2020 Şubat Anneleri

Kirmizi mercimek yediriyodum ama yesilini yeni deneyecegiz. Nohutu nasil yaptin ?
Normal nohut yemeği yaptım. Artık bizimle yiyor. Tuzsuz yapıyoruz. Sen domatese başlamadıysan da etle haşlayablirsin.
Damağıyla ezebiliyor. Başlangıçta çok az ezebilirsin.

Normal nohut yemeği yaptım. Artık bizimle yiyor. Tuzsuz yapıyoruz. Sen domatese başlamadıysan da etle haşlayablirsin.
Damağıyla ezebiliyor. Başlangıçta çok az ezebilirsin.
Yok baslamadik. Allerji yapan seyleri yedirmeye korkuyorum benimde kucukken domates ve yumurtaya allerjim vardi yedigimde sinek isirmis gibi oluyodu kollarim kasiniyodu kaanda besinlere karsi suan bir allerji gelistirmedi ama genel olarak allerjik bir bebek oldugu icin cesaret edemedim henuz yasini bekliyorum

Ya biz yeni ev açtık biliyorsun Sinemim. Hepsi yeni ama sonuçta ikinci gün kalkınca dünkinin aynısı :KK70:
Aynen kuzum 2. Gün dünkünün aynısı olmuş oluyo.
Şu süreci sağlıkla atlatalım da.
Valla biz de taşınmayı bile düşünüyoruz öyle sıkıldık😆

Ben istiyorum nineler dedelerle :)
Üfff işte bizimkilerin yanına gitmek için bahane olur dedim :KK70:

Biz muhtemelen çekirdek aile yaparız kızcemin ilk doğum günü. 🥰gurbette yalnızlık zor. Virüsten sonra ilişkiler maalesef bozuldu. Herkes birbirine öcü gibi bakıyor 🤣
Bizde yapmayi dusunuyoruz bakalim hayirlisi insaAllah yasak cikmazda annemde gelebilir.
Grupta suan aktif olarak ilk kimin dogum gunu hatirlayaniniz var mi 😀

Yaaa yeni 4 bumara 240 tane sipariş verdim 🤦🏻‍♀️ Küçük geliyomu derseniz 10 kilo oldu şuan oluyoda biraz belden sıkıyo gevşetiyorum inşallah elimde patlamaz 😂
İstersen iade et, benim kız da 9.5 kilo.
Hala premium care kullanıyorsan onun kalıbı geniş bize şuan oluyor ama yenileri 5 numara aldık.

Yaaa yeni 4 bumara 240 tane sipariş verdim 🤦🏻‍♀️ Küçük geliyomu derseniz 10 kilo oldu şuan oluyoda biraz belden sıkıyo gevşetiyorum inşallah elimde patlamaz 😂
14 kilo değil miydi sonu 4 numaranın. Götürür gibi ama sen bilirsin. 4+ var sleepyse mesela.

Bizde yapmayi dusunuyoruz bakalim hayirlisi insaAllah yasak cikmazda annemde gelebilir.
Grupta suan aktif olarak ilk kimin dogum gunu hatirlayaniniz var mi 😀
Aynen annemler gelir bizim de şehirdışından, bi de kardeşler sanırım. Durumlar ne gösterir bilinmez. Umarım yasak falan olacak duruma gelinmez. selozy selozy nin bebiş Deniz'in. Ondan önce 2 3 kişi var galiba ama aktif değiller.

14 kilo değil miydi sonu 4 numaranın. Götürür gibi ama sen bilirsin. 4+ var sleepyse mesela.
+lar daha büyük değilmiş,emicilikleri fazlaymış. Gece bezi gibi düşün.
Aralığı geniş ama vücut tipine göre değişiyor. Bacak popo kısmı tombik olmayan 12-13 kilo bir bebeğe rahatlıkla olablirken tombik popolara küçük gelebiliyor :)

+lar daha büyük değilmiş,emicilikleri fazlaymış. Gece bezi gibi düşün.
Aralığı geniş ama vücut tipine göre değişiyor. Bacak popo kısmı tombik olmayan 12-13 kilo bir bebeğe rahatlıkla olablirken tombik popolara küçük gelebiliyor :)
+nın kilo aralığı da farklı ama. Mesela 16 diyor son. Ayce de 10 kilo dedi. Bilemedim :)

Kızlar öykü baba diye bağırıyor deli ediyor beni. Nasıl seviyor adamı görseniz yanına gitmeler kucağına çıkmalar yanağını sevmeler beni de yoluyor anca.

Yukarıdan ses kesildi 😱 o muydu acaba 🤪

bu arada eşimin kuzeni 4. Çocuğa hamileymiş çalışanda bir bayan mayısta da ikiz bebek düşürmüş. Yalnız çok azimli gördüm nasıl bakacak bu kadar çocuğa 😂

Benimde 4 numara çok bezim var. Prima ve sleepy. Gece prima gündüz sleepy kullanıyoruz. Numara büyüdükçe içindeki adet sayısı azalıyor maalesef

Kızlar öykü baba diye bağırıyor deli ediyor beni. Nasıl seviyor adamı görseniz yanına gitmeler kucağına çıkmalar yanağını sevmeler beni de yoluyor anca.

Yukarıdan ses kesildi 😱 o muydu acaba 🤪

bu arada eşimin kuzeni 4. Çocuğa hamileymiş çalışanda bir bayan mayısta da ikiz bebek düşürmüş. Yalnız çok azimli gördüm nasıl bakacak bu kadar çocuğa 😂
Kaanda baba manyagi isten gelsin daha adam elini yikamadan ustunu degistirmeden onu kucagina almasini istiyo almayinca basiyo cigligi

Bebeklere nohut ve yesil mercimek yediren oldu mu ?

Bir de kaan surekli kafasini bilerek duvara,kapiya,ayakkabiliga falan vuruyo ve guluyo boyle yapan baska bir bebek daha var mi acaba icimizde 🙄
Ben hiç vermedim kırmızı mercimekten yemek yaptım hiç sevmedi😂😂 oysaki çok lezzetli olmuştu babam yedi😂
Bizimki vurmuyor canım sende bi şekilde engellemelisin tehlikeli olabilir 😔
Kizlar aranizda kendi aile icinde bebislere dogum gunu yapacak olan var mi dogum gunleri yaklasiyo merak ettim
Valla bende çok istiyorum bizimde burda bi benim annemle babam var kv kp gelemez zaten kp hasta izmirden gelemezler ama ben yapıcam ya çok istediğimi anladım sen sorunca🙈
240 tane de çokmuş ya günde 5 tane fln değiştiriyorum ben maksimum , en kötü 1.5 ay kullanırsın bezleri yani artık eskisi kadar kilo almadıkları düşünülürse ucu ucuna olur gibi

X