2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Evet ayrıca rahimde şekil bozukluğu var Y şeklinde. O da sorunmuş düşüğe yol açıyomuş histereskopiyle de onu düzelticez dedi. Doktorum hiçbişeyi şansa bırakmıyo çok şükür şanslıyım o konuda

Maşallah sayı ve kalite harika olmuş.Simsiki tutunmak da nasip olsun inşallah

Hayırlı olsun topıgın canım bol bebıslı kapatırız ınsallah eylul ayını
Tablo eklıcek mısın

Benım de cumartesi kontrol olacak, bı sonraki kontrol kac gun sonra olur acaba? Suan senın kacıncı gunun?
Adetin ikinci günü gittim ilk olarak ilaca başladım kan tahlili verdim. bir hafta sonra yani bugün ikinci kontrol cumartesi 3. Kontrol ve kan tahlili.3 Eylül cuma günü de transfer nasipse.

Adetin ikinci günü gittim ilk olarak ilaca başladım kan tahlili verdim. bir hafta sonra yani bugün ikinci kontrol cumartesi 3. Kontrol ve kan tahlili.3 Eylül cuma günü de transfer nasipse.
Bir hafta olmus arası, ya ınsallah benım de oyle olur cumartesi gidicem, bı sonrakıni umarım yıne cumartesiye cagırır, rapor almak ıstemıyorum haftaıcıne denk gelmez umarım.. 2.kontrolde mı belli oldu transfer gununuz pekı?

Ooo baya az kalmış sizin transfere inşallah ilk gebelik sizden gelir sonra ayağınızı sürüyün arkanızdan biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…