2018 yılı sıfırdan birikime başlayanlar

O zaman zararmi etmiş olurum 4,85 ten olsa fark çok değilse alınmış kãrdir dicem ama arada büyük fark olursa nakit olarak tutmaya caliscam yapabilirsem
türk parasıyla 240x4.85 =1164tl almıs olacaksınız ordan burda suan yaklasık 1115falan dıye bılıyorum ama yıne yanlıs bılgı olup yanıltmım sızı benım bıldgm bu yanı:KK48:

Tamam ozaman okadarsa fark alırım cok buyuk değilmiş aslında tabiiki zarar etmeden biriktirmek daha iyi ama dediğim gibi nakit tutamayabilirim üçe beşe bakmicam artık cvplariniz için tesekur ederim herkese

Sizce ayda 1 tam 1 de çeyrek almak iyi bir miktarmı ileride birseylere sahip olabilmek için kusura bakmayın çok soruyorum ama hiçbir şekilde yatırım yapmadığım için bilgim yok fazla

Sizce ayda 1 tam 1 de çeyrek almak iyi bir miktarmı ileride birseylere sahip olabilmek için kusura bakmayın çok soruyorum ama hiçbir şekilde yatırım yapmadığım için bilgim yok fazla
bence bunu hedefleyın baktınız daha cok kenara atabılıyosunuz 2tam altına gecersınız bide herkesin ortak fıkrı bırıkım ıcın ayıracagınızı bastan ayırmak ay sonunda degıl yani en bastan.bnim nacızane tavsıyem bunlar

Evet bende öyle düşünüyorum baştan ayirmazsam illaki kalan paraya yer bulunur olmadimi yok deyip kalanla idare etmeye çalışır insan zaten küçük oğlum gelecek yıl okula baslicak ozaman belki bende bir iş bulup hedefi yukseltebilirim

Güzel para derim. Bu şekilde başlayıp daha sonraki aylarda duruma göre artırabilirsiniz diye düşünüyorum

Güzel para derim. Bu şekilde başlayıp daha sonraki aylarda duruma göre artırabilirsiniz diye düşünüyorum
Insallah az önce sağda solda bozuk paralari topluyodum çocuklar guluyo anneme tuhaf bsyler oluyo diye aralarında konusuyolar daha önce hiç kumbara yaptığımı falan gormemislerdi garip garip bakiyolar:KK70:

Şimdi burda okullar 2 hafta tatile girdi en az hasarla atlatmam lazım kötü alistirmisim ben bunları gezmeye daha şimdiden biri yuzmeye gitmek istiyo biri sinema diyo hava güzel olsada parklara çıkıp dolassak bütün gün evde zor bunlarla

Canlar bu gun subat hedef bildirimlerini kapatıcam ama konuyu sıkı takip eden ama hedef bildirimini yazmamis oldugum cok sayida kisi var belki ben gözden kacirmis olabilirim belki de sizler yazmayi unutmuş olabilirsiniz hedeflerinizi yerine getirdiniz mi acaba :)

@Esila09
@sererbah
@Seyhan77
@eegem
@Melegimm_2
@Pembegomlek
BellaCiao BellaCiao
@Combativeenemy
@Kafam-karisik
@Selutbar
@All_ız_well
@kereviz salatasi
@angel51
A ay-isigi

Kızlar listede konuyu sıkı takip edip yazan kisiler var belki bildiri yaptilar ama ben gormedim bilemiyorum fakat bildiri verip hiç topige ugramayan sadece ismini yazdirip birakan arkadaslarda var bi kereye mahsus yazdim herkesi ama bildirim yapmayan ismini yazdırıp sonra ilgilenmeyen ugramayan kişileri bir daha tek tek yazmayacagim lutfen dikkat edelim buna .

İnternet sıkıntısı ve iş yüzünden hiç giremedim kusura bakmayın. Şubat için birikimim 1buçuk gram altın oldu. Mart ayı hedefim 1 buçuk gram daha almak.. Onuda yarın ya da çarşamba alıcam inş

X