2017 mart transfer olup bekleyenler

Şimdi erken diyorum ama moralim bozuldu hiç bir belirti yok esimin motivasyonu düştü ona çok üzüldüm bakalim cuma tekrar yapacam inşallah cikar
Canım ne belirtisi bekliyorsun :KK43: yok yani benim 6 hafta oldu bir belirtim yok​

Kader arkadaşlarım tekrar merhaba
Tüp bebek tedavisine başlayacağımı söylemiştim
İğnelerim bitti bu sabah yumurtalarım toplandı
Kendi isteğim ile ne genel anestezi aldım ne sedasyon
İnan'ın bana korkan arkadaşlara söylüyorum ben panik atak hastasıyım ve buna rağmen yüzüm gülerek girdim gülerek çıktım
Asla abartılacak kadar ağrınız olmuyor düşünün hiçbir anestezik ilaç almadan girdim
Burada tabi ki doktorumun ve hemşirelerim desteği çıktı k önemliydi
Hatta bir ara hocam siz yumurta topladığınıza eminmisiniz demeye başladım
Sakın korkmayın benim herkes ne kadar korkak ve evhamlı olduğumu biliyor
Asıl süreç şimdi başlıyor dua edin bana sağlıklı embriyolar olsun ve bebeğim rahmime tutunsun
Dualarım herzaman sizlerle ve bizim gibi bu öücaledeyi verenlerle olacak

Kader arkadaşlarım tekrar merhaba
Tüp bebek tedavisine başlayacağımı söylemiştim
İğnelerim bitti bu sabah yumurtalarım toplandı
Kendi isteğim ile ne genel anestezi aldım ne sedasyon
İnan'ın bana korkan arkadaşlara söylüyorum ben panik atak hastasıyım ve buna rağmen yüzüm gülerek girdim gülerek çıktım
Asla abartılacak kadar ağrınız olmuyor düşünün hiçbir anestezik ilaç almadan girdim
Burada tabi ki doktorumun ve hemşirelerim desteği çıktı k önemliydi
Hatta bir ara hocam siz yumurta topladığınıza eminmisiniz demeye başladım
Sakın korkmayın benim herkes ne kadar korkak ve evhamlı olduğumu biliyor
Asıl süreç şimdi başlıyor dua edin bana sağlıklı embriyolar olsun ve bebeğim rahmime tutunsun
Dualarım herzaman sizlerle ve bizim gibi bu öücaledeyi verenlerle olacak
Bir an o günlerim aklıma geldi ben anestezi aldığım halde çok korkuyodum ama gerçekten abartılacak birşey yok. Bi de insan katlanıyor ya Allaha şükür benim olumlu oldu inşallah seninde öyle olur canım dualarım sizinle. Bu duyguyu yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum.

Bir an o günlerim aklıma geldi ben anestezi aldığım halde çok korkuyodum ama gerçekten abartılacak birşey yok. Bi de insan katlanıyor ya Allaha şükür benim olumlu oldu inşallah seninde öyle olur canım dualarım sizinle. Bu duyguyu yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum.

Herşey kolay geçti de şu gaz sancısı karnımın gerginliği beni mahvetti dün gece acildeydim
Bugünde embiriyoglardan haber bekliyorum
Bebişin hayırlı olsun rabbim sizleri başından eksik etmesin canım

Merhaba Evet memnundum hiç bir sorun yoktu fakat kendiminde bilmediğim bir sebebten doktor değiştirdim Sanırım çok fazla araştırıp kafamı karıştırdım
Ama aret bey çok sabırlı her hastasına ayrı titizlikle yaklaşıyor ve tüm sorularınızı yanıtlıyor kesinlikle doktordan önce arkadaşınız oluyor

Bende konya novafertil'e kayıt yaptırdım 25 ağustosta randevum var çok heyecanlıyım.

Merhaba Hanımlar,

02.04.2018 pazartesi Eskişehir Devlet Hastanesinde Doktorum Teoman Hoca sayesinde tüpbebek tedavisine başladık. 12.04.2018 opu oldu ve 14.04.2018 cumartesi günü transfer işlemi oldu. 27.04.2018 cuma günü yani bugün kan tahlil sonuçlarına göre sonuç POZİTİF :) hamileyim. Rabbim isteyen murad eden herkesin gönlüne göre versin inşaallah. Bu sözü duymak gerçekten dünyanın engüzel hatta tarifi bile yapılamayacak kadar güzel bir duygusuymuş. Rabbim cümle kullarına bu duyguyu tattırsın. UMUDUNUZU ASLA KAYBETMEYİN ÇÜNKÜ RABBİM KULLARINA ŞAHDAMARI KADAR YAKINDIR. RABBİME EMANET OLUN DUALARIM SİZLERLE SİZLERDE DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN.

X