2018 haziran annelerinin alışveriş paylaşımları

Kızlar hayırlı olsun yeni topiğimiz ikinci bebeğini bekliyen bir anne olarak size tavsiyem çok almayın ben kızımda abartmıştım bayağı çok çabuk buyudukleri için çoğunu giydiremedim bi kıyafeti en fazla 15 gun giyebiliyolar çok çabuk buyuyolar benim kızım heleki ayda 1.5 kilo aldığı için hepsi kaldı
Topigimiz hayirli olsun :anneadayı::KK200:

Kızlar hayırlı olsun yeni topiğimiz ikinci bebeğini bekliyen bir anne olarak size tavsiyem çok almayın ben kızımda abartmıştım bayağı çok çabuk buyudukleri için çoğunu giydiremedim bi kıyafeti en fazla 15 gun giyebiliyolar çok çabuk buyuyolar benim kızım heleki ayda 1.5 kilo aldığı için hepsi kaldı

Blackbluee1 Blackbluee1 cok iyi dusundun canim hepimize hayirli ugurlu olsun bu topik ❤ gercekten cok isimize yariycak.ne gerekli ne gereksiz hepsini ikinci kez anne olucaklardan bekliyoruz :)))

Hayırlı olsun topigimiz :anneadayı::nazar:

Harika olmuş :) Hayırlı olsun inşallah :anneadayı:

Amin kızlar inşallah çok faydalı olur hepimiz için :KK200::KK200::halay:

Kızlar e bebek internet sitesinde ürünler indirime girince mağazada da giriyor mu bilgisi olan var mı?

Kizlar bu besik modelleri nasil sizce Kullanisli mi Hafif gorunuyor taşınılabilir

Eklentiler

• Screenshot_2017-12-11-18-36-21-1.png
    Screenshot_2017-12-11-18-36-21-1.png
    368,5 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2017-12-11-18-37-03-1.png
    Screenshot_2017-12-11-18-37-03-1.png
    352,1 KB · Görüntüleme: 51
kızlar civilde genelde uygun fiyatlıymış ben hiç bakmadım ama eşime birisi söylemiş alıcaksanız ordan alın diye :)

Selam kizlar,aldigini kimse eklememis ben fotograf ekleyemiyorum nedense buraya 3_5parca birsey aldim cok heves edip,ilkkez anne olacagim ne yapayim ben uygun fiyatli anne yani besik ariyorum ama henüz 500tl'den aşağı görmedim

X