2019 Hamileleri gelin bebeğimizin hafta hafta boy ve kilolarıni burada paylasalim

Flamingo00

Gel hayalimmm..
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
769
876
Merhaba arkadaşlar Ben Nisan ayında 2. tüp bebekle hamile kaldım şükürler olsun
Tek embriyo transferiyle tek yumurta ikizlerime hamileyim.🤰
Herkeste olduğu gibi tüp bebek anneleri biraz daha pimpirikli oluyorlar ve korkarak geçiriyorlar hamileliklerini .😉

Benim de aklıma böyle bir konu açmak geldi
Hamileligimizin başından beri doğuma kadar her Dr a gittiğimizde bebeklerimizin gelisimlerini,yapılacak olan testleri vs burada birbirimizle paylaşalım 👍
Keseyi ne zaman gördünüz ?
Kalp atışlarını ne zaman duydunuz ?
Hamilelik belirtileriniz ne durumda ?
Bebeklerinizin boyları kaç cm ?
Aklınıza takılan bütün soruları buradan paylaşalım 😊
Ben 5+3 kese gördüm
6+5 kalp atışı duydum(ve ikiz olduklarını öğrendim )
9+5 ultrasonda hareket ettiklerini gordum(en güzeli buydu sanırım )
Haydi hanımlar bekliyoruum 🤰 🙏💕

5haftada tek kese gorduk
6haftada 2. Keseyi gorduk
7.haftada da kalp atimlari baslamisti
13 haftada cinsiyetlerini ogrendik
2kizimiz olucak ins.hayirlisiyla.ben 13 yil bekledim Allah isteyen herkeze bu duygulari tatdirsin kisa zamanda .🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

Bende 4+4 de 2 kese gördum aşilama tedavisi gormustum 2 yumurta vardı ikisi de döllenmiş :) suan 5+3 üm ve kalp atisi icin 1 hafta daha beklicem heyecanliyim insallah bi aksilik cikmadan atlatirim

5haftada tek kese gorduk
6haftada 2. Keseyi gorduk
7.haftada da kalp atimlari baslamisti
13 haftada cinsiyetlerini ogrendik
2kizimiz olucak ins.hayirlisiyla.ben 13 yil bekledim Allah isteyen herkeze bu duygulari tatdirsin kisa zamanda .🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
Amiin insAllah
Ayy masAllah Allah'ım bağışlasın 💕🤰
Bende bayramdan sonra gideceğim 13 haftalık oluyorlar o zaman insAllah bnde öğrenirim cinsiyetlerini 🙏
Tüp bebekle mi oldu ikizleriniz Tek yumurta mı çift yumurta mı kizlariniz 😊🤰

Amiin insAllah
Ayy masAllah Allah'ım bağışlasın 💕🤰
Bende bayramdan sonra gideceğim 13 haftalık oluyorlar o zaman insAllah bnde öğrenirim cinsiyetlerini 🙏
Tüp bebekle mi oldu ikizleriniz Tek yumurta mı çift yumurta mı kizlariniz 😊🤰
Tup bebekle evet 2 embriyo transfer edildi ikiside tutundu sukur cift yumurta ikizleri yani

Bende 4+4 de 2 kese gördum aşilama tedavisi gormustum 2 yumurta vardı ikisi de döllenmiş :) suan 5+3 üm ve kalp atisi icin 1 hafta daha beklicem heyecanliyim insallah bi aksilik cikmadan atlatirim
Oo ne güzel ikizlerimiz çoğalıyor 😉
Beklemek daha garanti canım gittiğinde duyarsin insAllah ikisininde kalp atışlarını
Duyunca buraya yazarsın artık senden de haber bekliyoruuz 🙏🤗
Hiç stres yapma tadını çıkar 👍

Oo ne güzel ikizlerimiz çoğalıyor 😉
Beklemek daha garanti canım gittiğinde duyarsin insAllah ikisininde kalp atışlarını
Duyunca buraya yazarsın artık senden de haber bekliyoruuz 🙏🤗
Hiç stres yapma tadını çıkar 👍
Sagol canım yazarım tabii kide bi tane kaybım var o yüzden cok korkuyorum Allah bebeklerimizi bize bagışlasın

Bi sey merak ediyorum mide bulantınız oldu mu olduysa ne zaman başladı bende bulanti falan yok erken mi acaba daha
Benim ikiz olmasına rağmen 8. Haftada başladı bulantim başlarda hiç belirti yoktu halsizlik dışında 😏
Oda 2 hafta kadar sürdü geçen hafta korktum Dr a yazdım bulantilarim azaldı diye hemen Dr a gittim şükür bı sıkıntı yokmus ama genede gün içinde hafif hafif oluyor
Bazılarında geç başlıyormuş yani yada hiç olmaz belki bulantin 😊

Benim ikiz olmasına rağmen 8. Haftada başladı bulantim başlarda hiç belirti yoktu halsizlik dışında 😏
Oda 2 hafta kadar sürdü geçen hafta korktum Dr a yazdım bulantilarim azaldı diye hemen Dr a gittim şükür bı sıkıntı yokmus ama genede gün içinde hafif hafif oluyor
Bazılarında geç başlıyormuş yani yada hiç olmaz belki bulantin 😊
Ohh içimi biraz da olsa rahatlattın o zaman benim de daha vaktim olabilir :) yine de kalp atışını duyana kadar içim rahat etmicek gerci duyunca da endişelerimiz hić bitmiyo en iyisi akışina birakmak her ne kadar yapamasakta :)

Ohh içimi biraz da olsa rahatlattın o zaman benim de daha vaktim olabilir :) yine de kalp atışını duyana kadar içim rahat etmicek gerci duyunca da endişelerimiz hić bitmiyo en iyisi akışina birakmak her ne kadar yapamasakta :)
Kalp atışını duyunca bir nebzede olsa rahatliyorsun canim 😊
Ben bulantim olunca seviniyorum bile millet bikmistir bulantidan ama 😁
Dogana kadar endiselenmeye devam ☺️

Merhaba arkadaslar bende 17 nisanda trensfer oldum 3 haftalık keseyi gördüm 2 embryo transfer edildi ama 3 hafta erken olsugu icin tek kese gördük persembe günü 5 haftamiz olacak kalp atisi için gidecez hayirlisiyla

X