2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

Gunaydin
Yogurt hurma falan vardi ama uzgunum yulaf yaptim
905374A6-88C8-4D76-94E4-39863E0C380D.jpeg

Günaydın, ben de birşeyler yedim dün. Sinirlerimi bozan durumlar hasıl oldu. Bir taraftan da geçmeyen bir karın ağrım var. Emziriyorum diye ilaç da almak istemiyorum. Bugünkü kahvaltım dün ile aynı: haşlanmış yumurta, 1 dilim çavdar ekmeği, 5 zeytin, 2 tk lutenitsa, 1 kk peynir

Günaydın, ben de birşeyler yedim dün. Sinirlerimi bozan durumlar hasıl oldu. Bir taraftan da geçmeyen bir karın ağrım var. Emziriyorum diye ilaç da almak istemiyorum. Bugünkü kahvaltım dün ile aynı: haşlanmış yumurta, 1 dilim çavdar ekmeği, 5 zeytin, 2 tk lutenitsa, 1 kk peynir
Hayirdir insallah canim?
ben minoset icmistim bir kez basim asiri agridigi icin plus olmayanindan... doktor sezeryan sonrasi agrim olursa diye onu yazmisti... aman ben yemedim de ne oldu anlamadim hafta basinda 69 cikan kilo sali gunu 69.8 bugun 69.4
Motivasyonum dustu....

Kızlar iştahım çok açık, doymuyorum. Şu an yaptığım diyetle ancak kilomu koruyabilirim. Kilo veremem
Çok normal son gördüğümde çok az et çok salata ile öğün geçiriyordun. Emzirdiğimiz için de iştahımız açılıyor zaten. Bu şartlarda normal. Proteini biraz arttırman fayda edebilir.​

Çok normal son gördüğümde çok az et çok salata ile öğün geçiriyordun. Emzirdiğimiz için de iştahımız açılıyor zaten. Bu şartlarda normal. Proteini biraz arttırman fayda edebilir.​
Ahh o gördüğün porsiyonun üstünden çok sular aktı kuzum 😂
Bgn de misafirim var. Kahvaltı da yapmadım, kesin yine çok yerim...

Ben kilo almadım ama vermedim de haftaya kesin yürüyüşlerle başlıyorum yoğun olarak. Bugün çarşıya çıktık 8000 adım atmışım. Kahvaltıdan sonra birşey yemedim hiç. Şimdi yeni akşam yemeğinde evde ilk kez iskender yapıp yedik. Çok kalorisi olmamıştır bence. Bütün gün de aç gezdim. Eve meyveli lokum aldım hiç de almazdım. Ondan iki tane yedim arada bir de.

Ben bugun tartildim 54,7 ciktim. 2 ayda tam 3 kilo vermis oldum. Yazmiyorum ama dikkat ediyorum. Sadece bu siralar firsat bulamiyorum. Haydi kizlar pes etmeyin siz de. Ben bu 3 kiloyu sizin sayenizde verdim resmen.

Valla bugün yılgınlık gelmişti
Biraz sınav modu da leslie falan düşürdü tempomu....
bugün dürüm yedim 1 bardak ayranla
1.5 tabak irmik + dondurma 2 top
2 kare çikolata
Sabah yulaf lapası yediydim

X