2019 Hamileleri gelin bebeğimizin hafta hafta boy ve kilolarıni burada paylasalim

Merhaba arkadaslar bende 17 nisanda trensfer oldum 3 haftalık keseyi gördüm 2 embryo transfer edildi ama 3 hafta erken olsugu icin tek kese gördük persembe günü 5 haftamiz olacak kalp atisi için gidecez hayirlisiyla
Bende başta tek kese görmüştüm canım sonra kalp atisina gittiğimizde iki tane gördük 🙏 insAllah ikiz olur seninki de
Güzel haberler bekliyoruz senden 😉

Merhaba arkadaşlar benimde Nisan 26 transfer 14 mayısta 5+2 de üç kese gördük bugün 5+6da bebekler oluşmuş kalp atışları da var ama küçük oldukları için duyamadık kısmet iki hafta sonraya inşallah bu arada benimde 9.hafta kalp durmasına bağlı bir kaybım ilk tüp denememden de 9 yaşında bir kızım var

Merhaba arkadaşlar benimde Nisan 26 transfer 14 mayısta 5+2 de üç kese gördük bugün 5+6da bebekler oluşmuş kalp atışları da var ama küçük oldukları için duyamadık kısmet iki hafta sonraya inşallah bu arada benimde 9.hafta kalp durmasına bağlı bir kaybım ilk tüp denememden de 9 yaşında bir kızım var
Cok guzel masallah bende 3 haftada keseyi gördüm persembe kalp atisi ve ikisi tutmusmu öğreneceğim allahin izniyle

Hoşgeldin canım
MasAllah çoğul gebeliklerimiz çoğalıyor ne güzel
Rabbim bağışlasın evlatlarını
İnsAllah duyarsin meleklerinin kalp atışlarını
Güzel haberler bekliyoruz senden de
Hamilelik belirtilerin ne durumda canım
Ne gibi belirtilerin var

Slm arkadaşlar şuan 8.haftam bitti ilk başlarda tansiyonum düşüyordu ama şimdi normale döndüm.hic bulantı olmadı 6.haftada kese 7+3 te kalp atışı şimdi diğer kontrol için bekliyorum 13. Haftaya kadar 2 haftaya bir kont çağırdı inş bi aksilik çıkmaz Allahima emanet ettim hepimizinkini 😘

Hoşgeldin canım
MasAllah çoğul gebeliklerimiz çoğalıyor ne güzel
Rabbim bağışlasın evlatlarını
İnsAllah duyarsin meleklerinin kalp atışlarını
Güzel haberler bekliyoruz senden de
Hamilelik belirtilerin ne durumda canım
Ne gibi belirtilerin var
Hoşbulduk rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın inşallah sabahları biraz bulantım oluyor daha çok kokular rahatsız ediyor hep uyku modundayım çok çabuk yoruluyorum rabbime hamd olsun

Slm arkadaşlar şuan 8.haftam bitti ilk başlarda tansiyonum düşüyordu ama şimdi normale döndüm.hic bulantı olmadı 6.haftada kese 7+3 te kalp atışı şimdi diğer kontrol için bekliyorum 13. Haftaya kadar 2 haftaya bir kont çağırdı inş bi aksilik çıkmaz Allahima emanet ettim hepimizinkini 😘
Hoşgeldin canım 🤗
MasAllah sanada ne güzel bulantin olmamış
Aman tansiyona dikkat et baya etkiliyor insanı 😊
Rabbim kucağına almayı nasip etsin insAllah canım gelişmelerden haberdar et bizi 🙏

Hoşbulduk rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın inşallah sabahları biraz bulantım oluyor daha çok kokular rahatsız ediyor hep uyku modundayım çok çabuk yoruluyorum rabbime hamd olsun
Amin canım 🙏
İnsAllah çok cekmezsin bulantilardan
Bu uyku bende de bu aralar çoğalmaya başladı önceden akşamları erken uyuyordum şimdi gunduzde uykum geliyor vücudum her an yorgun 😏
Vücut anca alışıyor hamileliğe bide tek de değil büyük bir çalışma var vücutta 😊🤰

Arkadaşlar kafamı birseye takmamak için bu tür konuların dışında olumsuz yazı okumak istemiyorum kendimi de biliyorum kafaya takar günleri geçiremem.Ama 3 gündür sol bacağım çok sızlıyor böyle durumu olan yada bilgisi olan varmı inş herşey yolundadır.nette araştırdım hamileliğin son zamanlarında oluyormuş ama benim çok erken 😕

Arkadaşlar kafamı birseye takmamak için bu tür konuların dışında olumsuz yazı okumak istemiyorum kendimi de biliyorum kafaya takar günleri geçiremem.Ama 3 gündür sol bacağım çok sızlıyor böyle durumu olan yada bilgisi olan varmı inş herşey yolundadır.nette araştırdım hamileliğin son zamanlarında oluyormuş ama benim çok erken 😕
Dedigin gibi cnm biraz erken baslamis ama arkadasimdada olmustu fitigi vardi bebek agirlasfimca 4.aydan itibaren hep beli bacagi agriyodu.yada kilo uncada oluyomus baskidan dolayi bele bacakta cekme yada sizlama vs.korkma bence gecer ins

Dedigin gibi cnm biraz erken baslamis ama arkadasimdada olmustu fitigi vardi bebek agirlasfimca 4.aydan itibaren hep beli bacagi agriyodu.yada kilo uncada oluyomus baskidan dolayi bele bacakta cekme yada sizlama vs.korkma bence gecer ins
Sağol canım bugün kont gittim çok şükür herşey yolunda şimdilik 3 aydan sonra sonra bebek bizden besleniyormus o yüzden canının istemediği biseyi zorla yeme dedi hem kilo almazsın dedi 3 hafta sonraya kont verdi ozamn yeni bilgiler alırım inş 😘

Canım bebek o tarafa yerleştirmiş kasiktaki ağrı, sızı olarak bacağına vurabilir.
Dr una danış bı istersen
Cok mu fazla ağrı ?
Benimde bebekler sola yerleşmişler bazen bende de oluyor sol kasıgimda ağrı bacagima vuruyor.
Dr a sorduğumda normal demişti sende sor için rahatlasin kötü düşünme canım benim

Canım bebek o tarafa yerleştirmiş kasiktaki ağrı, sızı olarak bacağına vurabilir.
Dr una danış bı istersen
Cok mu fazla ağrı ?
Benimde bebekler sola yerleşmişler bazen bende de oluyor sol kasıgimda ağrı bacagima vuruyor.
Dr a sorduğumda normal demişti sende sor için rahatlasin kötü düşünme canım benim
[/QUO

Dr una danış bı istersen
Cok mu fazla ağrı ?
Canım bugün kont gittim inanki heycandan ağrımi soylemeyi unuttum ultrasonda görüp şimdilik çok güzel deyince ben iki dok gidiyorum kafam rahat etsin diye digerinede gittiğimde soracağım mutlaka eşimde yanımda gelince o soruyor 😁

Canım bugün kont gittim inanki heycandan ağrımi soylemeyi unuttum ultrasonda görüp şimdilik çok güzel deyince ben iki dok gidiyorum kafam rahat etsin diye digerinede gittiğimde soracağım mutlaka eşimde yanımda gelince o soruyor 😁
Ayy insan heyecandan ne soracağını unutuyor gerçekten 😁
İyiyse sıkıntı yoksa şükür problem yapma 👍😀
Genede sor diğer Dr una için rahat etsin canım 🙏

X