2018 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selamlar, biz de de herşey yolunda. 2 yş sendorumndan korkuyordum fakat şuan korkulu bir durum yok. Konuşma yok henüz bizde. Hayvan sesleri baba meme bay bay dışında pek bişi söylemiyoruz. H.sonları anne bebek grup oyunlar araştırıyorum katılmak için. Emme ve gece uyanmaları devam ediyor. Memeyi nasıl bıraktıracağımı düşünüyorum karakara.

aynen ama bizimkinin genel hali böyle, yaşamıma zombi olarak devam ediyorum

bende sadece ben çocuğum böyle sanıyordum delirtiyor beni. Beyefendi artık kendi odasında da yatmıyor.Kızlar ben baş edemiyorum 3 aylık yoktu odasında yatırmaya başlamıştım 19 aylık oldu bütün emeğim çöp oldu.Öğlen bile oturma odasında yatıyor yoksa 20 dkkada bir uyanıp odada olup olmadığımı kontrol ediyor:KK11:

bende sadece ben çocuğum böyle sanıyordum delirtiyor beni. Beyefendi artık kendi odasında da yatmıyor.Kızlar ben baş edemiyorum 3 aylık yoktu odasında yatırmaya başlamıştım 19 aylık oldu bütün emeğim çöp oldu.Öğlen bile oturma odasında yatıyor yoksa 20 dkkada bir uyanıp odada olup olmadığımı kontrol ediyor:KK11:

büyüme atakları, kendini farkediyor ve uykuyu istemiyorlar özellikle çalışan anne-baba olunca bize doyamadıkları için uykuyu artık kabul etmeyip bizimle daha fazla oyun oynamak istemeleri normal.. e uyku saati de kaçınca tam kaçıyor huysuzluk ağlamalar tavan oluyor bize de delirmek düşüyor... :KK43:

günaydın anneler... bizde de konuşma henüz yok 6 kelimemiz var şimdilik. anne demiyor ısrarla. elimizden tutup istediği bişey varsa yaptırıyor. oyuncaklardan çabuk sıkılıyor. sürekli yeni oyuncak alıyoruz ama oynaması kendi kendine zaman geçirmesi güzel. bu aralar geceleri zıplayıp zıplayıp ağlıyor. okuyup yatırıyorum ama neden ağladığını çözmedim. bildiğim kadarıyla bu aylarda gelen diş yok.

Selam kizlar dun ikinci gebeligimi ogrenndim.Supriz oldu bizede.Cunku simdilik dunumuyordm.Aralarindaki yaş farki bni tediegin ediyor ekim annesi olacagim insallah.Peki sizin cocuklarinzn arasinda kac yas fark var cok zorlanirmiyim

Selam kizlar dun ikinci gebeligimi ogrenndim.Supriz oldu bizede.Cunku simdilik dunumuyordm.Aralarindaki yaş farki bni tediegin ediyor ekim annesi olacagim insallah.Peki sizin cocuklarinzn arasinda kac yas fark var cok zorlanirmiyim
Bende yeni yılın sabahında surprizle karşılaştım. şu an 11 haftalik hamileyim. bende aralarindaki yaşa takilmiyor değilim 😜 bide sezeryanliyim nasil olacak simdiden karalar sarmaya başladı 🙃

hayırlı olsun :) aralarında 2 yaş olması bence senin için (eğer 2. çocuk düşüncesi varsa tabi) ve çocukların paylaşımı için iyi olacak. benim 2 oğlum var 3 yaş var aralarında çok zorlanıyorum evet, kıskançlık oluyor evet ama 2.çocuk hep düşündüğüm için yaşları yakın olması önemliydi iki kardeş arasındaki paylaşımları açısından

hayırlı olsun :) aralarında 2 yaş olması bence senin için (eğer 2. çocuk düşüncesi varsa tabi) ve çocukların paylaşımı için iyi olacak. benim 2 oğlum var 3 yaş var aralarında çok zorlanıyorum evet, kıskançlık oluyor evet ama 2.çocuk hep düşündüğüm için yaşları yakın olması önemliydi iki kardeş arasındaki paylaşımları açısından

ikinci cocugu istoyrdm ama simdi degildi.Hayirlisi simdiye nasipmis Sagol canm❤

Bende yeni yılın sabahında surprizle karşılaştım. şu an 11 haftalik hamileyim. bende aralarindaki yaşa takilmiyor değilim 😜 bide sezeryanliyim nasil olacak simdiden karalar sarmaya başladı 🙃

yaaa kendim gibi birilerini gormek beni mutlu etti :) Ama sezeryanli olmana uzuldim :KK43: Rqbbim yardimcin olsun canm beraber buyirler

X