2018 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bizim de 5 diş birden çıkardı geçen ay. Ama çok zorlandı. Arkadaki dişleri zorladı. O dişler tama eti yarıp çıkmıyor tek seferde. Aralar boş. Şimdi alttan 4.çıkmış. İçimi rahatlattınız saol. Bekliyoruz tüm aile konuşsun diy

Selam canım, bizimki de konuşmuyor henüz. Anlamlı kullandığı kelimlerde havhav möö mee :KK70: baba diyor ama babasına değil herşeye baba diyor :KK70:
Herkes ne zaman konuşucak bu çocuk diyip duruyorlar. Elbet konuşucak diyorum bende yani acelesi yok.

Merhaba kızlar .kızımın halen 8 dişi var .başka dış gelmedi henüz.konusmayi çok seviyor.herseyi söylemeye çalışıyor, anliyor.inatlasma ve ağlama var bizde.yemekle arası hiç yok.blw devam etmiştik o yüzden beslememi de istemiyor.kilosu çok az ama yapacak birşey yok.emziriyorum biraz ona güveniyor gündüz işteyim akşam emiyor memeye fena halde düşkünlük başladı.anne meme anne meme böyle dolanıp duruyor.bizden haberler bukadar.bir de usuttu sanırım akşam ateşle boğuştu yavrum

Merhaba arkadaslar uzun suredir hastalikla bogusuyoruz kizim rsv virusune yakalandi bronslari dolu burnu tikali ve atesi var doktor tavsiyesiyle hava veriyoruz 3 saatte bir su an baska birinin hava makinesini kullaniyoruz nebulizator tavsiyesi verebilecek var mi acaba lutfen cvp bekliyorum
Baya uzun zaman olmuş yazalı ama benimde kızım rsv virüsüne yakalandı. Sizinki geçti mi nasıl geçti yazar mısınız. Benim için çok endişeli bir süreç çünkü

kızlar günaydın... 1.5 yaş aşısı yaptırdınız mı hepatit a hepatit b ve karma oldu. ama internette öyle şeyler yazıyor ki korkuyorum. otizm e sebep olabilirmiş.

kızlar günaydın... 1.5 yaş aşısı yaptırdınız mı hepatit a hepatit b ve karma oldu. ama internette öyle şeyler yazıyor ki korkuyorum. otizm e sebep olabilirmiş.
Bizim de aşı günü geldi bende okudum o yazıları vücutta çok civa varsa ve o aşılardaki civarlar da eklenince otizm olabiliyormuş ama fayda zarar ilişkisi yapmak lazım

Evet bnde yaptirdim 18 ay asisini.kizlar ama asilari yaptirin.nette asi yaptirmayanlara baya tepki gosterdiler gecenlerde.tabi herkesin kendine kalmis.biraz sol bacak reaksiyon gosterdi okadar.2 3 gune gecti oda

günaydın sağlık ocağı ve özel aşıların tamamını yaptırdım. sonradan duydum ki 18 ay aşısında fazla civa varmış ve otizme sebep oluyormuş. dr lar genetik yatkınlığa bağlı otizm diyorlar. aşı için de sağlık bakanlığının sitesinde 2005 ten sonra 18 ay aşılarından civa çıkarıldı yazıyor. o da rahatlattı tabi.

günaydın sağlık ocağı ve özel aşıların tamamını yaptırdım. sonradan duydum ki 18 ay aşısında fazla civa varmış ve otizme sebep oluyormuş. dr lar genetik yatkınlığa bağlı otizm diyorlar. aşı için de sağlık bakanlığının sitesinde 2005 ten sonra 18 ay aşılarından civa çıkarıldı yazıyor. o da rahatlattı tabi.

valla sağlıkocağında yaptırılan aşıları hiç araştırmıyorum sağlık bakanlığı zorunlu tutuyor diye. araştırmak lazımmış demekki.

çocuklara herhangi bir vitamin kullanıyormusunuz anneler. d vitamini kullansam diyorum kış geldiği için, dr.gerek yok diyor ama.

Asm ve özel aşıları yaptırdım 18 ay aşısı sadece hafif ateş yaptı bununla birlikte d vitaminine bizim dr 3 yasina kadar devam edin dedi

valla sağlıkocağında yaptırılan aşıları hiç araştırmıyorum sağlık bakanlığı zorunlu tutuyor diye. araştırmak lazımmış demekki.

çocuklara herhangi bir vitamin kullanıyormusunuz anneler. d vitamini kullansam diyorum kış geldiği için, dr.gerek yok diyor ama.
Yok hiç vitamin kullanmıyorum.9.ayda kan tahlili yapıldı d vitaminini kestik değerleri iyi çıktı demiri de Kasım ayında kestik.

Ben de menenjit aşısını yaptırmadım. O aşının yaş aralığı fazla. Bellki büyüyünce yaptırırım. D vitamini kullanıyoruz. Hiç ara vermedik. Doktor da sağlık ocağı da 2 yaşına kadar dedi. Kafası tam kapanmadı o yüzden. Diğer vitamini de 2 yaşından önce vermiyor. Ama başka doktora gittiğimizde vermişti. 6 ay kullandık. Bıraktım. Uzun zamandır datahlil yapılmadı. Yaptırmak lazım

X