2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

E sen baya kaşınmışsın ozaman 😂
Ben de bu hafta yedim ama mesela borek, kurabiye falan değil de sütlü tatlı yedim.
Ama bgn dışardayız çok fena fast food yiyesim var. KFC ya da popeyes gibi çöp şeyler yiyesim var 😂
Ay ben de cok ozledim neyse ki esim cmrtesi calisiyor 🥶🥶 neyse haftaya dikkat etcem yne. Ben porsiyonlari azalttim iste 2 aydir 2,5 kg verdim.yaza kadar 52-53 olsam yeter.

Kuzum ben de sırf kendim için de bişeyler yaoabildiğimi hissetmek için şu diyete ve kısmen spora devam ediyorum. Ama bir kaç kilo daha verince evde sıkılaşmaya yönelik spor yapmaya başlayacağım.
Hatta kızlar ortak bi program belirleyip ona uygun spor yapalım mı? Leslieden ortak bişeyler açıp hergün yapalım yarım saat 40 dk falan?
Bence güzel oluuuur 🤗

Genel olarak diyete uydum bugün tek günahım kahve yanında crunch ve probis yedim. Süt sağmaya giderken elime bir crunch daha aldım ama yooook dedim ve fırlattım mutfağın ortasında duruyor şu an 😅

Genel olarak diyete uydum bugün tek günahım kahve yanında crunch ve probis yedim. Süt sağmaya giderken elime bir crunch daha aldım ama yooook dedim ve fırlattım mutfağın ortasında duruyor şu an 😅
Ayh ahahhahahh çok güldüm 😂😂
Al yerden crunch ı ya bize günah olsa da o da nimet sonuçta 😂😂

Akşam
Bir kase terbiyeli tavuk çorbası
6-7 yk tavuk sote
1 sb ayran

Çok zor tutuyorum kendimi şu an bir şeyler yememek için 🙄

Sabah: uno premium çavdarlı karabuğdaylı dan bir buçuk sucuklu tost, yarım dilim tam çavdar ekmeği ile de bal kaymak

Öğle: 5 yk pirinç pilavı, bir miktar mantarlı kavurma, 1 kase cacık

Akşam (misafirlikte): et döner, 7-8 lahana sarma, ayran, az salata

arada double türk kahvesi ve küçük bir dilim kaymaklı ekmek kadayıfı

Kuzum ben de sırf kendim için de bişeyler yaoabildiğimi hissetmek için şu diyete ve kısmen spora devam ediyorum. Ama bir kaç kilo daha verince evde sıkılaşmaya yönelik spor yapmaya başlayacağım.
Hatta kızlar ortak bi program belirleyip ona uygun spor yapalım mı? Leslieden ortak bişeyler açıp hergün yapalım yarım saat 40 dk falan?
söz veremiyorum özellikle sınavıma kadar ama hep destek tam destek burdayım kuzum 🎉

Günaydın kahvaltım🙃
AEFB06EA-EDF1-451C-814C-6A72D69A81D1.jpeg

Günaydın canım sabah 06:30'da 2 kaşık yulaf, 1 çay bardağı süt, yarım muz, 2 günkurusu kahvaltı
1 züber filtre kahve
arada mutfak toparlarken 5-6 fındık gitti
şimdi de Koska'nın Koştat diye bir şeyi var, lifalif gibi ama daha kuru meyveli sanırım filtre kahve yanına yiyorum...

Akşam yemeği: 6 köfte bir miktar fırın patates ve 4 yk bulgur pilavı, 2 kase cacık

çok acıktım bugün iki gündür öğle vakti çok acıkıyorum. Vakit bulamadım yemek yemeğe zaten. Akşamı zor yedim. Hareketlenmeleri baya sıkıntılıymış bu bebeklerin. Durmuyor, durmuyoruz. Bu kız beni zayıflatır. Yürüyüşe gidecek enerjiyi kendimde bulamadım.

Akşam yemeği: 6 köfte bir miktar fırın patates ve 4 yk bulgur pilavı, 2 kase cacık

çok acıktım bugün iki gündür öğle vakti çok acıkıyorum. Vakit bulamadım yemek yemeğe zaten. Akşamı zor yedim. Hareketlenmeleri baya sıkıntılıymış bu bebeklerin. Durmuyor, durmuyoruz. Bu kız beni zayıflatır. Yürüyüşe gidecek enerjiyi kendimde bulamadım.
Boşuna demiyorlar hareketlenince vericen zaten acele etme diye 😅😅😅

Günaydın canlar 🌻

Açılışı ben yapayım

66.9 güncel
Bu hafta verilen 1.1

Verip aldiklarimdan 700 Gr kaldı vermem gereken 🤷🏻‍♀️

X