2014 Nisan annelerinin minik bebislerine aldığı ciciler

$babanne.jpg
Babannemizin aldığı hırkalar ikisinide fitatı 10tl bana cok uygun geldi kupada Arkadasımın hediyesi :KK16:

bunlar da evlendiğimden beri boş durmamak için ördüklerim.sanırım bi çoğu kız için olmuş.hayırlısı artık.cinsiyetimiz bi belli olsun da daha neler örerim neler :nazar::nazar::nazar:

Eki Görüntüle 811560 Eki Görüntüle 811561 Eki Görüntüle 811562 Eki Görüntüle 811563 Eki Görüntüle 811564 Eki Görüntüle 811565 Eki Görüntüle 811566 Eki Görüntüle 811567 Eki Görüntüle 811568

bunlarda cicilerimiz :KK1:

cok cicilerrrrr cok guzelllerrrrrr ))))

$battaniye.jpg $bebeğim.jpg $havlu.jpg $havlu2.jpg $patik.jpg $yakalık.jpg $zıbın set.jpg
Bunlar da bizim cicilerimiz teyzeleri =):KK16:
Ablam sağolsun yeğeni gelmeden kendi çocuğu gibi herşeyi hazır etme derdinde...
Ne de olsa küçük annem benim.

erkek bebek için antibakteriyel hastane çıkışı arıyorum bulamadım

bana önerebileceğiniz yer var mı

Eki Görüntüle 857975 Eki Görüntüle 857976 Eki Görüntüle 857977 Eki Görüntüle 857978 Eki Görüntüle 857979 Eki Görüntüle 857980 Eki Görüntüle 857981

canım cok tatlılar sağlıkla gıymeyı nasıp etsin rabbım :KK16:

cok seker hepsi güle güle giysin meleğin :nazar:

erkek bebek için antibakteriyel hastane çıkışı arıyorum bulamadım

bana önerebileceğiniz yer var mı

canım cıhıcco var ıstersen nette bak

Son düzenleme:
canım cok tatlılar sağlıkla gıymeyı nasıp etsin rabbım :KK16:

cok seker hepsi güle güle giysin meleğin :nazar:

canım cıhıcco var ıstersen nette bak

Canım hepsi birbirinden güzel :KK16:
Saglıklı sihatli güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin:KK16:

Çok sağolun canlarım :KK16:
Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık, sıhhat versin.. :nazar:
Kendime engel olamıyorum ben ya =)
Alışveriş konusunda...

Eki Görüntüle 857975 Eki Görüntüle 857976 Eki Görüntüle 857977 Eki Görüntüle 857978 Eki Görüntüle 857979 Eki Görüntüle 857980 Eki Görüntüle 857981

hepsi de çok güzel, çok cici:KK16::KK16: Rabbim güzel günlerde giydirmeyi, evlatlarınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.

hepsi de çok güzel, çok cici:KK16::KK16: Rabbim güzel günlerde giydirmeyi, evlatlarınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.

ay cnım bunlar çok güzel özellikle patiği:KK16:

Çok teşekkür ederiz teyzeleri :KK19:
Allah herkese nasip etsin...
Sağlıklı, sıhhatli giyinsinler...
İsteyipte alamayan, herkese nasip etsim rabbim..:KK16:

Avatar resminde seyduna ve sahrud var =)
Çok severim hikayesini de, parçalarını da...
....
Sende yeryüzüdür gövde bulan, ey suların sonsuzluğu. Bakışlarım demir atsın gözlerinin limanına. Fırtınalar yorgunu yüreğim, sana. Bütün sabahlarım sesinde ağarsın. Keder tırmanmasın yüzüme bir daha, sarmaşık gibi. Öpüşlerin damlasın çöl dudaklarıma. Biliyorum, yüreğim durgun sudur dindiğim, Korku kıyılarımı sildiğim. Sana geldim, sustum ve yumdum, İki damla ateş düşürdüğün gözlerimi. Al uslandır korsan bedenimi, Gece kanat çırpsın parmaklarımda. Birbirimizden kaçıracak yerimiz kalmasın. Birleşsin yağmur soyunuğu ellerimiz. Bırak öpüşlerim ağzını kapasın. Uzun uzadıya susarak kalalım birbirimizde. Sabaha söyleyecek söz bırakmayalım. Köpekler gibi havlayan acılarımız sussun. Sevda çözmesin kendini bizden, sularca gülüşelim. Yüreğin alıkoysun gitmelerimi.Sana geldim, sona.

....
Sende yeryüzüdür gövde bulan, ey suların sonsuzluğu. Bakışlarım demir atsın gözlerinin limanına. Fırtınalar yorgunu yüreğim, sana. Bütün sabahlarım sesinde ağarsın. Keder tırmanmasın yüzüme bir daha, sarmaşık gibi. Öpüşlerin damlasın çöl dudaklarıma. Biliyorum, yüreğim durgun sudur dindiğim, Korku kıyılarımı sildiğim. Sana geldim, sustum ve yumdum, İki damla ateş düşürdüğün gözlerimi. Al uslandır korsan bedenimi, Gece kanat çırpsın parmaklarımda. Birbirimizden kaçıracak yerimiz kalmasın. Birleşsin yağmur soyunuğu ellerimiz. Bırak öpüşlerim ağzını kapasın. Uzun uzadıya susarak kalalım birbirimizde. Sabaha söyleyecek söz bırakmayalım. Köpekler gibi havlayan acılarımız sussun. Sevda çözmesin kendini bizden, sularca gülüşelim. Yüreğin alıkoysun gitmelerimi.Sana geldim, sona.

sen hic mi bahar gormedinnnn
yuregin aska sermediiiiiinnnn
beni kovsan gitmem derdiiiiinnnn
Yavan kokusuz yalancııııı

ayyyy ne zamandir dinlememistimmm sahrud seydunaaa :KK31:

....

bende yeri çok özel,çok ayrıdır o hikayenin... belki de geçmişime en çok yakışan hikaye... asla kavuşamayacak olan iki sevdalı yürek, iki ayrı yürekte yanan aynı ateş... Şairin de dediği gibi, "Tarihten iki ayrı coğrafyaya damlayan, iki yürekte durmadan kanayan, Seyduna’yla Şahrud… " kısacası, çok severim :KK31:sevenleri olduğunu duydukça da çok mutlu oluyorum :KK16:

Bursa lı anneler chicco korupark ın bahçesine çadır kurmuş gittim bebeğimin giyim dışındaki birçok eksiğini biberon, emzik, temizlik ürünleri , telsiz vs. aldım bayaa indirim var

X