2016 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba 6 aydır benek düşünüyoruz ama olmadı doktora gittim idrar testinde amorf urat kristalleri orta büyüklükte çıktı.. kum dökmek yazıyor nette engel mi hamileliğe bu durum yaşayanlar var mı nasıl tedavi süreci.. sonucu haftaya gösterecem merak ediyorum
Hiç duymadım maalesef ama umarım engel değildir ve sağlıcakla kavuşacağın bir kalp atışı haberi alırsın sende yakın zamanda;:)

Kizlar hilgisi olan konuma yazabilirm8

Kızlarrrr dün aldım hamilelik haberini kan değerim 305 çıktı. Hala kasıklarımda agrılar var bazen yarın doktora gidicem kontrole siz ne dersiniz kinyasal gebelik diye bişi varmış korkuyprum bişi olursa diye. Adet günüm iki gün geçti daha

Allah bağışlasın😊 ben de çok kararsızım ama sanırım yapacağım biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacım var 🙈
İkinci çocuğu ilk çocuk için istedim bende kardeşi olsun birlikte oyun oynasın vakit geçirsin biz ne kadar uğraşsakta enerjimiz yetmiyor bir yerden sonra ve oğlumun kardeşlik duygusunu tatmasını istedim iyi de oldu bence iki çocuk arasındaki ideal yaş farkı 4,5 yaşmış tam zamanı bence 😊

İkinci çocuğu ilk çocuk için istedim bende kardeşi olsun birlikte oyun oynasın vakit geçirsin biz ne kadar uğraşsakta enerjimiz yetmiyor bir yerden sonra ve oğlumun kardeşlik duygusunu tatmasını istedim iyi de oldu bence iki çocuk arasındaki ideal yaş farkı 4,5 yaşmış tam zamanı bence 😊
Teşekkür ederim cevap verdiğin için 🙏🏻 Bizimde planımıza uyarsa 5- 5 bucuk arası olacak nasip olursa inşallah güzel bağları olur tek temennim benimde o olacak 😊

ikinci cocugu bende düşündüm, nisan da denedim 4 ay üst üste nasip olmadı sonra da aşırı yoğunluk ve cocuğun yaza denk gelmesi derken erteledim, zaten bir türlü emin olamadım :KK70:

ikinci cocugu bende düşündüm, nisan da denedim 4 ay üst üste nasip olmadı sonra da aşırı yoğunluk ve cocuğun yaza denk gelmesi derken erteledim, zaten bir türlü emin olamadım :KK70:

Keşke ertelemeseymişsin 🙈 ne güzel büyürlerdi beraber..
Ben de 2 aydır denemeye başladık bakalım.
Hayırlısı olsun hakkınızda canım. Nasip olursa 2. Olacak seninde değil mi?

X