2020 Şubat Anneleri

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Deniz ona az meme verdim diye vurup kötü annesin dedi bana 😫 Güler misin ağlar mısın bunlar benim psikolojimi bozmaya kararlılar 🤣🤣🤣. Öykü de gece okkalı bir Tokat attı. Eli ağır kimi geçirirse eline ya kafa yada Tokat atıyor. Bu günler de geçecek diye avutuyorum kendimi.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Deniz ona az meme verdim diye vurup kötü annesin dedi bana 😫 Güler misin ağlar mısın bunlar benim psikolojimi bozmaya kararlılar 🤣🤣🤣. Öykü de gece okkalı bir Tokat attı. Eli ağır kimi geçirirse eline ya kafa yada Tokat atıyor. Bu günler de geçecek diye avutuyorum kendimi.
Deniz de mi emiyor? Güzel aslında, bu günlerde antikorlar çok daha kıymetli. O da bağışıklığını güçlendirsin.
İki kardeş bölüşsünler 🤣

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Deniz de mi emiyor? Güzel aslında, bu günlerde antikorlar çok daha kıymetli. O da bağışıklığını güçlendirsin.
İki kardeş bölüşsünler 🤣
Oda iki aydır bir meme isteme halinde öykü emerken görünce istiyor ben koca bebek hadi biraz meme ver diyor bana. Yoksa düzenli emmiyor. Bende geri çevirmiyorum. Ama çocuk kurutana kadar emiyor oğlum kardeşine de kalsın diyorum. Acaba ondan mı bu kadar eridim ben 🤣

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Bağırsaklar vücudun ikinci beynidir. Bu çok önemli bir konu, vücudun işleyişini bozar. Doktor görüşü alman gerekiyor 2 hafta ne demek😬
Bu yeni olan bir sey degil kendimi bildim bileli boyleyim 😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 448 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Oda iki aydır bir meme isteme halinde öykü emerken görünce istiyor ben koca bebek hadi biraz meme ver diyor bana. Yoksa düzenli emmiyor. Bende geri çevirmiyorum. Ama çocuk kurutana kadar emiyor oğlum kardeşine de kalsın diyorum. Acaba ondan mı bu kadar eridim ben 🤣
Denizin çekmesiyle öykünün çekmesi bir degil ona da arada veriyosan olabilir zayiflamana destek olmus 😀

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Denizin çekmesiyle öykünün çekmesi bir degil ona da arada veriyosan olabilir zayiflamana destek olmus 😀
Öykü beni çok yoruyor. Kalkıyor kucak istiyor. Sabah o uyanmadan kahvaltı yapmaya çalışıyorum ama deniz sürekli yüksek sesle konuştuğu için hiçbir kahvaltıyı kaçırmıyor. Ne zaman sofraya otursak oda uyuyor olsun anında kalkıyor. Annem dışında kimse destek olmuyor sen önce ye diyor. Ne varsa annelerimizde var. Eşim bile ben orda uğraşırken alıyım demiyor. Sürekli kucakta taşımak beni bitirdi ağlıyorum artık sinirlerim bozuldu. Kucakta da durmuyor bütün ağırlığı ile sağa sola sarkıyor. Sakın peş peşe çocuk düşünmeyin derim.

Canan_Ela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.846
3.674
34
Kızlar benim sütüm iyice azaldı biraz zor zamanlar geçiriyorum etkileniyorum galiba. öykünün yemekle arası da iyi değil. Valla ne yapacağım şaşırdım. İki çocuğa yemek yedirmek işkence. Deniz sofrada mutfakta köşe var onun üzerinde resmen amuda kalkıyor takla atıyor öyküde ona bakıp oda gezmeye çalışıyor sandalyeye oturuyorum ordan da öykü bir kayıyor kucağımdan sonra tekrar çıkmak istiyor. Bir yemeği üç lokmadan sonra yemiyor. Gerçekten sabrım bitti tükenmişlik sendromu buysa onu yaşıyorum. Artık ağlayınca kayıtsız kalmaya başladım ben bu işi beceremiyorum. Başımı alıp gidesim var.

yanliz degilsin aliscim ,az kaldi bende kacip gidicem evden 🙄

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 439 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
İşte o kötü zaten. Haftada en az 3 kez yapmıyorsan doktora görünmen gerekir. Şimdiye kadar gittiğinde ne dediler?
Gitmedim, hep cok zayif oldugum icin rahatsiz etmemisti beni bu zamana kadar cikamamam ama simdi eski halime gore fazlaca kilom oldugu icin rahatsiz etmeye basladi beni siskinlik yapiyo kiloyla birlesince rahatsiz oluyorum bu sefer

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Cok sukur kaan bugun biraz peynirli maydonozlu omlet, kofte, ispanak yedi hepsinide pütürlü yedi eskisi gibi keyfide yerindeydi bende keyiflendim biraz ☺️
P.tesiden beri de kv de kaliyoruz her gun esimle yuruyus yapiyoruz en asagi 3 4 saat vallahi bacaklarim açıldı, insan oldugumu hatirladim disari cikinca 😅

