2016 Şubat Anneleri

Cemren0604 Cemren0604 L Lavyer2012
Selam kızlar 2021 grubuna yazmak istemedim. Millet üzülmesin ay acaba bnm de öyle olur mu diye şey olmasın diye.
ben bugün devlet hastanesine gittim.
kalp atışı yok dedi oda.
detaylıya gönderdi. Ne yolk kesesi ne fetus ne de kalp atışı gözlenmedi raporu verdi detaylıda. Kese 6haftalık kalmış gelişmemiş. Ama kese baya bozunmuş. Yusyuvarlaktı, sönmüş balon gibi kalmış...
geçen hafta da kalp atışı yok demişti. Baya baya umutlarım söndü. Kürtaj olmayı önerdi. Ama kanamayla da atabilirsin dedi.
eve geldim zaten kanamam başlamış. Pıhtı gibi birşey ve sonrası kanama. Hala devam ediyor😑
Umudum tutuyormuş resmen :/

Selam kızlar 2021 grubuna yazmak istemedim. Millet üzülmesin ay acaba bnm de öyle olur mu diye şey olmasın diye.
kalp atışı yok dedi oda.
detaylıya gönderdi. Ne yolk kesesi ne fetus ne de kalp atışı gözlenmedi raporu verdi detaylıda. Kese 6haftalık kalmış gelişmemiş. Ama kese baya bozunmuş. Yusyuvarlaktı, sönmüş balon gibi kalmış...
geçen hafta da kalp atışı yok demişti. Baya baya umutlarım söndü. Kürtaj olmayı önerdi. Ama kanamayla da atabilirsin dedi.
eve geldim zaten kanamam başlamış. Pıhtı gibi birşey ve sonrası kanama. Hala devam ediyor😑
😔 neyse canım sen iyi ol da inş rabbim sağlıklısından tekrar nasip eder. Kürtaj olmak zorunda kalmaman ve şu ana kadar sana bir zarar vermemiş olması sevindirici. Ne tuhaf deni vazgeçtiğin anda gidivermesi.

kalp atışı yok dedi oda.
Şimdi msjını hatırladım da geri bakıp teyit etttim. Oğlumda hemen hissetmiştim ama bunda 6. Haftada bi ile ihtimal vermedim demiştin ya inan bir tuhag oldum ne değişik demi Allah o hissi veriyor içine.

😔 neyse canım sen iyi ol da inş rabbim sağlıklısından tekrar nasip eder. Kürtaj olmak zorunda kalmaman ve şu ana kadar sana bir zarar vermemiş olması sevindirici. Ne tuhaf deni vazgeçtiğin anda gidivermesi.
Evet ya. Bir hafta önce de kalp atışı yok denmişti, detaylıya yollanmıştım. Ama inanmamıştım.
hep 2 hafta geriden geliyor ya haftaya duyarız kalp atışını diyr umutlanmıştım.
bir hafta boyunca damla kanama olmaması ve eve gelince kanama başlaması.

şey gibi, regli gecikir, test yaparsın negatifi görüncr. Bi saat sonra kanaman gelir...
sanıırım
Eminim tıpta karşılığı yoktur bunun:/

Şimdi msjını hatırladım da geri bakıp teyit etttim. Oğlumda hemen hissetmiştim ama bunda 6. Haftada bi ile ihtimal vermedim demiştin ya inan bir tuhag oldum ne değişik demi Allah o hissi veriyor içine.
Evet bir türlü hamile olduğumu hissedememeiştim. Şişmelerm dışında.
Bu hissisliğe rağmen 3 haftaya bir çok hayal sığdırmışım:/

Komik olan diğer doktorların gördüğü fetus yolk kesesi nereye kayboldu.

şimdi aklımı bu kurcalıyor. Hiç mi yoktu. Yoksa sonradan kayboluyor mu🤷🏻‍♀️

Evet bir türlü hamile olduğumu hissedememeiştim. Şişmelerm dışında.
Bu hissisliğe rağmen 3 haftaya bir çok hayal sığdırmışım:/

Komik olan diğer doktorların gördüğü fetus yolk kesesi nereye kayboldu.

şimdi aklımı bu kurcalıyor. Hiç mi yoktu. Yoksa sonradan kayboluyor mu🤷🏻‍♀️
Oğlun noktasında biraz da endişeliydin demek ki hayırlı zaman bu zaman değilmiş diyelim 😔

Merhaba kızlar, bu grubun hala aktif olduğunu bilmiyordum. 5 yil once takip ediyordum şubat diye beklerken ocak sonunda almiştim kizimi kucağima. Şimdi ikinciyi bekliyoruz hayırlısıyla az bir zaman kaldı. İnşallah sizde de her şey yolundadır

Merhaba kızlar, bu grubun hala aktif olduğunu bilmiyordum. 5 yil once takip ediyordum şubat diye beklerken ocak sonunda almiştim kizimi kucağima. Şimdi ikinciyi bekliyoruz hayırlısıyla az bir zaman kaldı. İnşallah sizde de her şey yolundadır
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım çok az kalmış.

Aa ne güzel bu da ocak 😊
Hayırla kucağınıza alın inş. Ben de ucundan yakaladım 1 şubatta doğmuştu oğlum

Teşekkür ederim kızlar inşallah sağlıkla gelsin, tam pandeminin tavan yaptığı döneme denk geldi korkuyorum haliyle. Keşke bu kadar ertelemeseydim diyorum şimdi. Çoğu ikinciyi yapmiş büyütüyor ne güzel. Düşünen isteyen herkese de Allah sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin inşallah L Lavyer2012 bskn bskn

kalp atışı yok dedi oda.
Canım seni merak ediyordum az önce etiketlemiştim hatta ama sonra gördüm bildirimlerden.
Ne denir vallahi bilmiyorum üzüldüm 😔başında gebelik sanada süpriz olmuştu, hayırlı bir dönem değildi belki de. inşallah seninde hazır olduğun zaman sağlıklı bir gebeliğin olur. Allah oğlunu sana bağışlasın🙏🏻

Ne güzel🙏🏻 Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Selam kızlar. Yıllar olmuş girmeyeli. Maşallah 2. Ler gelmiş. Ben de hala 2. Olmalı mı diyorum. Kendimi hiç hazır hissetmiyorum ikinci çocuk için. Rabbm hayırlı zamanda versin inşallah.

Selam kızlar. Yıllar olmuş girmeyeli. Maşallah 2. Ler gelmiş. Ben de hala 2. Olmalı mı diyorum. Kendimi hiç hazır hissetmiyorum ikinci çocuk için. Rabbm hayırlı zamanda versin inşallah.
Bende hazır hissetmedim hiç açıkcası 😊 tek çocuk fikrinde sabittim. Fakat ileride yapmadığım için pişman olursam, oğlum bana neden kardeşim yok derse üzülürdüm. Şuan hamileyim pişmanda değilim fazla arayı açmadan yap bence
Selamlar 🙋‍♀️ ben de grubu görünce bi duygulandım şimdi ..benim kızım da 20 şubatta doğmuştu ❤
Selam 🌸 oğlumda 20 şubat doğumlu. Hamileymişsinde ne güzel Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻

X