2016 Aralık Anneleri

cnm ben aklasık 2 seneden beri folbiol kullanıyorum
doktor kontrolü altındayım 3 defa ilaç tedavisi birdefada çatlatma iğnesi vuruldum ama olmadı
bu ay tedavime ara verdim sadece adetimin 13. günü (cuma günü) doktora gittim yumurtam 17,5 mm dedi doktor
3-4 gün içerisinde çatlar dedi
bizimde cuma günü ve dün gece ilişki oldu
birde buğün deneyecegım
çarşamba günü doktora gidecegım yumurtam çatlamış mı diye kontrol edecek
ben hiç kuruluk problemı yaşamadım canım, ilişki gayet rahat ve stressiz oluyor
sadece yumurtlama döneminden sonra bekleme süreci beni malesef strese sokuyor :KK43:
ayni hap kullaniyoruz biz :) bende folbiol kullaniyorum.
kuruluk günler yumurtalama günüme yakın başladi. oluştu mu tuttu mu bilmiyorum. adet günüme daha 5 gün var.. yerleşme kanamasi da yok.. belirtilik yok daha:KK43:

evet adetlerim düzenlidir hep. İlk hamileliğimde adet gecikmesi olmuştu 1-2 gün ,ozaman kanda çıkmıştı.
belkıde kişiden kişiye göre değişiyor bu kanda çıkma olayı
benım arkadasım adetine 8 gün varken kanda degeri 30 küsürlerde çıkmıştı
düşüktü değer ama daha adetie çok vardı
inş hamilesinizdir :KK66:

belkıde kişiden kişiye göre değişiyor bu kanda çıkma olayı
benım arkadasım adetine 8 gün varken kanda degeri 30 küsürlerde çıkmıştı
düşüktü değer ama daha adetie çok vardı
inş hamilesinizdir :KK66:
inşallah. sizin peki olursa ilk hamilelik mi?

ayni hap kullaniyoruz biz :) bende folbiol kullaniyorum.
kuruluk günler yumurtalama günüme yakın başladi. oluştu mu tuttu mu bilmiyorum. adet günüme daha 5 gün var.. yerleşme kanamasi da yok.. belirtilik yok daha:KK43:
cnm belırtı arama daha erken
sen gün aşırımı denedın yoksa 3-5 gün üst üstemi denedin
birde canım ilk hamileliğinde ilişki sıklığın nasıldı
ben hep doktorların tavsiyesiyle gün aşırı deniyorum :KK66:

inşallah. sizin peki olursa ilk hamilelik mi?
ewt canım ilk hamileliğim olucak
tabi Rabbim nasip ederse
19 aydan beri denıyorum bende
sizin ne güzel bir evladınız var
Rabbim bir kardeş, bir evlat dahada nasip eder inş :KK66:

9-13-15 arasi.. ovulasyon günüm 13 marttı. 9 marttan sora kuru çikti giremedik. 13unde denedim.. çatladi mi bilmiyorum. hiç bakmadim gitmedim doktora daha.. belirtilerim da daha hiç yok. bu ay umutlu degilim.

ilk hamileliğimde ilk 3 ay ilişki yaşamadik.. doktor bişey demesede deneyemedik.
hamilelik öncesinde hamile kalana kadar girmiştik de yumurtalama gününü bilmiyordum hiç:KK70: çok tuhaf bi durumdu doktor o tarihe girin dedi öle yapmıştık.

9-13-15 arasi.. ovulasyon günüm 13 marttı. 9 marttan sora kuru çikti giremedik. 13unde denedim.. çatladi mi bilmiyorum. hiç bakmadim gitmedim doktora daha.. belirtilerim da daha hiç yok. bu ay umutlu degilim.
bizimde 11,13,15
buğünde deneyecegım 16. günü adetimim
sonra çarşamba doktora gidecegım muhtemelen çatlamış olur yumurtam :KK66:
pekı ilk hamileliğinizde ilişki sıklığınızı hatırlıyormusunuz yinemi gün aşırı denediniz....

