2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
M miss_curious canım özel değilse ne aldı eşin merak ettim
Cnm dogumdan sonra da bi sey almamisti belki de ikisinin niyetine aldi..
Bi tane altin zincir almis ucunda 3 tane bebis patisi olan..Benim degil kizimizin hediyesi dedi:KK51:
Kızlar oğlum bu aksam öksürmeye başladı şimdide uyurken hirilti geliyor offf hasta mi oluyo bir önceki akşam terlemişti ondan mi oldu yaaa ne yapıcam :KK17:
Cnm aynen..
kizim da arada oksuruyo takip ediyorum hırıltısi artacak mi diye cok hafif su an..
Sanirim terledikleri icin oluyo..Aman dikkat etmek lzm. .
Anneler günümüz kutlu olsun güzel annelerim

benimki de hediye almış yatak odasına saklamış sabah kapının arkasına bak Bi dedi aldım hediyesini ama ben gece görmüştüm zaten ama çaktırmadım çatladım sabaha kadar:)
ne guzel cnm esin düşünmüş, benimki alt değiştirmek icin malzemeleri koyduğum kutuga koymuş hediyeyi:KK48:

Canlar anneler gununuz kutlu olsun... esim internetten hediye almis ama yetismemis cicekciden cicek alacakmis da cicekcide kapanmis ne şans varmış bende de:anneadayı:
olsun cnm niyetlenmesi bile guzel .
Hediyen de gelir kisa zamanda..

Yorucu bi günden merhaba kizlar..
kahvaltiya gitmistik kayınvalideyi de alip ama canımı okudu kizim, apar topar döndük. .
Uykusu geldi ve asiri uyarildigi icin krize girdi..Bi türlü susturamadik, sinirinden emmedi de..
Eve geldiğimizden beri uyuyo..
Hepinizin anneler günü kutlu olsun. .

Kızlar anneler gününüz kutlu olsun.bir şey soracagım sizlere bebeğimin bıngıldagının bugün nabız gibi attığını farkettim int.araştırdım normal diyor ama sizde böyle bi durumla karşılaşan varmı.tşkr
Evet canım normal bizimkide öyle

benim eşim almaz. bilmiyor bile bugün ne olduğunu.
haziran 10 u doğum günüm.13 de evlilik yıldönümümuz keşke hatırlasa hediye alsa ama nerdeee odunlarin hası kütük.
dogurdum almadi hala başına kakiyorum
gecen senelerde almisti hep zorunla artik biraktim peşini zorla güzellik olmuyor.
Benim eşimle senin eşin tamm oduuun gıcık benimkide almadı benimki doğumda aldı ama şimdi babalar günü olsaydı ben alırdım ama artık o çok gütür hediyeyi

Yorucu bi günden merhaba kizlar..
kahvaltiya gitmistik kayınvalideyi de alip ama canımı okudu kizim, apar topar döndük. .
Uykusu geldi ve asiri uyarildigi icin krize girdi..Bi türlü susturamadik, sinirinden emmedi de..
Eve geldiğimizden beri uyuyo..
Hepinizin anneler günü kutlu olsun. .
ben ergobaby kanguru aldım, çok memnun kaldım,, hep yanımda taşıyorum,,,
geçen gün kahvaltıya gittik, huzursuzlandı, hemen kanguruyu taktım, uyudu bende kahvaltımı yaptım,,, geçen günde yemeğe gittik, gene huzursuzlandı, kanguruyu taktım, uyudu aynı şekilde,, tavsiye ederim,,,,

geçen gün kahvaltıya gittik, huzursuzlandı, hemen kanguruyu taktım, uyudu bende kahvaltımı yaptım,,, geçen günde yemeğe gittik, gene huzursuzlandı, kanguruyu taktım, uyudu aynı şekilde,, tavsiye ederim,,,,
Ergo baby.kanguruyu nerden aldin acaba bi de onu deneyeyim, canım çıkıyo artik evde surekli kucagimda uyanik olduğu anlarda..:KK43:

Ergo baby.kanguruyu nerden aldin acaba bi de onu deneyeyim, canım çıkıyo artik evde surekli kucagimda uyanik olduğu anlarda..:KK43:
Ben baktımda çokpahalılar başka marka uygunşarı var ama benim bir huyum var beğendiğimi alacam alamasam diğerlerinide almıyorum uyuz oluyom bu huyuma:KK34:

Nekadara aldı. Canım birde kaç yaşa kadar kullanabiliyorsun??

