2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

Öğlen:
100 gr hindi göğüs
1 dilim ekmek
Biraz közlenmiş patlıcan

Akşam:
1 kase fırın sütlaç (güveç kabı ile) 🙄

Bugün hava yağmurlu görünüyordu. Dışarı çıkmadık. Akşam yemek yerine sütlaç yemek iyi bir fikir mi emin değilim. Acıkacak gibiyim 🙄

bıraktık olur mu yaaa burdayım bende yazmaya fırsatım olmuyor pek...
bugün bayağı bir birikmişti Ağustos annelerini okudum...

Gün içerisinde oyun,uyku,yemek üçlüsünden öğ geldi
hızlıca 1 yaşına geçsek mi yoksa bu zamanlarını çok mu özleriz...

Günaydın ben de bu sabah anca 55,1 olup eski halimi yakaladım. Ben de bırakmadım ama yazamıyorum da çok fazla. Dikkat etmeye çalışıyorum hala. Zayiflamaktan da ziyade hareket edip skilasmam lazm artik.

Günaydın, fırsat olmuyor bizim kız seri emekliyor ve yürümek istiyor haliyle düşecek diye peşindeyim.

hava karlı, yürüyüşlerimi bu mart havaları mahvetti.

kahvaltım

C1D11414-E6E2-43E6-9FED-811A8D600FDB.jpeg

Kahvaltım:
1 full yumurta + 1 yumurta beyazı (pankek için kullandığım yumurtadan kalan beyaz) sahanda zeytinyağını yumurta fırçası ile sürerek pişirdim.
1 dilim ekmek

Günaydın ben de bu sabah anca 55,1 olup eski halimi yakaladım. Ben de bırakmadım ama yazamıyorum da çok fazla. Dikkat etmeye çalışıyorum hala. Zayiflamaktan da ziyade hareket edip skilasmam lazm artik.
Gunaydin kuzum
Benimde birincik hedefim kilo vermek tabi ama tartidaki rakam bir rakam iste.. ondan ziyade nasil gorundugume takiliyorum bende sporla desteklemeye basliyorum yavastan
Bacaklarin falan azcik sıkılaşması lazım
Göbek düz olsun falan

Gunaydin kuzum
Benimde birincik hedefim kilo vermek tabi ama tartidaki rakam bir rakam iste.. ondan ziyade nasil gorundugume takiliyorum bende sporla desteklemeye basliyorum yavastan
Bacaklarin falan azcik sıkılaşması lazım
Göbek düz olsun falan
Aynen ama firsat bulup yapamadim bir türlü. Kiz durmuyor ya.
bugun yediklerim muzlu yulaf. 4 findik. 2 ceviz. grissuno. 1 Türk kahvesi. 1 sütlü kahve. 2 ufak lokum. Akşam da mercimek corba ve enginar dolmasi yicem

Eklentiler

• 03FD445F-2B58-4FD3-9602-C1F1E582F0E0.jpeg
    03FD445F-2B58-4FD3-9602-C1F1E582F0E0.jpeg
    121,5 KB · Görüntüleme: 14
Ben de her yedigimi cekecen diye baslayip gun icindeki kargasadan agzima tikmaya bakiyorum hadi bugunde kahvaltimizla baslayalim 😇
6 kasik yogurt, 3 hurma, 2 tam ceviz, 1 ck tarcin

Kahvaltıyı çektim çektim sonrası kayıp. Yemeği bir daha akşam eşim gelince hatırlıyorum. Kızı besle, ondan kalanları ye ile gün geçiyor.

Kahvaltıyı çektim çektim sonrası kayıp. Yemeği bir daha akşam eşim gelince hatırlıyorum. Kızı besle, ondan kalanları ye ile gün geçiyor.
Ahahah aynen en azindan aksam yemegini cekim diyorum onu da hemen yiyelim de yikama uyuma saati geliyor diyoruz bir bakiyorum saat olmus 9 :/

X