2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

Çok teşekkür ederim canımın içi :KK200::KK200::KK200:

Bu arada pijama takımı aldık internetten, onlar da geldi. Harikalarmış, biroliçgiyim den aldık bone markalı... R ruyam28 canım çok teşekkürler bu siteyi tavsiye ettiğin için. Sayende %20civarı bir indirimle almış olduk beğendiğimiz modeli :KK48:
bone-polar-sabahlikli-3lu-pijama-turkuaz-54419.jpg

Resimdeki pijamalari aldık ikiz gibi giyeceğiz inşallah :KK68:

Harika olmuş güzel günlerde mutlulukla kullansınlar kuzular insallah

Amin inşallah canım :KK68:
Ayy kızlar bizde bundan alicaz memnun kaldınız mı tadına falan baktınız mı birde 5-6hafta varya bizim erkenmi sizce

Çok güzel tadı filan canım aynı gün kargoya verdiler ertesi gün geldi. Ben siparis vermeden sordum da serin bir odada 5ay tazeliğini korur dediler. Tavsiye ederim yani

ellerinize sağlık harika olmuşlar :KK9:

Çok teşekkür ederim canım :)

Kızlat magnet yaptırıyor musunuz? Dün paylaştığım magnet işi kaldı, kasım ayı doluymuş yetiştiremem dedi.
Siz bu magnet işini ne yaptınız? Nasıl bir şey yaptırıyorsunuz?
Biz kendimiz yaptık canım, yaptırsam dünya para istiyorlar... Bir de benim istediğim gibi olacak mı olmayacak mı belli değil, her şeyi kendi zevkime göre yaptım :KK48:

Ayy kızlar bizde bundan alicaz memnun kaldınız mı tadına falan baktınız mı birde 5-6hafta varya bizim erkenmi sizce
Çok memnun kaldık canım, tatları da paketi de harika :KK36: ablam Salihte de buradan almıştı, iki kuzenime de doğumlarında hediye olarak buradan çikolata aldı. Hepsi de çok güzeldi. Serin ve kuru yerde 5ay tazeliğini koruyormuş canım. Hatta bizim bu aldığımız üründe kampanya varmış birkaç günlüğüne, sen de aynısından alacaksan hazır indirim varken kaçırma istersen :KK48:

Biz kendimiz yaptık canım, yaptırsam dünya para istiyorlar... Bir de benim istediğim gibi olacak mı olmayacak mı belli değil, her şeyi kendi zevkime göre yaptım :KK48:
Hemen bakayım bende ozaman canım sağolasin

Çok memnun kaldık canım, tatları da paketi de harika :KK36: ablam Salihte de buradan almıştı, iki kuzenime de doğumlarında hediye olarak buradan çikolata aldı. Hepsi de çok güzeldi. Serin ve kuru yerde 5ay tazeliğini koruyormuş canım. Hatta bizim bu aldığımız üründe kampanya varmış birkaç günlüğüne, sen de aynısından alacaksan hazır indirim varken kaçırma istersen :KK48:

Çok teşekkür ederim canımın içi :KK200::KK200::KK200:

Bu arada pijama takımı aldık internetten, onlar da geldi. Harikalarmış, biroliçgiyim den aldık bone markalı... R ruyam28 canım çok teşekkürler bu siteyi tavsiye ettiğin için. Sayende %20civarı bir indirimle almış olduk beğendiğimiz modeli :KK48:
Güle güle kullan canım. Sağlıklı mutlu günlerde inşallah

Eki Görüntüle 2196638 Eki Görüntüle 2196637 Eki Görüntüle 2196636 Eki Görüntüle 2196635

Yusuf paşa ve Betül prensesin son süsleri de hazır :KK68:

aydingelini aydingelini canım yapınca etiketleyin demiştin :)
Yaaa kızlar bayıldım bayıldım maşallah süper olmuşlar. Keçeleri nerden aldınız internetten mii ? Ben daha keçe alamadım başlayamadım ya :KK43:( bu hafta biterse başlıycam inşallah.. yoksa kalacak onlarda kaşım gözüm derken. Ama yusufun kapı süsünüde çok beğendim benim istediğime benziyo dimi :)

Yaaa kızlar bayıldım bayıldım maşallah süper olmuşlar. Keçeleri nerden aldınız internetten mii ? Ben daha keçe alamadım başlayamadım ya :KK43:( bu hafta biterse başlıycam inşallah.. yoksa kalacak onlarda kaşım gözüm derken. Ama yusufun kapı süsünüde çok beğendim benim istediğime benziyo dimi :)

Yusuf Ege bey acele etmezse yetisirsin inşallah canım evdesin artık şükür :)
Keçelerin çoğu önceden kalma. Ümraniye çarşıdan almıştı LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet yanlış hatırlamıyorsam. İnternette de her şey var ama merak etme. Ufacık keçeden neler neler çıkıyor gorsen :)

Çikolataları nerden aldınız? Canım çekti valla:))

Haciseriften aldık canım çok güzel gercekten :)

Magnetler icin isim etiketlerinizi nerede yaptirdiniz kizlar benim instagram olmadığı icin bulamiyorum :110:

Yusuf Ege bey acele etmezse yetisirsin inşallah canım evdesin artık şükür :)
Keçelerin çoğu önceden kalma. Ümraniye çarşıdan almıştı LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet yanlış hatırlamıyorsam. İnternette de her şey var ama merak etme. Ufacık keçeden neler neler çıkıyor gorsen :)

Haciseriften aldık canım çok güzel gercekten :)
Evdeyim canım ya çok şükür:) bakıcaz artık bakalım o da olcak bi şekilde :)) ama çok beğendim yusufunkini de, kasnak üzerine yaptınız dimi :)

X