2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

O neymiş kuzu ilk kez duydum , geçmiş olsun . Ne gibi bir belirti verdi ?
Sadece öksürük. Ama kuru öksürük değil dolu dolu öksürüyordu. Akşam 8de yatırdım hicbir şeyi yoktu gece 3te uyandı öksürüyor. Ilerlemesin diye hemen doktora götürdük sabaha kadar bronşiolit yapmış.
Dün akşam diğeri de öksürmeye başladı. Aynı ilaçları veriyorum ama değişen hiçbir şey olmadı ikisinde de ilerlemeye devam ediyor. Bugün hırıltılı solunum da eklendi. Yarın doktorla tekrar görüşcem çarşamba kontrole çağırmıştı erkene çekeriz muhtemelen.
Bende de bugün kuru öksürük başladı öğleden sonra balgama çevirdi. Yetişkinlerde kendini göstermiyor diye biliyorum koronadan da şüphelenmeye başladım.

Sadece öksürük. Ama kuru öksürük değil dolu dolu öksürüyordu. Akşam 8de yatırdım hicbir şeyi yoktu gece 3te uyandı öksürüyor. Ilerlemesin diye hemen doktora götürdük sabaha kadar bronşiolit yapmış.
Dün akşam diğeri de öksürmeye başladı. Aynı ilaçları veriyorum ama değişen hiçbir şey olmadı ikisinde de ilerlemeye devam ediyor. Bugün hırıltılı solunum da eklendi. Yarın doktorla tekrar görüşcem çarşamba kontrole çağırmıştı erkene çekeriz muhtemelen.
Bende de bugün kuru öksürük başladı öğleden sonra balgama çevirdi. Yetişkinlerde kendini göstermiyor diye biliyorum koronadan da şüphelenmeye başladım.
Yok yok değildir inş korona falan canım köyü düşünme . Bir test verin çok gecikmeden . Ateş var mı

İkisi de iyi çok şükür, kizim 1050 gr olmuş oğlum 1180 olmuş 🥰😂🙈 aralarında 5 gün fark var, doktor erkekler daha iri olur dedi. Doğumu sordum, sen erkenden dogurmazsan ben 38 haftadan önce almıyorum dedi 😁
Maşallah canım minnaklara🥰 kiloları çok güzel haftana göre sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah 🙏❤️ benimde yarın muayene bakalım ne diyecek 🤷‍♀️

Gittik canım şimdi çıktık. Bir sürü test yapıldı bağırsak enfeksiyonu dışında her şey cıktı 🤦‍♀️
Patolojik reflü ve idrar yolu enfeksiyonu varmış.
Mesajların hepsini okuyamadım ama bebeğinize hangi şikayetlerden test yaptırmıştınız? Benim de çocuklardan biri sürekli ağlıyor uyanık olduğu her an diyebilirim neredeyse. Gaz damlası başladık ama sanki bir yerleri ağrıyor gibi anlayamıyorum da. Sadece emerken susuyor başka yok.

Bebekler kaç saat uyuyor en uzun ?
Oğlum 2,5 saat en uzun 3 saattir. Kizimin en fazla 3,5-4 saat. Gece 5 saat uyuyacaklari günü iple çekiyorum :halay: :halay:
Mesajların hepsini okuyamadım ama bebeğinize hangi şikayetlerden test yaptırmıştınız? Benim de çocuklardan biri sürekli ağlıyor uyanık olduğu her an diyebilirim neredeyse. Gaz damlası başladık ama sanki bir yerleri ağrıyor gibi anlayamıyorum da. Sadece emerken susuyor başka yok.
Benim oğlan da öyle. Kolik diyorlar böyle bebeklere sebepsiz alışkanlık gibi sürekli gicirdiyor 🤣 ağzı boş kaldığı her an ağlama halinde.

Çok ağlıyordu bizimki de. Gece yarısı ağlayarak uyanıyordu zaten ters bir sey olduğunu anlıyor insan. Ağrısı var gibi diyorsan muhtemelen vardır hissediyorsun onu. Bi de altını aç bekle. Çiş yapacağı zaman da çok ağlıyordu benimki.

