Aşılama 2019 AŞILAMA YAPTIRANLAR VE SÜREÇLER

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ilk aşılamanız nasıl oldu hangi aşamalardan geçtiniz bilgi verir misiniz
Meraba ilk asilamam 5 gun klomen kullandim daha sonra ovitrelle yani catlatma ignesi kullandim bende progrblem yok esimde sperm eksiligi oldugu icin tutmadi esimde ilac kullaniyo ama faydasi olmuyor galiba ins bu tutar bugun asilamamin 8. Gunu

Meraba ilk asilamam 5 gun klomen kullandim daha sonra ovitrelle yani catlatma ignesi kullandim bende progrblem yok esimde sperm eksiligi oldugu icin tutmadi esimde ilac kullaniyo ama faydasi olmuyor galiba ins bu tutar bugun asilamamin 8. Gunu
inşallah tutar bizde sorun bende yani eşimi daha kontrol ettirmedik ama bende ikinci kez çikolata kisti yenilendi 1. sinde ameliyat olduğum için yumurtalıklarım hasar görmüş doktor normal yolla olma ihtimali %3 acilen tüp bebek dedi ama benim biraz kafam karışık ve korkuyorum

inşallah tutar bizde sorun bende yani eşimi daha kontrol ettirmedik ama bende ikinci kez çikolata kisti yenilendi 1. sinde ameliyat olduğum için yumurtalıklarım hasar görmüş doktor normal yolla olma ihtimali %3 acilen tüp bebek dedi ama benim biraz kafam karışık ve korkuyorum
Neden korkuyosun rabbim sana guc kuvvet versin ama korkacak bsy yok ki bunda maddi durumun el veriyosa hemen yaptir bekleme bosuna

Neden korkuyosun rabbim sana guc kuvvet versin ama korkacak bsy yok ki bunda maddi durumun el veriyosa hemen yaptir bekleme bosuna
maalesef maddi açıdan sıkıntılıyız yeni düğün yaptığımız için çok fazla borcumuz var tüp bebek için kredi çekmemiz gerek eğer ilkinde tutmazsa ikincisini yaptırmamız çok zor olabilir o yüzden iyi düşünüp karar vermem gerek

Bel agrim var hala ara sira adet sancisi gibi kraplar cekiyorum canim ama goguslerim cok agriyor progestandan kaynakli herhalde bugun 8 .gunum senin kacinci gun sonucunu burdan yazarsen sevinirim ins tutar .
Bugün tam 15 gün oldu aşılama yaptıralı. 2 gün 3 güne inşallah adet olmam

İnşallah tutar canım hepimiz bebeğimizi kucağımızı şimdiden alırız

Ya kızlar bana da aşılama yapılacaktı 21.5 mm olmuş yumurtam doktor diğer aya kalsın çok büyümüş dedi sizin kaçtı yapılırken

Klomen bittikten 3 gün sonra çağırdı arada kontrole çağırması gerekmiyor muydu

maalesef maddi açıdan sıkıntılıyız yeni düğün yaptığımız için çok fazla borcumuz var tüp bebek için kredi çekmemiz gerek eğer ilkinde tutmazsa ikincisini yaptırmamız çok zor olabilir o yüzden iyi düşünüp karar vermem gerek
Bunda karar verecek bsy yok ki eger cocuk istiyonuz cekin krediyi vakit kaybetme derim yada kredi cekmeden aileler destek olamaz mi canim ins ilkinde tutar yasin kacti

Bunda karar verecek bsy yok ki eger cocuk istiyonuz cekin krediyi vakit kaybetme derim yada kredi cekmeden aileler destek olamaz mi canim ins ilkinde tutar yasin kacti
aileler destek veremiyor krediye başvuracaz mecburen yaşım henüz 23 inşallah ilkinde tutar

Kızlar bugün tam kan testiöiualmaya gidecektim ki regl oldum maalesef . 1 gün erken geldi:KK43: artık pes mi etsem ne yapsam bilmiyorum . Ben 28 yaşındayım

Merhaba. Bizde bu ay asilama deneyecegiz. Adetin 2. Gunu gel dedi doktor fakat surec hakkinda bir bilgim yok. Adetin 2. Gunu gidince ne yapiliyor?

X