2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

Çok sinir oldum hem kendime hem tartıya! Fırlatıp atıcam tartıyı

Günaydın kızlar 🥰
Kahvaltım:
1 haşlanmış yumurta
1 kapya
3 yeşil zeytin
1 dilim ekmek

Her öğün ne yediğimi yazacağım bu hafta. Hergün tartılacağım. Ve bakliyattan, tahıldan uzak durucam. Ne tatmin ediyo, ne zayıflamaya yardımcı oluyo. Kalori deposu ben sağlıklı beslenerek zayıflayamıyorum arkadaş😂 Bu hafta full yağsız hindi kavurup yicem. Zeytinyağsız salata yicem. Max 1 dilim ekmek. Akşamları da kahve yanında minnak bi çikolata (kalorisi 120 yi geçmeyecek şekilde) benim bu haftaki planım bu.

Hafif bir enfeksiyon durumum var o halsiz bırakıyormuş beni. Emzirirken ilaç da alınmaz. Bakalım bu hafta ne olacağız.
A1AD8C8D-05DC-46A1-8911-DDEECB91EDC7.jpeg

Sabah klasik kahvaltım labne ve peynir roka zeytin domates 2 etimek

Öğleden sonra 2.5 kaşı yulaf çay bardağı süt yarım muz 2 ceviz

Akşam: yarım 4 tahıllı ton balığı ve 4 kaşık vardır sanırım fırın sebze 1.5 dilim ekmek

3 züber yedim sanırım + 5-6 fındık

İdrar yolları gibiydi biraz topladım.
Geçmiş olsun canım, dikkat et. Ben de gebelikten önce sistit olmuştu, tekrarlayıp durmuştu. Ben gebelikte organik kızılcık suyu içerek engelledim enfeksiyonu. Aslında su değilde kızılcık püresiydi, hiç sulandırılmamış. Tavsiye ederim canım.
Canım çok güzel afiyet olsun ama bana sorarsan porsiyonunu 150-200 gr yap emziriyorsun sonuçta gücün direncin düşmesin 😍
Yaa hiç kilo vermeyince iyice düşürmeye çalıştım bgn. Biraz artırırım sütüm azalırsa yarın. İnşallah azalmaz ya 😞

Şimdi kahve ve piko kayısı fındık bar yiyorum. 89 kalori

Sabah: kavurmalı mantarlı yumurta, 1 kk peynir, 1 dilim çavdar, 1 tk bal, 1 tk labne

öğle: çok küçük kase barbunya

akşam: 1 küçük kase tarhana çorba, 1 kase barbunya yemeği, 4 yk bulgur pilavı, pancar ve kerevizi rendeledim ve sarımsakla yoğurtladım. Biraz da ondan.

Dün olan kahvaltımın aynısı ekstra tahin bal. Sütüm biraz azaldı, bgn biraz fazla yicem.

X