Düğün 2014'ün tesettürlü gelinleri toplanın bi ;)

Gnrsrf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
100
1
Kızlarr ne yapıosunuz düğün hazırlıkları basladı mı.. Ben sımdıden basladım valla :)

Kızlarr ne yapıosunuz düğün hazırlıkları basladı mı.. Ben sımdıden basladım valla :)

oh oh ne güzel :) tatlı tatlı telaşlar vardır şimdiden :) benim de tek düğün hazırlığım kpss ye çalışmalarım. malum atanamazsak düğünü rüyamızda görürüz. :))

Ben de de aynı sorun var aslında formasyon alırsam ertelenecek dugun.. Sonra kpss de var zaten .. Calıscaz artık butun yıl.. Dugun telası sınav telası karısacak vallaaa

Ben de de aynı sorun var aslında formasyon alırsam ertelenecek dugun.. Sonra kpss de var zaten .. Calıscaz artık butun yıl.. Dugun telası sınav telası karısacak vallaaa

ben telaşeler karışmasın diye 2015 e istiyorum düğünü . tek hedefim kpss şuan. bi yandan okul biyandan dersane kpss derken düğün telaşesini çekemezdim. Allah'ım hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimize

Amınn.. Hayırlı ıslerde acele edınız denılıp duruyo valla bızde.. Artık bakalım su ayı atlatalım da hersey bellı olcak

Ins. Canım.. Bu aralar pek gıremeyebılırım ales cıktı basıma calısmam gerek :)

Canım sen ne okuyordun bu arada.. Ben turk dılı ve edb. Bolumunu bıtırdım bu yıl.. Formasyon almam gerekıyo ogretmenlık ıcın.. E formasyon ıcın de ales sartı geldı bu yıl.. Gecen yıl gecmıstım calısmadan alese ama belkı bu yıl azıcık da olsa calısarak daha yuksek alırım umuyorum.. Bakalım artk

Canım sen ne okuyordun bu arada.. Ben turk dılı ve edb. Bolumunu bıtırdım bu yıl.. Formasyon almam gerekıyo ogretmenlık ıcın.. E formasyon ıcın de ales sartı geldı bu yıl.. Gecen yıl gecmıstım calısmadan alese ama belkı bu yıl azıcık da olsa calısarak daha yuksek alırım umuyorum.. Bakalım artk

bn sınıf öğretmnliği okuyorum cnm bu yıl son sınıfım. sen geçen yıl kaç almıştın. ben babamın isteği üzerine giriyorum alese. kendim en ücra köyde sınıf öğretmenliği yapmayı daha çok tercih ederim. tek hayalim sınıf öğretmenliğiydi çünkü.

75 almıstım.. Herkesın kucukken hayalınde ogretme olmak vardır zaten.. Sen gerceklestırmıssın.. Ins. Kısa surede de atanırsın

Canım ben zıraat bankamatıkten yatırtım.. Basvuruyu da ınternet uzerınden hallettım

kızlar meraba.. ya mayısta düğünüm var ama hala güzel bi gelinlik modeli bulamadım sizin begnediğniz modelller var mı fikir alışverişi yapalım:)

Canım bu sene prenses modeller moda ve cok da hoslar bence.. Benım durumum olmadıgı ıcın 2.el bakıyorum.. Kına ıcın bakıyorum ben de kabarık bıseyler

merhaba kızlar bede gelinlik konusunda çok kararsızım daha çok var ama ben çok zor beğeniyorum aceleyede getirmek istemiyorum içime sinmeli sonuçta en özel günüm olcak.. bulduğunuz tesettürlü gelinlikleri paylaşsanıza fikir olur hepimize...

X