Aşılama 2019 AŞILAMA YAPTIRANLAR VE SÜREÇLER

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba. Bizde bu ay asilama deneyecegiz. Adetin 2. Gunu gel dedi doktor fakat surec hakkinda bir bilgim yok. Adetin 2. Gunu gidince ne yapiliyor?

bende 2 yada 3. Günü gittim doktora .Ultrason ile muayene ediyor . Klomen Hap yazdı 5 gün kullandım ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gittim alttan muayene etti yumurta büyüklüklerine baktı sonra ovitralle isimli iğneyi verdi aynı gün saat 10.00da iğne oldum. Ertesi gün saat 12.00de aşılama yaptı. Bugün 8. Günüm beklemedeyim

bende 2 yada 3. Günü gittim doktora .Ultrason ile muayene ediyor . Klomen Hap yazdı 5 gün kullandım ilaç bittikten 3 gün sonra kontrole gittim alttan muayene etti yumurta büyüklüklerine baktı sonra ovitralle isimli iğneyi verdi aynı gün saat 10.00da iğne oldum. Ertesi gün saat 12.00de aşılama yaptı. Bugün 8. Günüm beklemedeyim
İnşallah tutar . Ben çok ümitliydim. Tüm belirtilerim vardı fakat tutmadı. 2. Aşılamayı yaptırsam mı bilmiyorum. Benim de tüplerim açıktı. 2.aşılamada oran daha artıyor diyorlar ama az bi para da değil ben 1200 tl yaptırdım sadece aşılamayı

Insallah tutar. Saglikla kucaginiza alirsiniz.

İnşallah tutar . Ben çok ümitliydim. Tüm belirtilerim vardı fakat tutmadı. 2. Aşılamayı yaptırsam mı bilmiyorum. Benim de tüplerim açıktı. 2.aşılamada oran daha artıyor diyorlar ama az bi para da değil ben 1200 tl yaptırdım sadece aşılamayı
Ben çatlatma iğnesi sperm yıkama aşılama hepsi için toplam 800 TL verdim. Ama ben ilçede yaşıyorum bu işlemler için il e git gel masrafım da oluyor tabi .1.aşılamam olmazsa ben 2. Aşılamayı da yapmayı düşünüyorum . O da olmazsa bir süre bırakacağım . Tüp bebek fikri nedense biraz uzak şuan bana... inşallah tutar da bunlara gerek kalmaz tekrar🙏🏻

Ben çatlatma iğnesi sperm yıkama aşılama hepsi için toplam 800 TL verdim. Ama ben ilçede yaşıyorum bu işlemler için il e git gel masrafım da oluyor tabi .1.aşılamam olmazsa ben 2. Aşılamayı da yapmayı düşünüyorum . O da olmazsa bir süre bırakacağım . Tüp bebek fikri nedense biraz uzak şuan bana... inşallah tutar da bunlara gerek kalmaz tekrar🙏🏻
Amin canım. Bizi de bilgilendir

Bu sabah daha adetime 7gün varken kötü bir süprizle karşılaştım ve bu ay da güzel haberi kimseye veremeyeceğimi adet olarak öğrendim arkadaşlar 🤦‍♀️😔😢
Stres mi yaptın. Şimdi 2.ci yaptıracak mısın? Ben çok kararsızım . Sözde rahim filmi çektirenler çabuk hamile kalıyormuş. Ve yendiğimiz içtiklerimiz de bizi etkiliyormuş.

Stres mi yaptın. Şimdi 2.ci yaptıracak mısın? Ben çok kararsızım . Sözde rahim filmi çektirenler çabuk hamile kalıyormuş. Ve yendiğimiz içtiklerimiz de bizi etkiliyormuş.
7 gün değil 5 gün vardı. Yanlış yazmışım. Aslında çok stres yapmadığımı sanıyorum ama bundan sonra daha rahat olmaya çalışacağım. 2.aşılamayı düşünüyorum ama hemen değil. Doktor ile telefonda görüştüm 1-2 ay ara vermemi önerdi. Ara verdiğini zaman da kendiliğinden hamile kalanlar oluyormuş. Ama ben ara versem de yumurtlamayı takip edeceğin sürekli bu da stres sebebi kendimce. Ama yine de aşılama için 2 ay beklemeye karar verdim .

Siz nerde yaptiriyorsunuz tedavinizi

Merhaba. Bizde bu ay asilama deneyecegiz. Adetin 2. Gunu gel dedi doktor fakat surec hakkinda bir bilgim yok. Adetin 2. Gunu gidince ne yapiliyor?
Merhabalar 2. günü seni muayene ediyor ve iğne yada ilaç tedaviye başlıyor. Tedavi süreci de yumurtan istenilen büyğklüğ ulaşana kadar devam edyor. Sonra çatlatma iğnesi 36 saat sonra da tranfer gerçekleşiyor

Merhaba kızlar benim ilk aşılamam ve dün gonalf f 450 yi vurulma başladım rabbim hayırlısı neyse onu versin hepimize inşallah

Ben tıp fakultesınde yaptırdım, herhangı bı ucret odemedım ilac dısında ıyı bır doktor varsa tabıkı onerıyorum

X