Günaydın güzel anneler

anneler günü vs ben hoşlanmıyorum bu günlerden

eşim ne aldı söylüyüm beş kilo süt beş kilo yoğurt :KK70: :KK70: :KK70:

kızlar şu temizlik takıntım bıktırdı artık nerde her gün sil süpür yapamıyorum minik hep kucağımda

haliyle yapamayınca her yer gözüme batıyor tozlar kırıntılar gözüme giriyor gelgelelim kv olsun ablam olsun senin evin temiz pırıl pırıl diyorlar ama bana öyle gelmiyor düşündükçe geriliyorum sırtımda yük var sanki

gerçekten ben mi abartıyorum acaba benim gibi düşünen bir gün süpürmeyince ev çok pismiş gibi hisseden var mı

dert değilde merak:) ben mi anormalim:)

Günaydın güzel anneler

kızlar şu temizlik takıntım bıktırdı artık nerde her gün sil süpür yapamıyorum minik hep kucağımda

haliyle yapamayınca her yer gözüme batıyor tozlar kırıntılar gözüme giriyor gelgelelim kv olsun ablam olsun senin evin temiz pırıl pırıl diyorlar ama bana öyle gelmiyor düşündükçe geriliyorum sırtımda yük var sanki

gerçekten ben mi abartıyorum acaba benim gibi düşünen bir gün süpürmeyince ev çok pismiş gibi hisseden var mı

Ben varrııımm bende her gün süpürme taraftarıyım ama abdullah doğduğundan beri ne mümkün benimki gözede batıyor kardeşim hep nerde o eski düzenin ve temizliğin deıip duruyor brn eskiden nerdeyse ayda bir öutfağı aşağı indirirdimama şimdi en son doğum yapmadan çnce yaptım düşün karnım burnumdayken bile kalkıp evin altını üstüne getirdim :-)
Eşimde bana sayıp duruyordu hele bebeğe senin temizliğin yüzünden birşey olsun ben o zaman sana temizliği gösterecem diyordu:-)

Nego Nego ynuttum yazmayı benim rşimde karpuz kavun her çeşit meyve birde en önemlisi kırmızı et getirdi bana anneler gününde:KK70::KK70::KK70:
Manyak eşim anneler gününde bile etoburluğunu konuşturdu
:KK70::KK70::KK70:

Günaydın güzel anneler

ben de önemsemem böyle günleri ama bahanesine hediye isterim iyi olur hani. nerdeee
gelelim temizliğe canim hergün sil süpür mümkün değil yapamam. önceden çalışıyordum yarim gun yine perte çıkıyordum sindi de ufaklikla yapamıyorum....haftada bir dipkose sil supur toz al hergün de küçük süpürgeyle kullandigim yerleri süpüruyorum yalandan bi tiz alıyorum sadece iturma odasi ve girişteki aynanın:):)).haftada bir wc banyo yıka.yazlari iki güne bi balkon yika o kadar.
canim gerek yok gunkuk o kadar temizliğe canina yazık zamanına yazık icin rahat etmiyor anlıyorum ama yenmeye çalış evim twmiz de kendine sürekli:)

Ben varrııımm bende her gün süpürme taraftarıyım ama abdullah doğduğundan beri ne mümkün benimki gözede batıyor kardeşim hep nerde o eski düzenin ve temizliğin deıip duruyor brn eskiden nerdeyse ayda bir öutfağı aşağı indirirdimama şimdi en son doğum yapmadan çnce yaptım düşün karnım burnumdayken bile kalkıp evin altını üstüne getirdim :-)
Eşimde bana sayıp duruyordu hele bebeğe senin temizliğin yüzünden birşey olsun ben o zaman sana temizliği gösterecem diyordu:-)
ooo ayda bi mutfagi indirmek mi?
ben yılda bi kez yaparım dolapları indir sil.misal yapmam lazım heleki iki gündür ev fena gözüme batiyo midem bulanıyor desem yerinde biri beni gaza getirsin de su dolap tereklerim aradan ciksin sonra hali ve duvarlarda.

kızlar bu temizlik bz kadınlarda inanin sadece takinti dun ablanlarda konuşuyorduk da bi yakınımız.illa hergün supurup silip tiz alcam yoksa ev cok pis görünüyo batiyo diyo ki çocuklai da büyük bebeği filan da yok.
ablam titizlik hastası cok zor cok yaşayan bilir evibdn huykaniyi tiksiniyo satti yeni ev aldi günlük el yika vs neler neler
ev işi cok nankör hergun yap yine deyapmadın der sana hic temiz kalmaz
ben öyleydim çalışınca yavas yavaş gitti şükürler olsun. şimdi eve harciycam zamanı okumaya dinlenmeye ve minisime ayiriyorum.o yüzden bi yaz temizliği cok gözümde büyüyor.

Selam kaçaklar nerelerdesiniz? Kızlar gecen hafta kontrole gitmistik oglumun kaka yapamama sorununu biliyosunuz dr hep ek gidaya gecince gecer deyip gonderiyordu bizi ama bu sefer dovii kolin diye bi gıda takviyesi verdi mamasina kat icir dedi ustunde probiyotik yaziyo kullanan var mi? Kullanip kullanmamakta tereddut ediyorumo_O

X