2019 Ağustos - Devlet hastanesinde rapor ve tüp bebek süreci

M MAHSIMA81 arkadaşım hayırlı haberlerini bekliyoruz..
İnşallah canım benim ama hiç bir şey hissetmiyorum bu da beni aşırı duygusal yapıyor ama her şey Allah'tan. Belki de benimle, evham yapıyorum. İyiye güzele inanıyorum

Allah'ım kucaklarımızı doldursun 2020 de inşallah. Yüzümüze baksın,sesimizi duysun. Amin.

vallahi güzel şeyler duy.. iyi haberler al sağlıkla..
ama kendini bir yandan da herşeye hazırla.. malesef karmaşık bir durum.. Hakkımızda hayırlısı olsun.

tecrübeli arkadaşlara bir sorum var. tüp bebek tedavisinin sgk tarafından karşılanması için bütün bu rapor, muayene ve tüp bebekten önceki tedavi süreçlerini devlet hastanesinde mi geçirmek gerekiyor? ben şu an sgk ile anlaşmalı bir vakıf üniversitesi hastanesine gidiyorum ve tüp bebek aşamasına kadar tahlil ve tedavileri burada yaptırmak istiyorum. ama tüp bebeğe geçmem gerekirse her şeyi bir de devlet hastanesinde mi yaptırmam gerekecek?

ben kendim gittiğimde bana doktor dediki bu evrakları ve testleri bizim hastanemizde yaptırın demişti sadece rahim filmi için çok sıra var ama özelden gelen raporu kabul ediyoruz demişti.Biz ondan öncesinde tedavi süreçlerimizi dosya yapmıştık onları da kabul ettiler heyete giriyor eğer devlette sağlık raporu çıkartacaksanız

Evet önce rapor alman lazım,eşinde sen de şartları sağlamanız gerekiyor. Hastaneye giderseniz hangi şartlar olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu arada hangi vakıf hastanesi?

Cevaplar icin tesekkurler. Testler sorun degil ama benim korkum bu hastanede klomen kullanip asilama yaptirdiktan sonra tup bebek icin devlet hastanesine gidersem bastan ilac tedavisini ve asilamayi sart kosmalari. Yasim 34, bunlara vaktim yok :) sizin yazdiklarinizdan sorun olmaz, sadece testler bastan yapilir diye anladim. Insallah dogru anlamisimdir.

Doğrudur zaten
Birde neden hemen aşılama dediler onu merak ettim size?

canım raporu devlet hastanesinden aldın diye tedavini orada olmak zorunda değilsin. Mesela bahçecide rapor geçiyor raporunu alıp özel olmasına rağmen gidip oradada tedavi olabilirsin

Eşinde sorun yoksa ve senin amh iyi ise aşılama diyebilirler ama yaşın sınırda. Eşinde sorun varsa tüp bebek onayı kolaylaşıyor

Doğrudur zaten
Birde neden hemen aşılama dediler onu merak ettim size?
8 aydir bende ve esimde sorun olmadigi halde gebelik olusmuyor. Yasim nedeniyle doktor asilama deneyebiliriz dedi.
Eşinde sorun yoksa ve senin amh iyi ise aşılama diyebilirler ama yaşın sınırda. Eşinde sorun varsa tüp bebek onayı kolaylaşıyor
Esimde sorun yok. Amh 1.91. Iyi mi kotu mu bilmiyorum, henuz sonuc randevusuna gitmedim. Ama annem 42 yasinda menapoza girdigi icin cok zamanim olmadigini dusunuyorum.

amh bence düşük değil çünkü bu forumda amh düşük olanında oluyor
İnşallah aşılama ile hemencicik olurda Bir daha başka bişey yapmana gerek kalmaz

günaydın canım bugün senin günün hadi hayırlısı inşallah :) valla zaman nasıl geçti ay bitti :) hayırlı haberlerle gel lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…