2014 Şubat Anneleri

canım bu kadar takma kafana bence.her bebişin gelişimi farklı sonuçta.zamanı gelince söyler kendi haline bırak.bak nerdeyse bütün bebekler yuvarlanıyo dönüyo ne zamandır,bizim kız dönemiyo daha.zamanı vardır takmıyorum ben..

evet bebeklerin hepsi farklı ama annelik işte içten içe bir kurt kemirir durur benim eltimin kızı yaşına girecek ne emekleme var ne yürüme doktorda gayet iyi bişeyi yok diyor onada gelen giden birsürü laf ediyor canı sıkııyor

allam yarappimbi yumurta alerji testide yapamadım bu oğlan anohut kadar bi parça verdim veren senmisinaz kaldı sadece yumurta sarisi degil içtiği sütü de çıkaracaktine biçim bulandı kusacak ti nerdeyseyumurtada kaldı bizdeanlaşılan sadece süte devam oda uyurkenuyanık ken onuda istemiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim her bebegin gelisimi kendine ozgu annelerin yaptigi en buyuk hata baska bebeklerle kiyaslamak neden acele ediyosun allah izin verirss sagliklari yerinde olsun da konusacaklar yani yipratma kendini. benimki 3 mart dogumlu yok yani aguu auuw o kadar bolca ses cikariyo ama baba falan demedi yani herseyin bi zamani var sabredelimm

merhaba kızlar bebeciklerimiz büyüyor gün geçtikçe... bir 3/5 yıl çocuk istemiyorum çok zor gerçekten onu da ister miyim bilmem ya.....nasıl korunuyorsunuz....ben kesin bir çözüm bulamadım henüz...yanlışlıkla hamile kalmak istemiyorum büyük konuşmayayim....takdiri ilahı....paylaşşsak olur mu...

Allah Allah niye böle yapıyo bu kuzucuk yaa:44:elifnaz yumurtayı sevdi maşallah yoğurdu sade sevmedi pek bisküvili daha çok seviyo..şeftali felan seviyo mu meyvelerle aranız nasıl:44:
ay şu insanlar laf edecek mutlaka bişey bulurlar zatenbazı bebekler biraz daha geç yürüyebilir.drda bi sıkıntı yok diyosa inşallah bi durum yoktur.canım kendi kendine kuruntunun insana zararı var faydası yok.kendimden biliyorumherşeyin bi zamanı vardır.zamana bırakmak gerekiyo biraz bence

yok kuzum benim hic bisey sevmiyo:26:meyve yok sebze yok yogurtu biraz seviyodu onu yememek icin nefesini tuttu boguluyo sandim nasi agladikasigi görünce kasilmali agliyo..mama sandalyesi aldim yeni oturtacagim zaman biliyo basliyo aglamaya bisey yedirmedencok zahmetli bi bebek..rabbim saglik versin:26::26::26:yemeyen bebek cok zor gercekten.napacagini bilmiyosun...biskuviyide sevmiyo...tatli sevmiyo tatsiz sevmiyo...ne sevecek bilmiyorum..bi müddet kasiga ara verecem...biberona devam. yapacak biseyim yokkonuda uyurken alioy uyanikken aslayumurtadan bi igrendi görmen lasimdi..sanki zehir verdim

Son düzenleme:

ben dogum kontrol hapi kullaniyorumm

yok reyyan canimm ne var kafayi yiyecek..inanki yemeyen bebek daha zornasi yedirim derken bak ben kafayiyi yiycemmbekle hersey zamanla..ben bile zamana biraktim birgun kasigi ne sever diyeegercekten her bebek farkli ayni gun dogsalar bile...

yogurtta yapmiycam artikin yemiyo zatenn

corba hic yapmaam..biskuvide yapmiyorumm bi defa yaptim yemedi esimle biz yedik sayesindemeyvede rendelemiyom bi haftadirristerse buyursun masamiza tuzlu aci eksi demiycem yerse verecemmm bu sipayaözel menü yok artikinnn uyurken alsin biberou baksin büyümeyeyogurtu az sulandirip biberonla verim dedim fiyaskoyla sonuclandi hemen uykudan uyandi saolsun püskürttüüüee oglan bunlari kameraya cekip büyüyünce gösretmezmiyim sana

Kizlar merhaba nasilsiniz telim bozuktu giremedim kac zamandir ek gidaya gececegim anneler ilk hangi meyveyi verdiniz malum bize sut yasak

Kizlar merhaba nasilsiniz telim bozuktu giremedim kac zamandir ek gidaya gececegim anneler ilk hangi meyveyi verdiniz malum bize sut yasak

ilk elma , şeftali , muz veriliyor bildiğim kadarıyla

Ben ilk elma, seftali ve muz verdim..dunde ilk defa armut verdim..ben daha corbalara gecmemisim..daha yeni yogurt mayalicam..sansima esim yogurt mayalamasini biliyor o yapicakk...

Canim benim allah yardimcin olurr..insallah en kisa zamanda istahi acilirr...

Canim benim allah yardimcin olurr..insallah en kisa zamanda istahi acilirr...

amin Taube caniminş senin kizin çabuk alisir kasiga ve ek gıdaya gerçekten çok yorucu oluyo yemeyen bebek. is nede yapamıyorum. Tüm günüm ona zorlada olsa bişey yedirip içmeye geciyo

Benim kiz da yemiyo canim. Meyvelerden mama kasiginin ucuyla 3-4kasik tikistiriyorum. Agliyo biraz daha verince yutmuyo agzinda tutuyo sonra cikariyo agzindan (( yogurdu da toplasan 1 tatli kasigi anca yiyor. Ben de en son dayanamayıp birakiyorum.israrci olsam tiksinirse ömür boyu yemekte problem yasayacak. Israr etmesem nasil büyüyece. BILEMEDIM bu kizi naapmali. En iyi relaks olmak onu da beceremiyorum icimde bi umut var onu yaşatmaya çalışcam artik... ins cok gecmeden sever

Sagol canim insallah bi sorun yasamayiz..gercekten yemek yememeleri insani uzuyor....insallah gececi bi dònemdirr..allah yardimcimiz olurr.
Canim yaa bu bebeklere ne olmuss allah yardimciniz olurr bakalim benim kizim sevecekmii..

kızlar bana pimpirikli diyorsunuz biliyorum ama ben bebeğimiz için çok uğraştım tam 2 yıl doktor kapılarında bekledim olmadı şimdide bakıyorum çabalıyorum yetmiyor gibi geliyor elimde değil inanın doğuma girerken bile doktor çok kan kaybı olur anneye bişey olur dedi ben sadece bebeğim iyi olsun dedim narkozdan ayılınca sadece o iyimi diye ağladım sonra doyuramadım sarılıktan hastanede yattı hep benim yüzümden şimdide bakamıyorum oturamıyor bile 2 büklüm oluyor bişey öğretimiyorum tek başıma olmaktan çok yoruldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…