2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Canım seni üzmek istemem umutta vermek istemem ama değerin çok düşük görünüyor büyük ihtimal kimyasal gebelik.çünkü farklı yerler de olsa bugün 14.gününü geçmişsin değerin en azından 250 ve üstü olması gerekirdi.inşallah yanlıyorumdur ama
Bende kimyasal olduğunu düşünüyorum ama insan işte bi mucize olurmu diye bekliyo simdi doktorum da aradı değerin düşük tutunmamış büyük ihtimal dedi ama cuma günü bidaha kan vermemi istedi

11.gün idrar testi yapıp negatif kan da pozitif olanlar var mi acaba? Yarın test gunum elimde idrar testi var su en basit olanlardan yapsam negatif çıkarsa moralim bozulur mu diyorum.kesin çıkar mi yoksa dediğim gibi ilk kan da mi belli olur?

11.gün idrar testi yapıp negatif kan da pozitif olanlar var mi acaba? Yarın test gunum elimde idrar testi var su en basit olanlardan yapsam negatif çıkarsa moralim bozulur mu diyorum.kesin çıkar mi yoksa dediğim gibi ilk kan da mi belli olur?
Genelde pozitifse silikte olsa görülüyor.benim 5.gün embriyosu 7.gün yapmıştım idrar testi baya bi netti.kan testini yaptırmıştım 7.gün ondan sonra merak ettiğim için idrarda bakmıştım.madem 11.gününüz acile gidip kan verin idrar testi yapıp kararsız kalacağınıza.sonuç 1-2 saatte çıkıyor

Genelde pozitifse silikte olsa görülüyor.benim 5.gün embriyosu 7.gün yapmıştım idrar testi baya bi netti.kan testini yaptırmıştım 7.gün ondan sonra merak ettiğim için idrarda bakmıştım.madem 11.gününüz acile gidip kan verin idrar testi yapıp kararsız kalacağınıza.sonuç 1-2 saatte çıkıyor
Doktorum sakin evde yapma çıkmayabilir testte diyor yarini beklicem artık.3.gün embriyosu olduğu için mi idrar da negatif çıkabilir diyor acaba

Doktorum sakin evde yapma çıkmayabilir testte diyor yarini beklicem artık.3.gün embriyosu olduğu için mi idrar da negatif çıkabilir diyor acaba
İdrarda çıkmayan Kişiler de olabiliyor elbette.yani pişman olacağınıza yapmayın en iyisi.ama eğer varsa genelde idrarda çıkıyor.bugün de verseniz kanda az da olsa bi değer çıkar.idrar yapmaktansa kanda baktırmak daha kesin sonuç

EzgininAnnesi EzgininAnnesi canim bugün kontrol günündü inşallah güzel geçmiştir canim 😇
Hala ultrason görüntüsü ve kalp atışı sesi ile aşk yaşadığımdan yazmak aklıma gelmedi canım 🥰 Allah'a şükür sağlıklı 3.8mm bı Bezelyemiz Var 🙏 Herşey çok güzel dedi doktorum. İgnelere ilaçlara dev 20 gün sonra kontrol 🥰

Tureed Tureed canım, naptın?
Dönmedin mi hala? 😉
Kuzumm smdi girdim eve sehirdisiydi arabada azcik midem bulandı yazamadım canimm gördüm şükür mercimeğimi ya şükür herşey güzel dedi anlattı inşallah böyle devam etsin canım ya beslenmeye başlamis o yolk u da gördüm☺️☺️

Hala ultrason görüntüsü ve kalp atışı sesi ile aşk yaşadığımdan yazmak aklıma gelmedi canım 🥰 Allah'a şükür sağlıklı 3.8mm bı Bezelyemiz Var 🙏 Herşey çok güzel dedi doktorum. İgnelere ilaçlara dev 20 gün sonra kontrol 🥰
Masallah masallahh canim rabbim mutluluğunuzu tamamına erdirsin sağ salim kucağına almak da nasip olsun insallahh bizlere de nasip etsin 🙏🙏🤗🤗🤗

Kuzumm smdi girdim eve sehirdisiydi arabada azcik midem bulandı yazamadım canimm gördüm şükür mercimeğimi ya şükür herşey güzel dedi anlattı inşallah böyle devam etsin canım ya beslenmeye başlamis o yolk u da gördüm☺️☺️
Aminn canim gözün aydın olsunnn rabbim saglikcakla kucağına almayı nasip etsin 🙏🙏değer yüksek demişti ya tek kese mi gördü 🤭

X