2020 Şubat Anneleri

Arkadaşlar merhaba ,

Uzun süredir gelemedim buralara,bebek malum iptal ediyor insanı.Benim yaramaz sallanmadan asla uyumuyor.
Doktorumuz yavaş yavaş sallamayı bırak dedi ama yapamıyorum,o kadar sabredemiyorum ne yazık ki..Sizlerde durum nasıl?

Kızlar bugünde nezle oldum 😔 burnum akıyo koku ve tat da alamıyorum emzirirken nurofen kullanılıyor mu biliyor musunuz ?

Yemeklere salca koyan arkadaslar normal bizim kullandigimiz salcadan mi kullaniyosunuz yoksa ozel mi aliyosunuz ?

Yemeklere salca koyan arkadaslar normal bizim kullandigimiz salcadan mi kullaniyosunuz yoksa ozel mi aliyosunuz ?
Ev yapımı olursa tabi iyi olur. Bizim yaptığımız da var bir tanıdıktan aldığımız da. İkisini de kullanıyorum.
Kendi yaptığımız kahvaltılık sosa ekmek bile banıyor😋😄

Arkadaşlar merhaba ,

Uzun süredir gelemedim buralara,bebek malum iptal ediyor insanı.Benim yaramaz sallanmadan asla uyumuyor.
Doktorumuz yavaş yavaş sallamayı bırak dedi ama yapamıyorum,o kadar sabredemiyorum ne yazık ki..Sizlerde durum nasıl?
Merhaba . Bizim kız hiçbir şey yemiyor emerek uyuyor. Altta iki dişi var üstende çıkmış ama baktırmıyor. Biraz huysuz istemediği bir şeyi zorlayınca masa da ne varsa yere atıyor. Ufak ufak yürüme, konuşma çalışmaları yapıyor. Abimizle artık oynuyoruz. Bu ara bize yapışmaya başladı odadan çıkınca ağlıyor peşimize düşüyor. Sallamayı denedim istemedi 🤣 Allahtan Güler yüzlü de cefası da çekiliyor 🤣

Ev yapımı olursa tabi iyi olur. Bizim yaptığımız da var bir tanıdıktan aldığımız da. İkisini de kullanıyorum.
Kendi yaptığımız kahvaltılık sosa ekmek bile banıyor😋😄
Ya kv 1 kavanoz getirdi ev yapimi ama cok tuzlu yani bana gore oyle ben normalde tuz fazla tuketmem onu yemege koyunca tuz koymuyorum dengeliyo. Sizinkilerin icinde de tuz var degil mi tuzsuz salca olmaz sanirim 👀 ama bizdeki bildigin tuzlu yani bu kadar tuzlusuda verilmez bebege

Ya kv 1 kavanoz getirdi ev yapimi ama cok tuzlu yani bana gore oyle ben normalde tuz fazla tuketmem onu yemege koyunca tuz koymuyorum dengeliyo. Sizinkilerin icinde de tuz var degil mi tuzsuz salca olmaz sanirim 👀 ama bizdeki bildigin tuzlu yani bu kadar tuzlusuda verilmez bebege
Tuzsuz satılanlar varmış. bende 3lü katıyorum az az. Biber domates el yapımı bi de hazır. Dediğin gibi tuz az ekliyorum.

Zeyf Zeyf tuzsuz salça oluyor evet ama yapmadım. Yaz sonu salça yaptık, zaten üç dört aya az tuzlu yiyebilecek diye yapmadım.
Biz salçaya çok tuz koymuyoruz. Yemeğe ayrıyetten tuz koymuyorum.

sabine sabine
Ayakta yada hamakta mı yoksa kucakta mı sallıyorsun? Kucakta kademeli bıraktırmak kolay ama diğer türlü alıştıysa zorlanacaksınız biraz.

sabine sabine
Ayakta yada hamakta mı yoksa kucakta mı sallıyorsun? Kucakta kademeli bıraktırmak kolay ama diğer türlü alıştıysa zorlanacaksınız biraz.
Hamakta sallanmak istiyor,yatağa yatınca 10 dakika sonra uyanıyor,nasıl yapsam nereden başlasam şaşırdım:/

Geçmiş olsun. Emzirirken o tür bir ilaç almadım hiç.
Virüs durumları değildir inş. Malum koku ve tat kaybı onunda bir belirtisi.
Evet biliyorum değildir diye düşünüyorum çünkü duş alıp pazara çıkmıştım o yaptı yüksek ihtimalle ama tabii dediğin gibi koronada da aynı belirtiler olunca emin olamıyo insan 😏 ilaç da içememek ne kötü nasıl iyileşicem bilmiyorum

Evet biliyorum değildir diye düşünüyorum çünkü duş alıp pazara çıkmıştım o yaptı yüksek ihtimalle ama tabii dediğin gibi koronada da aynı belirtiler olunca emin olamıyo insan 😏 ilaç da içememek ne kötü nasıl iyileşicem bilmiyorum
Bizim bi doktor tanıdığımız vardı. İlaç içersen 7 gün içmezsen 1 haftada derdi 🤪 😆

Tesekkur ederim. daha önce yaptıranlar bilirler 5 doz oluyormuş ve özel aşıymış bir dozun ücreti ne kadar oluyor
B grubu aşısı ise bexero.
Gün geçmiyor ki yeni zam gelmesin.
Hiç kimse fiyatını bilmiyor 😁
En son 450 tl idi. Ben 1 yaştan önce 3 doz diye biliyorum.
Belki size iki menenjit aşısının toplam doz sayısı söylenmiştir.

X