2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Benim doktor 10 güne kadar bekleyelim demişti biraz daha bekle canım istersen

Yazanlar olmuş böyle böyle okuyorum bende canısı umut işte.

1638433785817.png

Keşke bir mucize olsa canım ama benim hiç ümidim yoktu zaten. Stresten gecikme yaşadım ama daha şimdiden stresleniyorsak transferden sonra ne yapacağız bakalım
Benimde aslına bakarsan ümidim yok 3 yıldır olmamıl bu ay mı olacak akfasındayım ama akıntı da durdu ağrıda ara raa olunca acaba mı oluyor.
Rabbim hayırlısını versin.

Benimde aslına bakarsan ümidim yok 3 yıldır olmamıl bu ay mı olacak akfasındayım ama akıntı da durdu ağrıda ara raa olunca acaba mı oluyor.
Rabbim hayırlısını versin.
Benim de 2 gün önce akıntım durmuştu canım dün sol kasığımda ağrı başlamıştı sızlama gibi dün akşam 10 da geldi bir kaç gün daha bekle sonra tekrar test yaptır istersen beklemek çok zor biliyorum çok iyi anlıyorum seni ama malesef elimizden hiç bişey gelmiyo bu en vahimi zaten

Benim de 2 gün önce akıntım durmuştu canım dün sol kasığımda ağrı başlamıştı sızlama gibi dün akşam 10 da geldi bir kaç gün daha bekle sonra tekrar test yaptır istersen beklemek çok zor biliyorum çok iyi anlıyorum seni ama malesef elimizden hiç bişey gelmiyo bu en vahimi zaten
Sorun değil bekleeyeym de yoksa bile tedavim aksıyor
opu dan sonra adet oldum hemen bunda niye olamıyorum stresle bir kısmı alakalı ya ben ne stresli günlerim oldu hey ay günüde oldum.
Hamile değilsem bile sebebi olmalı sonuçta

Sorun değil bekleeyeym de yoksa bile tedavim aksıyor
opu dan sonra adet oldum hemen bunda niye olamıyorum stresle bir kısmı alakalı ya ben ne stresli günlerim oldu hey ay günüde oldum.
Hamile değilsem bile sebebi olmalı sonuçta
İnan ki bende aynıyım ne zor dönemlerde bile günü gününe oldum. Bu ikinci denemem benim ilk denemem de transferden sonra bile ilaç kullandığım halde gününde gelmişti reglim ilk defa 6 gün geciktim oda bu ayı buldu. Doktor dün stresten diye düşünüyorum önemli bir durum olduğunu sanmıyorum ama zaten ultrason muayenesi yapacağız o zaman görürüz varsa bir problem ama olduğunu sanmıyorum rahat bırak kendini demişti

lucrin 5mg , nerden bulabilirim....Allah rızası için yardım...
Bulunduğunuz şehirde ki eczanelere bakın özellikle ucra köşelerdekilere yoksa sipariş verin bir güne gelir veya yakın ilçelere bakın eğer bulamazsanız yakın şehirdeki eczanelere söyleyin varsa otobuslere koyuversin alırsınız bende çok zor buldum Allah yardımcın olsun

X