2017 Haziran Anneleri Alışveriş Listesi

Selamlar:)
Ben de dün gidip Baby Cotton aldım. Bir büyük boyu, 180'lik yatak ve 3 kapılı dolaptan aldım. 1 ay teslim süresi verdiler. Bu iş de bitti:)
Hayırlı olsun benim Odam küçük olduğu için küçük boyunu aldım bebeğinizin cinsiyeti nedir ? Bana da 1 ay teslim süresi verdi .

Ben cilekten baby cotton 75×160 boyunu aldım . İlk 6 ay yatmasi için küçük besiklerden aldım . Park Yatak çok kaba geliyor bana bir türlü ısınamadim.
Aaa bende aynılarını aldım ama benimki kıx olduğu için kendi uyku setini sevemedim almadm ama sen aldın mı canım? Ölçüleri de standartlara uymuyor farklı nasıl olcak bilmiyorm

Aaa bende aynılarını aldım ama benimki kıx olduğu için kendi uyku setini sevemedim almadm ama sen aldın mı canım? Ölçüleri de standartlara uymuyor farklı nasıl olcak bilmiyorm
Evet cnm benim bebek erkek olduğu için aldım uyku setini biraz pahali geldi bana ama dediğin gibi standarttan farklı uğraşmak istemedim beşik geldikten sonra tanıdığın diken biri varsa ölçü alıp yaptırabilirsin.

Merhaba Arkadasşlar...
Şuan 33+6 günlük hamileyim, inşallah temmuzda bende yavrumu kuağıma alacağım.. Gecen hafta yani 33+2 de doktora gittiğimde karın cevresi 10 gün fl uzunluğu 2 hafta geri dendi, ve kilosu az dedi doktorum 1820 gr ölçüm yaptı.. Ben cok endişe duyuyorum,, Kilo alır mı acaba hasta mı gelişmiycek mi vs diye.. Bu arada başka sıkıntılarla da uğrastım kilo almam gerekirken 2 kilo verdim aç susuz kaldım.. 1 hafta üzüntüden.. benim durumumda olan var mı.. geriden giden doktorşlarınız sizlere ne dedi.. beni rahatlatın ne olur :KK43:

X