2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Çok sağol canım. Eğer yıkama, ütüleme ve poşetlemeyi yalnız yapacaksan çok erteleme. Cidden yorucu bir işlem çünkü.
İki haftada bir olan rutin kontrollerde genellikle 300 gr alıyorlardı. Ancak bu sefer bir haftada oğlan 300 gr kız 100 gr kadar almış canım.
Olmaz mı canım cumartesi gününden itibaren regl ağrılarım başladı. Dün ki kontrol de sıkıntı yoktu ama yine de şu an bir hafta çok uzun geliyor.
Kuzum zaten 35 ten sonra çok alıyorlarmış gevelde doğum kilolarını ulaşıyorlarmış seninkiler de maşallah çok güzel

Oh masallah canım haftaya özlemle senin dogumunuz, kavuşma gününüz ne güzel.Bizlere de dua edin vaktinde doğum bize de nasip olsun.🍀
Sayfamız bebislerle dolacak 🤗az kaldı hepimizin günleri.
Canım bu haftalara kadar gelmeyi hayal bile etmemiştim. İnşallah hepimizin evlatları vakti zamanında sağlıkla gelirler.

Çok özeniyorum sizi görünce bize de nasip olur inşallah canım 😀🙌
Ben başlangıçta maksimum 35.haftaya kadar dururum umarım diye kendimi motive ettim. Ağırlaşıp hamilelik zorlayınca 34.haftaya indirdim beklentimi ama şu an 36.haftamı gördüm. Sizede nasip olacak tabi ki. Ben gereksiz evham çok yapmışım malesef.

Ben başlangıçta maksimum 35.haftaya kadar dururum umarım diye kendimi motive ettim. Ağırlaşıp hamilelik zorlayınca 34.haftaya indirdim beklentimi ama şu an 36.haftamı gördüm. Sizede nasip olacak tabi ki. Ben gereksiz evham çok yapmışım malesef.
Benim ilk hedefim 28 Di o geçti ikinci hedefim 32 o da şükür geçti şuan 34 inşallah o da geçer 😀ondan sonra yeni hedefler 😂

7. hafta falandı ikisinin de kalbini duyduğumuzda. Hatta sonradan oluşan 10.haftaya kadar hep bir hafta geriden geldi şimdi bile 2 gün geride.
6+2 de gittiğimizde birini gördük diğeri boştu 7+3 te tekrar görmek istedi inşaAllah görürüz ya çok sevindim sizin adınıza darısı bana olsun inşaAllah

Kızlar ecoprin asprin türü ilaç içenler bıraktınız mi?kaçıncı haftada bıraktırdı doktorunuz?

Canım kontrol kaçta
Kocaaaman bir sanciyla dondum eve canim sanci cok. Cok sukur ki bebekler iyi. İdeali ikizlerde 37 ama sen 36ya kadar.ancak dayanirsin gibi dedi bakalim hayirlisi
Canım bu haftalara kadar gelmeyi hayal bile etmemiştim. İnşallah hepimizin evlatları vakti zamanında sağlıkla gelirler.
Ayy heyecanlandim bi hafta mi.kaldi senin masallah.haftan cok guzel ben de durabilsem.keske 😍
Kızlar ecoprin asprin türü ilaç içenler bıraktınız mi?kaçıncı haftada bıraktırdı doktorunuz?
10.haftada.kanama alani olunca.biraktim canim ama oksapar devam

Kocaaaman bir sanciyla dondum eve canim sanci cok. Cok sukur ki bebekler iyi. İdeali ikizlerde 37 ama sen 36ya kadar.ancak dayanirsin gibi dedi bakalim hayirlisi

Ayy heyecanlandim bi hafta mi.kaldi senin masallah.haftan cok guzel ben de durabilsem.keske 😍

Cokmu çıktı sancin doktor mu 36 ya zor dayanirsin dedi?Olsun 36 da iyi inşallah küvez gormeyiz hiçbirimiz.

Canım haftan iyi seninde. Bana doktorum sen 32-33.haftada doğum yaparsın demişti. Öyle olmadı işte.

Sen aspirin şeklinde sormuşsun gerçi ama sadece oksapar kullanıyorum. Onu da transfer günü başlamıştım. Şimdi sezeryandan 2 gün önce bırakmam gerektirdiğini söyledi doktor. Belki merak edenler varsa diye yazıyorum.

Cokmu çıktı sancin doktor mu 36 ya zor dayanirsin dedi?Olsun 36 da iyi inşallah küvez gormeyiz hiçbirimiz.
Bi tane 100 cikti sanci 3 tane 60 var 40lar falan epey bi cikti kuzu sanci. Doktor dedi evet 36ya kadar ancak gider gibi dedi. Amin insallah 2.5kilonun ustune ciksalar insallah
Canım haftan iyi seninde. Bana doktorum sen 32-33.haftada doğum yaparsın demişti. Öyle olmadı işte.
Ayy ben de 2 hafta daha durayim da 🙏

Bi tane 100 cikti sanci 3 tane 60 var 40lar falan epey bi cikti kuzu sanci. Doktor dedi evet 36ya kadar ancak gider gibi dedi. Amin insallah 2.5kilonun ustune ciksalar insallah

Ayy ben de 2 hafta daha durayim da 🙏
Hadi inşallah 36 yı dolduralım hepimiz en az.
Senin bişey kalmadı korkma canım 2 hafta daha dayanır bebislerin.Ki bayadır sancıların var bu haftaya kadar ilerledin içini ferah tut canım benim.🤗

Benim 2 genim homozigot o sebeple şimdiye kadar ecoprin kullandım 150 lik.+4000 lik oksapar.
Bugün doktorum telde gorusmemizde ecoprini biraktirdi oksaparla devam dedi içimde korku oluştu bişey olur mu diye.
Buarada pıhtılaşma sorunu olmayan diğer hastalarına da 30 haftaya kdr 100 Luk ecoprin+oksapar kullandıriyo bizim hoca.
Siz erken birakmissiniz benim 7.haftada kanamam olmasına rağmen biraktirmadi

Benim 2 genim homozigot o sebeple şimdiye kadar ecoprin kullandım 150 lik.+4000 lik oksapar.
Bugün doktorum telde gorusmemizde ecoprini biraktirdi oksaparla devam dedi içimde korku oluştu bişey olur mu diye.
Buarada pıhtılaşma sorunu olmayan diğer hastalarına da 30 haftaya kdr 100 Luk ecoprin+oksapar kullandıriyo bizim hoca.
Siz erken birakmissiniz benim 7.haftada kanamam olmasına rağmen biraktirmadi
Bana da normalde 32de birakicaz demisti icini ferah tut 😘

X