2014 Sonbahar ALES yolcuları kalmasın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uluslararası lojistik bölümüm. Ben de sınava girmeyi düşünüyorum. 3 aylık bebeğim var. Nasıl çalışırım , nasıl kursa giderim hala kafamda oturtmuş değilim. Allah yardımcımız olsun :)

Ben de girmeyi düşünüyorum sonbaharda. En son 3 sene önce girmiştim kasımda süresi doluyor onun da yenilemek gerek :KK51:

Kızlar ben de başlıyorum sonbahara bu pazardan sonra haydi bir plan program bişey yapalım:) olmaz mı kiiii

nasıl gidiyor çalışmalar
ne mezunusun ne istiyorsun :)
daha baslamadim kiii
Bu pztden itibaren baslayabilecegim de program yapmaya basladim azicik azicik once geometri halletmeyi planliyorum mesela sonra sayisal mantik sozel mantik...oyle :)
yuksek lisans icin akadrmisyenlik istiyorum onun icin..

Kızlarr şimdi önümüzde 2 ay var
Ben şöyle bir plan yaptım...Önce konu sayılarını çıkarttım da geometriden yaklaşık 7 konu ve sayısal sözel mantıktan ise 6 konu var.Ben önce onları çalışacağım.. Matematikten de 19 sanırım..
Şimdilik 2 mantık 2 geometri konusu haftada bitirerek kendimi ısındırayım diyorum zaten 3 hafta sonra geometri ve sayısal sözel mantık biter matematik ağırlıklı diğerleri tekrar ağırlıklı çalışırım...Evet evet ben böyle çalışcam..
Ya acaba buraya mı yazsak çalıştıkça yoksa günlük gibi bir sayfa açıp oraya mı yazsak btiirdikçe konuları hani heveslenmemiz için.Çünkü az kaldı ve sıkı çalışmamız lazım kıslaar :KK19:

Kızlarr şimdi önümüzde 2 ay var
Ben şöyle bir plan yaptım...Önce konu sayılarını çıkarttım da geometriden yaklaşık 7 konu ve sayısal sözel mantıktan ise 6 konu var.Ben önce onları çalışacağım.. Matematikten de 19 sanırım..
Şimdilik 2 mantık 2 geometri konusu haftada bitirerek kendimi ısındırayım diyorum zaten 3 hafta sonra geometri ve sayısal sözel mantık biter matematik ağırlıklı diğerleri tekrar ağırlıklı çalışırım...Evet evet ben böyle çalışcam..
Ya acaba buraya mı yazsak çalıştıkça yoksa günlük gibi bir sayfa açıp oraya mı yazsak btiirdikçe konuları hani heveslenmemiz için.Çünkü az kaldı ve sıkı çalışmamız lazım kıslaar :KK19:
bende çalışmak istiyorum günlük aç istersen gelirim bende

Ben de girmeyi düşünüyorum sınava ama plan program yapmadım. Kpss için hazırlandığımdan bilgilerim tazedir diye güveniyorum da çalışmak lazım :KK51:

Aynen ben de öyle, takip zor iş :oops:
olmazsa burdan yazalım takipsiz konuşuruz. sen sayısaldan gireceksin dimi bende eşit ağırlık ama sayılsalın dersleri ile aynı. ben yıllardır ders çalışmıyorum bilgilerim yok hızım da çok kötü. ihtiyaçın muhteşem 3 lü diye kitabını aldım yeni geldi yavaştan başlayacağım. bugün sayılara çalışmayı düşünüyorum

olmazsa burdan yazalım takipsiz konuşuruz. sen sayısaldan gireceksin dimi bende eşit ağırlık ama sayılsalın dersleri ile aynı. ben yıllardır ders çalışmıyorum bilgilerim yok hızım da çok kötü. ihtiyaçın muhteşem 3 lü diye kitabını aldım yeni geldi yavaştan başlayacağım. bugün sayılara çalışmayı düşünüyorum
Ben sadece test çözcem, ders çalışmak uzatır bu saatten sonra.
Elimde çok güzel mantık kitabı var onu halletsem yeter bana. İntibak yayınlarının kitap, kpssde fulletti bana mantığı.:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X