2020 tüp bebek fiyatları

Herkese Merhaba,
2020 yılında tüp bebek yaptıran var mıdır? Sgk olmaksızın fiyatlar konusunda bilgi vermeniz mümkün mü?
Merhaba. Şehirlere ve gideceğin merkeze göre değişiyor sanirim. Siz hangi sehiri düşünüyorsunuz. Belki o bölge ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar vardır. Ama benim gördüğüm be duyduğum kadarı ile ilaçlar hariç minimum 9500-10.000

2ci tup bebek icin soyleyebilirim belki birileri faydalanmak ister. 4500 pesin +400 tl suan muayne ucreti verdik. 150 ye yakin kan parasi verdik. Ilaclarda 100 tl civari tuttu. Daha tabi 12 sinde kontrolum var muayne ucreti +ilaclar kac tutar bilmiyorum. 3 sene once 16 bin gitmisti ogluma

Cevabiniz icin teşekkür ederim peki önerebileceğiniz bi doktor varmi orda
Kuzum biz aslında meram tıpta kazım doktora yaptırıcaktık çokta yakınımızdır. Ama beni. Embriyolar pgte gitmesi lazım. Ama meram tıpta pgt olmadıgı için kaZım hoca Novafertilde fuat hocayla konuştu ona gönderdi bizi. Fuat hocadan da çok memnunum. Genel olarak kendisi de iyi. Birde Kazım hocanın tanıdıgı oldugumuz için ve annem de doktor oldugu için ekstra ilgileniyorlar. Birazdan da yumurta toplama için gidecegiz

4500 pgt yazmissiniz kac embriyo icin acaba okadar odediniz . Ben 3 yil once 350 dolar vermistim .
Vallahi sayı vermediler. Bende taze transfer olacagı için zaten aşırı yumurta hedeflenmedi. Yumurta sayı çoğaldıkça kalitesi düşer ve taze transfer şansı azalır dedi. Şuan için 5yumurtam var bakalım kaç tanesi toplanıcak kaç tanesi döllenicek

Vallahi sayı vermediler. Bende taze transfer olacagı için zaten aşırı yumurta hedeflenmedi. Yumurta sayı çoğaldıkça kalitesi düşer ve taze transfer şansı azalır dedi. Şuan için 5yumurtam var bakalım kaç tanesi toplanıcak kaç tanesi döllenicek
Anladim canim hayirlisi olsun pgt icin taze embriyo koyamadilar bana. Sonucun gelmesi 3 haftayi bulmustu

Kuzum biz aslında meram tıpta kazım doktora yaptırıcaktık çokta yakınımızdır. Ama beni. Embriyolar pgte gitmesi lazım. Ama meram tıpta pgt olmadıgı için kaZım hoca Novafertilde fuat hocayla konuştu ona gönderdi bizi. Fuat hocadan da çok memnunum. Genel olarak kendisi de iyi. Birde Kazım hocanın tanıdıgı oldugumuz için ve annem de doktor oldugu için ekstra ilgileniyorlar. Birazdan da yumurta toplama için gidecegiz
Teşekkür ederim:)
Rabbim yardimciniz olsun inşallah bol bol saglikli yumurtalarınız embriyolariniz olur 🤲

Ben İstanbuldayım ama ucuz olacaksa yakın yerlere (kocaeli falan) gidebilirim. Bir arkadaşımız 3 sene önce 16.000 tuttu demiş, öyleyse imkan yok yapamam. 😔

Bana doktor veya hastane önerebilir misiniz? İlk kez yaptıracağım yaşım 40. Eşimin ilk eşinden çocuğu olduğu için devletten de faydalanamıyoruz. Bu ücreti defalarca vermem de mümkün değil. Bu yüzden deneyimleriniz benim için çok çok önemli. Şimdiden çok teşekkürler.

Erzurumda ilk deneme 8 bin + ilaclar birlikte 13 bini buldu. 1500 embriyo dondurmaya verdik. Ikinci denemede dondurulmus embriyo transferine 3.500 lira verdik bu sefer ilaclar 250-300 civari tuttu

Herkese Merhaba,
2020 yılında tüp bebek yaptıran var mıdır? Sgk olmaksızın fiyatlar konusunda bilgi vermeniz mümkün mü?
istanbul bahcecı saglık fıyatları

Eklentiler

• E344499C-54AF-4B9A-BE9E-CBC2C5AAA621.jpeg
    E344499C-54AF-4B9A-BE9E-CBC2C5AAA621.jpeg
    123,2 KB · Görüntüleme: 358
Güzel oldu. Biraz fikrim oldu fiyatlardan. Yer konusunda da tavsiyede bulunursanız minnettar kalırım. Eşim pek dolaşacak biri değil. Tek yere giderim olursa olur diyor😔

Merhabalar bende İstanbul'da Mona da yaptırdım. Yasemin çekmez doktorumuz ücret olarak 5.500 verdik. 1.500 TL embriyo dondurma bedeli.her embriyo cozdurme bedeli 2.500 denildi bize. İlaçlar yumurta geliştirme döneminde 3 bin civarı tuttu. Transferden sonra kullanılan ilaçlar 1000 TL falan tuttu. Bizim 2 kere transfer olduk 13 bin civarında şuana kadar ödediğimiz ucret

X