2017 gündelik temizlikçi kadın fiyatları

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.750
48
Merhaba,
Gündelik temizlikçi fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?Aşağı yukarı nedir bu işin piyasası?

benim bulunduğum ilde 100 ile 130 arasında değişiyor tam gün temizlik

Teşekkür ederim.Ben 200 veriyorum yemek yol parası 250 yi buluyor.Bu işin piyasası nedir onu öğrenmek istedim.Birde benim ev dublex olduğundanda biraz daha yüksek olabilir diye düşündüm ama sanki 200 çok gibi geliyor bana..

Ev 3+1 ama odanın birini ardiye olarak kullanıyorum. Tam gün geldiğinde 2 oda salon mutfak banyo ve tuvaletin kapılarını sildi. Camları sildi yerleri sildi. Rum koltullklari çekerek temizledi.

Ev 3+1 ama odanın birini ardiye olarak kullanıyorum. Tam gün geldiğinde 2 oda salon mutfak banyo ve tuvaletin kapılarını sildi. Camları sildi yerleri sildi. Rum koltullklari çekerek temizledi.

Tamam ,teşekkür ederim.
Bu arada az kalmış..Rabbim hayırlı,kolay,güzel bir doğum nasip etsin size.:dua:Bebeğinizi sağlıcakla alın kucağınıza inşallah...:anne:

Tamam ,teşekkür ederim.
Bu arada az kalmış..Rabbim hayırlı,kolay,güzel bir doğum nasip etsin size.:dua:Bebeğinizi sağlıcakla alın kucağınıza inşallah...:anne:
Cook teşekkür ederim gün sayıyorum sağlıkla insallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba bizim evimiz triplex ve annem ayda bir alıyor. 180 veriyor sanırım ama kaç yıldır ailedeki herkese de giden birisi. Normalde 150 minimum diye biliyorum...

Yarım gün 55 tam 110 diye biliyorum

Teşekkür ederim.Ben 200 veriyorum yemek yol parası 250 yi buluyor.Bu işin piyasası nedir onu öğrenmek istedim.Birde benim ev dublex olduğundanda biraz daha yüksek olabilir diye düşündüm ama sanki 200 çok gibi geliyor bana.
Merhaba bence hak 200 bende gidiyorum 185 arti yemek uncalida ama zor saniyelerle yarisiyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.Ben 200 veriyorum yemek yol parası 250 yi buluyor.Bu işin piyasası nedir onu öğrenmek istedim.Birde benim ev dublex olduğundanda biraz daha yüksek olabilir diye düşündüm ama sanki 200 çok gibi geliyor bana..

Eviniz 250 m2 değilse çok fazla bence . Ekstra yaptığı işler mi var ?

X