2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

Ben kilo almadım ama vermedim de haftaya kesin yürüyüşlerle başlıyorum yoğun olarak. Bugün çarşıya çıktık 8000 adım atmışım. Kahvaltıdan sonra birşey yemedim hiç. Şimdi yeni akşam yemeğinde evde ilk kez iskender yapıp yedik. Çok kalorisi olmamıştır bence. Bütün gün de aç gezdim. Eve meyveli lokum aldım hiç de almazdım. Ondan iki tane yedim arada bir de.
Ben de Kısmetse sınavdan sonra inşallah kızçemde müsade eder... böyle veremedikçe motivasyonum düşüyor her hafta 1 versem mis razıyım...

Günaydın🙃

37 haftalık olmuşuz ve ataktaymışız. Okumaya fırsatım olmuyor çok ağlıyor kızım. Eşim okumuş o söyledi. Öylelikle haberim oldu.

Bebek ağlaması eşliğinde pazar kahvaltım:

ekmek olarak dünkü iskenderden kalan pideler değerlendirildi.

B056C6D9-AE6E-4A1C-B57C-5926368571C8.jpeg

Günaydın🙃

37 haftalık olmuşuz ve ataktaymışız. Okumaya fırsatım olmuyor çok ağlıyor kızım. Eşim okumuş o söyledi. Öylelikle haberim oldu.

Bebek ağlaması eşliğinde pazar kahvaltım:

ekmek olarak dünkü iskenderden kalan pideler değerlendirildi.

Eki Görüntüle 2811435
Bana dün bildirim geldi 6. Sıçramaya giriş yapıyor diye 😅

Günaydın arkadaşlar,
69.3
+300 Gr.

Bu hafta psikolojik olarak iyi geçmedi, haricen çok uykusuz kaldım ve 4-5 gündür wc çıkmıyorum hangisi etkili bilemiyorum...
Bozduğum tabiki oldu örneğin dondurmalı irmik vs. yedim ama dün akşamda bir kaç yediğim şey oldu...
gerçekten ruh sağlığım berbattı dolayısıyla beden sağlığımı düşünemedim...

herkese iyi haftalar dilerim 💜

Günaydın arkadaşlar,
69.3
+300 Gr.

Bu hafta psikolojik olarak iyi geçmedi, haricen çok uykusuz kaldım ve 4-5 gündür wc çıkmıyorum hangisi etkili bilemiyorum...
Bozduğum tabiki oldu örneğin dondurmalı irmik vs. yedim ama dün akşamda bir kaç yediğim şey oldu...
gerçekten ruh sağlığım berbattı dolayısıyla beden sağlığımı düşünemedim...

herkese iyi haftalar dilerim 💜
Hayırdır canım güzel ruhunu ne yordu? Benim de uykusuzluktan ya... Vücut kendini toplayamıyor uyuyamayınca

Günaydın kızlar, henüz tartılamadım yoğunluktan. Dün gece baya kötüydü. Üst iki diş göründü ama sanki acısı daha da arttı. Okadar cok agladiki zor sakinlestirdiK. Gece 12 - 3 arasi deliksiz uyudu cok sukur. Ama onun disinda cok kotuydu

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️

Sütüm azalıyor diye sürekli bozdum biliyorsunuz. Belki biliyorsunuz Yiğit emmiyor ve sürekli sağiyorum. Artık çok vaktimi alıyor ilgilenemiyorum. O yüzden günde bir kere akşam sağmaya karar verdim. Ne çıkarsa artık. Elimden gelen bu kadar artık zoruma gidiyor. Katı bir diyete başlıyorum o yüzden

Bir bu eksikti

Hay Allah basima gelmesinden tirsiyordum ki koltukta dustu bebegim...
koltuk cok yuksek degil aslinda 40 cm ve 5 dakka bile alamamistir hemen kucagima aldim sakinlesti ama ben cok korktum tam nasi dustugunu de gormedim kafasi bilmem nesi..yana devrildi kolumla tutamadim kolumdan kaydi resmen ona daha cok uzuldum 😔😔😔 insallah bir seyi yoktur oyuna falan geri donduk aglamasi kusmasi da yok aslinda
Off yaa kendimi berbat hissettim...
bir de sans o ya oyun halisina dun su doktum ve yerde battaniye vardi

Bir bu eksikti

koltuk cok yuksek degil aslinda 40 cm ve 5 dakka bile alamamistir hemen kucagima aldim sakinlesti ama ben cok korktum tam nasi dustugunu de gormedim kafasi bilmem nesi..yana devrildi kolumla tutamadim kolumdan kaydi resmen ona daha cok uzuldum 😔😔😔 insallah bir seyi yoktur oyuna falan geri donduk aglamasi kusmasi da yok aslinda
Canm cok gecmis olsun. Uykusuna bakman gerekiyor galiba. Normalden cok mu uyuyor gibisinden. Bde kusmasina. Arkadasmin kizi da düşmüştü. Ben de cok korkuyorum ya 😔

Bir bu eksikti

Çok geçmiş olsun ben de çok korkuyorum ama benimki kendi kendine düşüyor. Yürümeye çalışırken emeklerken düşüyor. Birşey olmamıştır böyle böyle büyüyecekler de biz yaşlanacağız üzüle üzüle..

Canm cok gecmis olsun. Uykusuna bakman gerekiyor galiba. Normalden cok mu uyuyor gibisinden. Bde kusmasina. Arkadasmin kizi da düşmüştü. Ben de cok korkuyorum ya 😔
Yatırdım doktor uyuyabilir sakıncası yok demişti 1.5 saat beklettim yatırdım bende...
1sa 45 dk uyudu normalde 45 dk 1.15 sa uyur... uykusu gelmişti bence ve bende yanındaydım ondan fazla uydu gibi geldi...

Algısı oyun oynaması oyuncak takibi falan iyi kusmada olmadı bişi yoktur sanırım :KK43:

X