2016 da anniş olacaklar buraya alalım sizi

meryem0061

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2015
634
365
34
Annişler 2016 da anne olacaklar bnm kızım olacak kısmetse temmuzda hadi gelin merak ettiklerimizi burda soralım heyecanımızı paylaşalum

Çok sevindim normalde bnmde 21+4 22.haftanın içinde olmuş oluyorum temmuzun 3 ünde gelecek inşallah prensesim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Çok sevindim normalde bnmde 21+4 22.haftanın içinde olmuş oluyorum temmuzun 3 ünde gelecek inşallah prensesim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim
canım burası iyi olmuş biz hamişler merak ettiklerimizi tecrübelerimizi paylaşırız..c.tesi tekrar kontrole gidicem inş.:anneadayı:

Ayyy çok sağol cnm rabbim hepimize sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza almayı nasip etsin :)
Amin cnm amin inşallah ya bnmde şimdi bartolin kistim tekrarladı napcamı bilmiyorum çok acı çektim bu kistten beyaz dut kurusu ile boşalttım apsesini ama şiödi tekrr oldu beyaz dut kurusunun acaba bebeğe zararı varmıdır ya

Amin cnm amin inşallah ya bnmde şimdi bartolin kistim tekrarladı napcamı bilmiyorum çok acı çektim bu kistten beyaz dut kurusu ile boşalttım apsesini ama şiödi tekrr oldu beyaz dut kurusunun acaba bebeğe zararı varmıdır ya

Doktor kontrolinde yap cnm ne olur olmaz bebeğe zarar vereceğini pek sanmam meyve kurusu sonuçta yinede dikkat et :) <3

En son 11. Haftada gitmiştim ama ozaman dr daha belli olmaz dedi.. 16. Hafta gel diye randevu verdi onu bekliyorum.. Şimdi gitsem bellidir bencede bende öyle dedi diye bekleyip duruyorum:)
Şimdide belli olur tabi da cnm değişne ihtimaline karşı 16.hafta iyi bnde 17.haftada kesinliği öğrendim kızım olacağına

Merhaba hanımlar benim ovu testlerini yorumlayabilirmisiniz dün yaptım tekrar koyulaşmaya başlıyor gibi ama bat 6 Mart
20160225_191441.jpg

Ogluşumla bizde 13 haftalık olduk 1 2 eylül allah nasip ederse kucağıma alıcam allah herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin arkadaşlar

@Olderseolur4406 cnm gözün aydın merak ettiklerin olursa burdan yazabilirsin değerlerin inşalşah bi.anda yükselir sağ salim kavuşursun ilk stresi atlattın test stresi şimdi.sırada değer yükselmesi var onuda atlatırsın Allahın izniyle

X