ilk hamileliğimde ilk 3 ay ilişki yaşamadik.. doktor bişey demesede deneyemedik.
hamilelik öncesinde hamile kalana kadar girmiştik de yumurtalama gününü bilmiyordum hiç:KK70: çok tuhaf bi durumdu doktor o tarihe girin dedi öle yapmıştık.
hımmm anladım canım
tek ilişkıde bile Rabbim nasip ediyor da ben yinede soruyorum
en ideali galiba gün aşırı :KK66:

bizimde 11,13,15
buğünde deneyecegım 16. günü adetimim
sonra çarşamba doktora gidecegım muhtemelen çatlamış olur yumurtam :KK66:
pekı ilk hamileliğinizde ilişki sıklığınızı hatırlıyormusunuz yinemi gün aşırı denediniz....
hımmm anladım canım
tek ilişkıde bile Rabbim nasip ediyor da ben yinede soruyorum
en ideali galiba gün aşırı :KK66:
adet bitiminden hemen sora yapmak en ideali..:) illa yumurtalama gününe beklemesine gerek yok.
fakat tek ilişki yumurtalama gününde hamile Kalanda var.

adet bitiminden hemen sora yapmak en ideali..:) illa yumurtalama gününe beklemesine gerek yok.
fakat tek ilişki yumurtalama gününde hamile Kalanda var.
canım bizde adet bitiminden hemen sonra başlıyoruz 20. güne kadar gün aşırı denıyoruz genellıkle
bu ay annemlerde kaldım ilk defa bu kadar geç başladım ilişkiye adetimin 11. günü
birara yumurtlama günümü kaçırdım diye korktum
ama adetimin 13. günü doktora gittiğimde yumum 17.5 mm dedi
derin bir oh çektim
buğün yarın çatlar muhtemelen
hakkımızda hayırlısı olur inş :KK66:

ewt canım ilk hamileliğim olucak
tabi Rabbim nasip ederse
19 aydan beri denıyorum bende
sizin ne güzel bir evladınız var
Rabbim bir kardeş, bir evlat dahada nasip eder inş :KK66:
Amin. Allahım inşallah size de hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip eder.

canım bizde adet bitiminden hemen sonra başlıyoruz 20. güne kadar gün aşırı denıyoruz genellıkle
bu ay annemlerde kaldım ilk defa bu kadar geç başladım ilişkiye adetimin 11. günü
derin bir oh çektim
ama şöle bişey yapın.
eşinizin bi hafta dinlemesi gerekiyor. dinlenirse çok güzel ilişki olur ki hamile kalma itimali yüksek olur bunu benden sölemesi.
olmazsa rabbine birak stres yapma sakin..
Allah ol dese olur..

Kızlar, ablalarim herkese merhabaaa:)
Rabbim tüm isteyen herkese vatanimiza milletimize hayırlı ve sağlıklı evlatalar nasip etsin.
Bu ay hamile kalmak istiyorum artık :KK70: inşallah aralık annesi olabiliriz

b
Bencede tarihte hata var bi ihtimal gebelik ögrenilse bile deger bukdar yuksek cikmaz diye düşünüyorum ama yinede allah büyktr ol derse hersey olur hayirlisi olsun doktra gittinizmi

canım 03.03.2016 tarihinde kan tahlili yaptırdım hcg 1,11 di yani negatif. 16.03.2016 tarihinde yaptırdım 1358 çıktı. cumartesi günü dra gittim 6 haftalık hamilesinded. son adet tarihine göre. karmakarışık oldum :110: bu cumartesi tekrar gideceğim. bebeğim oluştuysa ona göre kesin kaç haftalık olacağı çıkacak bakalım :anneadayı:

moonspell_ moonspell_
Tweeetyy Tweeetyy

canım 03.03.2016 tarihinde kan tahlili yaptırdım hcg 1,11 di yani negatif. 16.03.2016 tarihinde yaptırdım 1358 çıktı. cumartesi günü dra gittim 6 haftalık hamilesinded. son adet tarihine göre. karmakarışık oldum :110: bu cumartesi tekrar gideceğim. bebeğim oluştuysa ona göre kesin kaç haftalık olacağı çıkacak bakalım :anneadayı:

moonspell_ moonspell_
Tweeetyy Tweeetyy
Bana sanki üstüne görmüşsün kasım annesisin gibi geliyor. Benimde muhtelem doğum senden 1 gün sonra hamileysemde 2 haftalık sayılır çünkü daha

Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..
Şüpheli ilişkiden 10 gün sonra kanda net belli oluyor. Bana göre erken yaptırmışsın

derin bir oh çektim
Canım sürekli ilişkiye girmeye mecbur hissetmekte ayrı bir strese sokar bence ovu günü ve 2 gün öncesi 2 gün sonrası yeterli diye düşünüyorum. Benim kızıma hamile kaldığım ay sadece 2 kere ilişkimiz olmuştu eşim hasta olduğu için. Allah ım yeterki ol desin bence arada kendinizi fazla strese sokmadan dinlenin eşinde sende strese girmeyin

X