2016 Mayıs, Haziran ayı dondurulmuş tedavisi başlayacaklar

Kar17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2015
469
369
36
Arkadaşlar merhaba,

Ben ilk tüp bebek denememi, 2015 Kasım ayında yaptım, ama transferim zor ve sancılı geçtiği için, embriyo hiç tutunmadı, aralık ayında negatif aldım. Doktorum en az 3 adet beklememi önermişti, hazır hissetmediğim için bir ayda fazladan bekledim. Nisan ayında dondurulmuş tedavisine başlamak için hastaneye gittim ama e2 78 progesteron 1,4 çıktığı için tedavim mayıs ayına ertelendi. Tedaviye başlanması için E2 nin 50'nin altında, Progesteronunsa 1'in altında olması gerekiyormuş. 2 adet dondurulmuş A kalite embriyom var, ikisini de verecekler bir aksilik olmazsa. Umarım değerlerim düşmüştür 11 Mayıs'ta gideceğim.

İnşallah canım benim yürekten inanıyorum olacağına sabrımızın sonu selamet emin ol kalbini ferah tut benimde kasımda toplandı nisan sonunda transfer oldum ve sonuç pozitif...Umarım senin içinde güzel gelişir herşey Rabbim gönlüne göre versin arkadaşım ben yanındayım...Her zaman tam destek...

Teşekkür ederim desteğin için. Senin adına çok sevindim. Bebeğin hayırlı olsun. Kaç tane transfer almıştın sen?

Merhaba Canım birdahaki ay bir aksilik çıkmaz ise benimde transferim var dondurulmuşlarla şimdi bir ayın geçmesini bekliyorum bu benim ilk tüp bebek denemem daha öncesinde üç negatif aşılamam var hem çok heyecanlıyım hem de korkuyorum açıkçası hakkımızda hayırlısı neyse o olsun :anneadayı:

Merhaba Canım birdahaki ay bir aksilik çıkmaz ise benimde transferim var dondurulmuşlarla şimdi bir ayın geçmesini bekliyorum bu benim ilk tüp bebek denemem daha öncesinde üç negatif aşılamam var hem çok heyecanlıyım hem de korkuyorum açıkçası hakkımızda hayırlısı neyse o olsun :anneadayı:

İnşallah tek sefer de tutar bebeğin. İşimiz pek kolay değil. Siz de problem ne?

İnşallah tek sefer de tutar bebeğin. İşimiz pek kolay değil. Siz de problem ne?
İnşallah canm aslında sebepsiz infertiliteydi tam tüp bebek tedavisine başladım ki pko olduğumu öğrendim doktorum sonradan da oluşabileceğini söyledi onun şokunu atlatmadan tüp bebek yaptık zaten şimdi transfer için bekliyorum

İnşallah canm aslında sebepsiz infertiliteydi tam tüp bebek tedavisine başladım ki pko olduğumu öğrendim doktorum sonradan da oluşabileceğini söyledi onun şokunu atlatmadan tüp bebek yaptık zaten şimdi transfer için bekliyorum

Hadi ya... Sayılı gün çabuk geçiyor merak etme :KK9:

Slm dr'nuz kim?

Selam kızlar,
Benim bu ay hormonlarım normale döndü. E2 42 Progesteron 0.2 çıktı ve tadaviye başladık. Estrofem içiyorum. İyice hapçı olduk. Bu ay benim gibi dondurulmuşlarla başlayan var mı yada bekleyen?

Selam kızlar,

Benim dondurulmuşlarla transferim yapıldı. Bugün daha ilk gün, dondurulmuşlarını alan var mı başka :)

Selam kızlar,

Benim dondurulmuşlarla transferim yapıldı. Bugün daha ilk gün, dondurulmuşlarını alan var mı başka :)
benide 2 adet 5. gün embiryo transferim oldu 8. gün bugün herşey yolunda rabbim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inş :)

benide 2 adet 5. gün embiryo transferim oldu 8. gün bugün herşey yolunda rabbim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inş :)

Senin çok az kalmış sonuca ulaşmana. 5. Gün embriyosu 10. Gün de çıkıyor genelde, sen bekleywcek misin 12. Günü. :)

Senin çok az kalmış sonuca ulaşmana. 5. Gün embriyosu 10. Gün de çıkıyor genelde, sen bekleywcek misin 12. Günü. :)
aslında 7. gün test yaptırdım dayanamadım veeeee sonucum 39 geldi :) 10, gün ve 12,gün yaptırcam diğer testlerimi inş onlarda güzel gelir. rabbim kavuşturur bebişlerime 2 iz olacaklar gibi doğuyor içime inşallah . sağlıkla doğsunda . beklemek çok zor. sende bir an önce iyi haberler al inş...

X