2019 Hamileleri gelin bebeğimizin hafta hafta boy ve kilolarıni burada paylasalim

Merhaba güzel hamisler bende 8+2 deyim iki gün önce gidip gördük bebisimizi maşallah tam bir bebek görüntüsü almış artık sağlıkla büyümesini bekliycez ben biraz riskli gebelik geçiriyorum küçük bir kanama yaşadığım icin istirahat ve progestanla günlerim geçiyor herkese sağlıklı hamilelikler ve doğumlar dilerim 🙏🤰

Merhaba güzel hamisler bende 8+2 deyim iki gün önce gidip gördük bebisimizi maşallah tam bir bebek görüntüsü almış artık sağlıkla büyümesini bekliycez ben biraz riskli gebelik geçiriyorum küçük bir kanama yaşadığım icin istirahat ve progestanla günlerim geçiyor herkese sağlıklı hamilelikler ve doğumlar dilerim 🙏🤰
Hoşgeldin canım 😉
Bir daha ki gittiğinde heraketlerinide görürsün insAllah canım benim
Dikkat et dinlen bol bol ayaklarını yükseğe uzat bol bol su iç yediklerine dikkat et ilk uc ay zaten riskli oluyor geçer insAllah zamanla merak etme 👍
Hayirlisiyla kucağımıza alırız insAllah miniklerimizii🙏😁

Hoşgeldin canım 😉
Bir daha ki gittiğinde heraketlerinide görürsün insAllah canım benim
Dikkat et dinlen bol bol ayaklarını yükseğe uzat bol bol su iç yediklerine dikkat et ilk uc ay zaten riskli oluyor geçer insAllah zamanla merak etme 👍
Hayirlisiyla kucağımıza alırız insAllah miniklerimizii🙏😁
Hosbulduk canım Inşallah sağlıkla büyüsünler bebislerimiz evet aynen dediğin gibi yatıyorum allahım izniyle biseycik olmaz inşallah 🙏👶

merhabalar. tup bebek ile hamile kalan anne adaylarina bir sorum olacak. hamile kaldiktan sonra tup bebek doktorunuz ile ne kadar sure kontrolleriniz devam etti.
benim tup benek doktorum 6 ay burada benim esim kadin dovumcu o yapacak dedi takibini felan ama benim oturdugum yere baska bir il tup bebek doktorum baska bir ilde. bulundugum ilden baska bir kadin dogumcu ne zaman bulayim diye sordugumda kizdi. 6 ay burdasin dedi bana pek aciklayici gelmedi. benim ona 6 ay gidip gelmem daha buyuk sikinti ve stres kaynagi oluyor. esim herzaman yanimda deil calisiyor. belli donelmlerde yanimda ve olmadigi zaman ablamlar araba ile getirip goturuyor ama calistiklarinicin herzaman uygun olmuyorlar. benimde otobus gibi ulasim araclari ile yolculuk yapmam sikinti oluyor.
merak ettim sizler ne kadar sure tup bebek doktorunuzun takibinde kaldiniz
ha birde benim ozel oldugu icin her takip muaynesi ucretli ve her test felan ayri ucretli. para dolayisiyla beni oraya baglayabilir mi diyede aklima geliyor.

Doktorun boyle sizi mecbur kilmasi çok saçma bende il disinda oturuyorum ilk hamileligimde doktorum sizin gibi 6 7 ay burada devam edeceksin dedi arabamiz yoktu otobuslerde mahvoldum gidip gelene kadar kusuyordum iki günde kendime gelemiyordum
Doktoruma bunu anlatamadim maalesef gidip geliken dusecek çocuk dedim ve biraktim doktoru iyikide bırakmışım olduğum yerde iyi bir doktor buldum tüp bebek doktorumdan daha çok ilgilendi
Onlar tup bebek doktoru takip değil bence
Iyi bir doktor bul birak gitmeye mecbur degilsin
Şimdi ikinciye hamileyim ilk randevudan sonra tup bebek doktorum olduğun ilde devam edebilirsin dedi ama ben 3 ay onda devam etmek istiyorum

merhabalar. tup bebek ile hamile kalan anne adaylarina bir sorum olacak. hamile kaldiktan sonra tup bebek doktorunuz ile ne kadar sure kontrolleriniz devam etti.
benim tup benek doktorum 6 ay burada benim esim kadin dovumcu o yapacak dedi takibini felan ama benim oturdugum yere baska bir il tup bebek doktorum baska bir ilde. bulundugum ilden baska bir kadin dogumcu ne zaman bulayim diye sordugumda kizdi. 6 ay burdasin dedi bana pek aciklayici gelmedi. benim ona 6 ay gidip gelmem daha buyuk sikinti ve stres kaynagi oluyor. esim herzaman yanimda deil calisiyor. belli donelmlerde yanimda ve olmadigi zaman ablamlar araba ile getirip goturuyor ama calistiklarinicin herzaman uygun olmuyorlar. benimde otobus gibi ulasim araclari ile yolculuk yapmam sikinti oluyor.
merak ettim sizler ne kadar sure tup bebek doktorunuzun takibinde kaldiniz
ha birde benim ozel oldugu icin her takip muaynesi ucretli ve her test felan ayri ucretli. para dolayisiyla beni oraya baglayabilir mi diyede aklima geliyor.
Byle şart koşması çok saçma sonuçta herkes imkanları dahilinde biseler yapmaya çalışıyor
Benim Dr um da özel ve yakın olduğu için devam ediyorum ben ama maddi konular girdiği için araya devletten bir Dr ayarladım
Şu an ikisine de gidiyorum
Ama bence 3 aydan sonra kesilebilir
O kadar uzun gitmenize gerek yok
3 ay dediğimde kullanilan ilaçları biliyor ne zaman kesecegini söyler diye
İyi bir Dr ayarlarsan hiç gitme
Gittiğin Dr a hikayeni anlat devam et onunla

X