerçi ilaç sayıları farklı oluyor. Bizim 5kutu gonal, 6kutu Cetrodite 1tabe de biterler vardı.

Haklısın simdi kontrolden ciktim650 de 2kutu gonal 3 kutucetrodite 2 tanede catlatma ignesi vardi.simdi 1 er kutu eklendi

herkese merhaba
ne zamandır çeşitli konuları okur dururdum. en sonunda üye olup paylaşımda bulunmaya karar verdim.
5.5 yıldır evliyim 2 kere dış gebelik geçirdim.sağ tüpüm kapalı. yaklaşık 2-2.5 senedir bebiş sahibi olmak için uğraşıyorum.
en son yaptırdığım yumurta takibinden de sonuç alamayınca bir anda tüp bebek yaptırmaya karar verdim.
mayısın 17 si gibi adet olursam tedavime başlıycam hayırlısıyla. hem heyecanlı hem de korkak hissediyorum kendimi.
bir de tüp bebekle de dış gebelik riski oluyomuş yani daha önceden dış gebelik geçirenler için o yüzden daha da fazla korkuyorum.
herkesin gönlüne göre versin allah.

Profilinde ogretmen yazıyor. Bu arada Memorial de yaptiriyorum. 650 tl ilaçlar 2100euro tup bebek

merhaba suheylab..memeorialde hangi dr.a yaptırdın.. merak ettiğim bi şey var. yumurtlamada problem olmayan spermde problem olmayana da aynı ilaçlar mı veriliyor..ben hiçbir ilaç almadan doğal yollarla yumurtaları geliştirsem incir kürü mesela öyle olsa olmaz mı??tabi dr.a söylemeyeceğim bunu ya da söylerim..

Amiiiin arkadasım inşaallah tez zamanda yawrucuklarimiza kawusuruz da öyle devame ederiz çok geçmiş olsun sanada neler atlatmissin Rabbim bundan sonraki tedawinde yawrucunu saglikli sihhatli kucagina alacagin güne kadar bi problem olmadan gelmeyi nasib etsin

Geçmiş olsun inşaallah olmaz ya içini ferah tut bende 3buçuk yildir ewliyim ilk denemem olucak umaim başka denemeye gerek kalmaz rabbim guc kuwwet wersin hakikaten zor nerde düşünüyorsun

yok canım.ilk deneme değil.daha önce 1 aşılama 2 tüp denedik.Bu üçüncü olacak.4 tane dondurulmuşumuz var. sorun pko eşimin tüm testleri nomal şükür. yaşım da 27 bu arada

İnşaallah hayirlisiyla olur arkadasim bizdede bende bi problem yok Esimde sayi we hareket çok düşük benimde 23 yasim umarim olur ilk denememde

İnşaallah hayirlisiyla olur arkadasim bizdede bende bi problem yok Esimde sayi we hareket çok düşük benimde 23 yasim umarim olur ilk denememde

inşallah canım.Allah kimseyi bu yolda aratmasın. nedavin başladı mı? ben adetimi bekliyorum.mayıs sonunda başlarız bir engel çıkmazsa.

inşallah canım.Allah kimseyi bu yolda aratmasın. nedavin başladı mı? ben adetimi bekliyorum.mayıs sonunda başlarız bir engel çıkmazsa.

Hayirlisi benimde mayis sonu şuan adetliyim iste bidakine kismetse tam belli değil henüz ama hakkimizda hayirli olani istiyoruz her zaman ama yawrucumuzda olsa kisa zamanda nasip kismet Rabbim bekletmesin

Hayirlisi benimde mayis sonu şuan adetliyim iste bidakine kismetse tam belli değil henüz ama hakkimizda hayirli olani istiyoruz her zaman ama yawrucumuzda olsa kisa zamanda nasip kismet Rabbim bekletmesin

amin canım.evimizin tek eksiği bebişlerimiz.Rabbim bebiş sesiyle doldursun yuvalarımızı tez zamanda.

Semra hanima gitmiştim. Tedaviden önce nur hanimla basladim. Ama ekip olarak calisiyorlar.kontrollerde baska dr olabiliyor.esimde ve bende problem yok yas faktörü,yumurta rezervim az sayılır. Beklemek istemedim hos bununda garantisi yok. Aşağı yukarı ayni ilaçlar birkac kişinin benimle aynıydı.

amin canım.evimizin tek eksiği bebişlerimiz.Rabbim bebiş sesiyle doldursun yuvalarımızı tez zamanda.

Sen nerde oturuyosun benim emsey çok yatti aklima bide raporu nasil ayarliyoruz ya benim aklim ermedi özelde hemen cikiyomus ama bilgisi olan warsa yardimvi olabilirmi

Sen nerde oturuyosun benim emsey çok yatti aklima bide raporu nasil ayarliyoruz ya benim aklim ermedi özelde hemen cikiyomus ama bilgisi olan warsa yardimvi olabilirmi

canım ben çorumda oturuyorum ama ankarada yaptırıyorum tedavimi. raporlu yaptırmıyorum ben.bu konuda bilgim yok canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…