Kiz ilk defa uzun surdu 🙈😂😂 buna ben bile hayretler icinde bakiyorum iyi ki varlar eşler ya
Bizim adam bu konuda çok yeteneksiz . Kucağında tutmayı bile beceremiyor . Korkuyorum diyor. Hele biraz büyüdüler de azıcık alabiliyor. İyice küçükken hiç alamıyordu . Düşürecek diye ödüm kopuyordu . Oğlanlar üstüne gülüyordu . Nasıl tutuyorsun baba ya lavaş ekmeği mi onlar diye . Ciddi ciddi korkuyor öyle böy değil. 😂

Bizim adam bu konuda çok yeteneksiz . Kucağında tutmayı bile beceremiyor . Korkuyorum diyor. Hele biraz büyüdüler de azıcık alabiliyor. İyice küçükken hiç alamıyordu . Düşürecek diye ödüm kopuyordu . Oğlanlar üstüne gülüyordu . Nasıl tutuyorsun baba ya lavaş ekmeği mi onlar diye . Ciddi ciddi korkuyor öyle böy değil. 😂
Ara da 2 defa kalktim ama bu saatte uyanmayali baya olmuş 🤭🤪 alisir alisir ilk bebeginiz degil mi cnm eger oyleyse bundan sonrakilerde sana daha cok dinlenmen icin zaman ayirir zaten tecrubeli olmus oluyo ilk bebek acemilik 2. Si ise ustalik 🤣

Kız ilk defa duydum ha bunu da 😁 daha neler çıkacak bakayım dur. Varis çorabı tavsiyesi ile hiç karşılaşmamıştım. Neden önerilmiş? Genel kullanım gerekliliği mi yoksa kişiye özel tavsiye mi acaba canım?
Not: hazır benimkiler uyumuşken dujj alayımm.
"Sen istiyor dujj ? O zaman verecek beş dolar "
Ben varis çorabı kullandım. Çünkü pıhtılaşma var. Hastaneden verdiler

Ara da 2 defa kalktim ama bu saatte uyanmayali baya olmuş 🤭🤪 alisir alisir ilk bebeginiz degil mi cnm eger oyleyse bundan sonrakilerde sana daha cok dinlenmen icin zaman ayirir zaten tecrubeli olmus oluyo ilk bebek acemilik 2. Si ise ustalik 🤣
Yok kız ikizlerle beraber 5 tane bizde . 3 oğlan 2 kız . Suan profösör olması lazım da nerdeee. Adam bizim evde yaşamamış sanki . Tek yapabildiği emziği ağza koymak onu da olmuş mu diye onay istiyor . Hasbamın uykusu da derindir . Gece olup bitenden haberi olmaz pek . Sabah uyandığında diyor ki ne güzel uyudu kızlar değil mi . Halbuki evde çümbüş var . İşte o zaman üzerine atlamamak zor tutuyorum kendimi.😤Anlayacağın yalnızım dostlarım yalnızım yalnız

Yok kız ikizlerle beraber 5 tane bizde . 3 oğlan 2 kız . Suan profösör olması lazım da nerdeee. Adam bizim evde yaşamamış sanki . Tek yapabildiği emziği ağza koymak onu da olmuş mu diye onay istiyor . Hasbamın uykusu da derindir . Gece olup bitenden haberi olmaz pek . Sabah uyandığında diyor ki ne güzel uyudu kızlar değil mi . Halbuki evde çümbüş var . İşte o zaman üzerine atlamamak zor tutuyorum kendimi.😤Anlayacağın yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
Senin 5 çocuğun mu var yani maşallah ya, Allah kolaylık güç kuvvet versin ev okul gibi desene 🤗🤗🤗 cidden 3 oğlandan sonra hala tutamıyorsa adam o günleri kafasından silmiş demek ki 🤣

Senin 5 çocuğun mu var yani maşallah ya, Allah kolaylık güç kuvvet versin ev okul gibi desene 🤗🤗🤗 cidden 3 oğlandan sonra hala tutamıyorsa adam o günleri kafasından silmiş demek ki 🤣
Evet kalabalık bir ailem var . Ama oğlanlar büyükler 19 13 8 yaşları . Bizim adamın küçük çocuk tutamama gibi bir meziyeti var . Neden bilmiyorum. Çocukluğuna inmek lazım 😂Oğlanlarıda tutamazdı. Bunu anası kafa üstü düşürmemişse ben bişe bilmiyorum 😂😂

Oyy
Masallah kuzum kiyamam sana yaş araliklari nasl cocuklarin . Bazen bizimkide diyo raht uyudular sanki diyee 🤣🤣🤣 heee gel bu gece sen deneyimle cocuklari diyorum beni sadece emzirmem icin cagiracksin gaz cikartma uyutma sende diyorum 🤣🤣 bunu denedik sonuc kizlarimin uyuyasi t uttu esimde diyoki vallaha zor uyumuyolar diyosun ama bk benim kizlarim bana hic zorluk cikarttmadi dedim ballisinn napaakk 🙄😕

X