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Hanımlar sizin bebeler yürümeye başladı mı. Yürümesini hemen istemiyordum ama pişman oldum yürürse belki kucağımdan iner artık. Dün 4 adım attı. Ellerini bırakıp başka yerlere geçiş yapıyor. Annemde bu yürüyor aslında mahsus yürümüyor diyor. Çalıştırmaya başladım ama bizimki yürümeden koşma derdinde. Teyzemde hayın bu (yaramaz demek istiyor ) saç tipleri bile nasıl sert bir dakika durmuyor seni yoracak belli diyor 🤣🤣🤣

mermermermer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
944
1.317
Cok sukur kaan bugun biraz peynirli maydonozlu omlet, kofte, ispanak yedi hepsinide pütürlü yedi eskisi gibi keyfide yerindeydi bende keyiflendim biraz ☺️
P.tesiden beri de kv de kaliyoruz her gun esimle yuruyus yapiyoruz en asagi 3 4 saat vallahi bacaklarim açıldı, insan oldugumu hatirladim disari cikinca 😅
Hadi inşallah böyle devam eder çocuklar iyi olunca annelerde iyi oluyormuş bunu anlıyoruz☺️☺️
ya insan çocuk haricinde bişeyler yapınca gerçekten farklı hissediyor bende işe geliyorum ve okadar iyi geliyorki🙈🙈 hatta insan diyor ya vicdan azabı çekiyorum çocuğumu bırakınca diye ben onu da yaşamıyorum annem ve babam bakıyor yamana içim okadar rahat ki bazen diyorum bende bir sorun mu var acaba niye vicdan azabı duymuyorum o annelik içgüdüsü bende yokmu diye🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
bence kv de kalma yada yardım alma şansın varsa arada mutlaka kalın senin psikolojinin iyi olması belki kaana da yansımıştır ve oda o yüzden daha iyidir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

mermermermer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
944
1.317
Hanımlar sizin bebeler yürümeye başladı mı. Yürümesini hemen istemiyordum ama pişman oldum yürürse belki kucağımdan iner artık. Dün 4 adım attı. Ellerini bırakıp başka yerlere geçiş yapıyor. Annemde bu yürüyor aslında mahsus yürümüyor diyor. Çalıştırmaya başladım ama bizimki yürümeden koşma derdinde. Teyzemde hayın bu (yaramaz demek istiyor ) saç tipleri bile nasıl sert bir dakika durmuyor seni yoracak belli diyor 🤣🤣🤣
Yok valla bizimki yürümüyor hatta koltuk kenarında bile yürümüyor sadece ayağa kalkıyor ama sürekli ayakta durmak istiyor adım atma çabası ve isteği hiç yok🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Yani yürüseler mi daha iyi biraz daha geç yürüselermi bilemedim😂 bence yürüse de umudunu kırmak istemem ama kucaktan sanki inmez gibi geliyor onun tadı başka bence😂😂 bizimkide sürekli benim kucağıma gelmek istiyor ama 20 saniye durmayıp aşağı inmek istiyor😂 napcağımı şaştım valla

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Hadi inşallah böyle devam eder çocuklar iyi olunca annelerde iyi oluyormuş bunu anlıyoruz☺️☺️
ya insan çocuk haricinde bişeyler yapınca gerçekten farklı hissediyor bende işe geliyorum ve okadar iyi geliyorki🙈🙈 hatta insan diyor ya vicdan azabı çekiyorum çocuğumu bırakınca diye ben onu da yaşamıyorum annem ve babam bakıyor yamana içim okadar rahat ki bazen diyorum bende bir sorun mu var acaba niye vicdan azabı duymuyorum o annelik içgüdüsü bende yokmu diye🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
bence kv de kalma yada yardım alma şansın varsa arada mutlaka kalın senin psikolojinin iyi olması belki kaana da yansımıştır ve oda o yüzden daha iyidir
Evet aynen oyle valla.
Hic oyle dusunme yaman emin ellerde oldugu icin senin vicdanin rahat yoksa tabikide sendede o ic güdü var 🥰
Esimin ust uste izinli oldugu zamanlarda gelip kaliyoruz sagolsun yardimci oluyo elinden geldigince kv de.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Yok valla bizimki yürümüyor hatta koltuk kenarında bile yürümüyor sadece ayağa kalkıyor ama sürekli ayakta durmak istiyor adım atma çabası ve isteği hiç yok🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Yani yürüseler mi daha iyi biraz daha geç yürüselermi bilemedim😂 bence yürüse de umudunu kırmak istemem ama kucaktan sanki inmez gibi geliyor onun tadı başka bence😂😂 bizimkide sürekli benim kucağıma gelmek istiyor ama 20 saniye durmayıp aşağı inmek istiyor😂 napcağımı şaştım valla
Bizimki tüm gün kucakta durmak istiyor. Son zamanlarda abarttı. Normalde çok hareketli bir çocuk yanından geçerken paçamızdan yakalıyor . kanepe köşelerinde vızır vıızır evi duvardan tutup turlayacak enerjisi var. Ama yapışıyor zik zak yapıp kaçıyorum çocuktan. Yürütmeye kararlıyım. Bir haftada yürür baya adım atıyor. Ayrıca çok ağırlaştı hamile iken de kilolu değildi ama taş gibi ağır gelirdi bana. Senin kız nasıl. Denizime kurban olayım gidip öpecem çocuğumu.