2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kizlarrr nasılsınız bugun ucuz testlerle yaptım 6.gunum böyle çıktı dayanamayıp kan verdim 87 çıktı Doktor gunune göre süper deger pazartesi gününde bi daha yap ona göre konuşalım kat kat artsın inşallah rabbim bu uğurda uğraş veren herkese nasip etsin inşallah 🤗rabbim hepimize sag salim kucağına almayı nasip etsin insallah 🤗🤗😍
Maaşallah 🧿🧿🧿🧿
6.güne göre çok güzel değer katlanarak artsın sağlıkla ilerlesin canım 🤲

Evet şükür kuzum 🥰🥰 haftaya heycanlanma başladı bile sen de gitcen sadece tahlil gostercen demi bu hafta
Tekrar kan verdim sonuç çıkınca onu göstericem canım inşallah temiz çıkar bebisimide 3 hafta sonra görücem cinsiyette kesinleşmiş olur 🥰
İnşallah canım benim 🥰 🥰

Amin kuzum ya stres bitmiyor 😬 inşallah geçmiştir o da. gebelikte çok sık olabiliyormuş ya bu enfeksiyon işi. Temiz çıkar inşallah sonucun. Yarın falan çıkar muhtemelen sonuç hemen irtibata geç doktor ile
Aynen bitmiyor stres canım inşallah benim bu enfeksiyon gebelik oncesidir ondan emin olmak için tekrar kan verdim gebelikde olması sıkıntı sanırım sonucum çıksın hemen gidicem

Kizlarrr nasılsınız bugun ucuz testlerle yaptım 6.gunum böyle çıktı dayanamayıp kan verdim 87 çıktı Doktor gunune göre süper deger pazartesi gününde bi daha yap ona göre konuşalım kat kat artsın inşallah rabbim bu uğurda uğraş veren herkese nasip etsin inşallah 🤗rabbim hepimize sag salim kucağına almayı nasip etsin insallah 🤗🤗😍
Hayırlı olsun inşallah kat kat artar değerin 🥰

Söyledim doktoruma şimdiye geçmesi lazımdı midenden kaynaklanıyordur dedi hamile kalmadan öncede hassastı zaten midem mide ilacı verdi işte çok zor ama Rabbim bulantı kusma yaşayanlara şifa versin tez vakitte 🤲
Amin canım cidden çok zor. Mideyi boş bırakmamaya çalış az az sık sık ye

Maşallah maşallah canım 🥰 🥰 o zaman ikiside tutmuş olabilir😍 Rabbim inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🥳🥳🥳

Kızlar benim lekelenmem ilk olduğu günü de sayarsak 3 gün sürdü.
Aslında 2 gün ama 3. günde tamamen beyaza döndü.
Doktor 3 günde bir Proluton iğne yaptır, 2 hafta sonra tekrar bakalım dedi.
Bugün iğnem var.
Bu iğne kanamayı durdurucu değil mi?
Şu an gelen giden bir şey yok, yine de yaptırmalı mıyım?

Bugün iğnem var.
Canim bende kullaniorum basindan beri 3 günde bir yarım artık 5 günde ye çıkardı düşük onleyici ama belki senin için kanama için kullandı sen dur diyene kadar yaptir bence ne zaman gidiceksin canim olmadı telefonda sor

Maşallah maşallah canım 🥰 🥰 o zaman ikiside tutmuş olabilir😍 Rabbim inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🥳🥳🥳
Yaaa canimsinnnn🤗🤗😍😍😍😘😘inşallah sag salim kucagımiza alalım da tek çift fark etmez dun serum günümdu merkezevgittim gitmişken bi kan vereyim dedim dr yanıma geldi sonucu söyledim adam mutluluktan hemşireye bana bi sarıldı gözleri doldu 🤗🤗hocam sonuç iyi mi kızzzzz allah seni taş etmesin iyide ne kelime sen sonuçgördüğüne sükret süper süper üstü maşallah dedi😀😀🤗🤗🤗😍😍😍bide en yaramaz hastası benmişim😂😂bi dahakini 10.gun ver artışa bakip ultrason icin konuşuruz dedi allahım mutluluktan elim ayağım tutmuyor bu günleri tektar görmek varmış nasipte şükür bin şükür bu defa sag salim kucağıma da alırım inşallah 🙏🙏sen diger kanı ne zaman vermiştin canım 😘😘

Bugün iğnem var.
Canım yaptır kendin bırakma sakın. Ya da doktora sorarsın. Tureed Tureed in dediği gibi düşük önleyici etkisi var.

Yaaa canimsinnnn🤗🤗😍😍😍😘😘inşallah sag salim kucagımiza alalım da tek çift fark etmez dun serum günümdu merkezevgittim gitmişken bi kan vereyim dedim dr yanıma geldi sonucu söyledim adam mutluluktan hemşireye bana bi sarıldı gözleri doldu 🤗🤗hocam sonuç iyi mi kızzzzz allah seni taş etmesin iyide ne kelime sen sonuçgördüğüne sükret süper süper üstü maşallah dedi😀😀🤗🤗🤗😍😍😍bide en yaramaz hastası benmişim😂😂bi dahakini 10.gun ver artışa bakip ultrason icin konuşuruz dedi allahım mutluluktan elim ayağım tutmuyor bu günleri tektar görmek varmış nasipte şükür bin şükür bu defa sag salim kucağıma da alırım inşallah 🙏🙏sen diger kanı ne zaman vermiştin canım 😘😘
Yaaa yerim sizi😍😍😍 doktor da bizde çok mutlu olduk inan😍😍 inşallah böyle mutlu etsin her zaman annesini🥰 ben diğer testi iki gün sonra vermiştim. 2 hafta sonra da ultrasona çağırmıştı

Günaydın kızlar 😍 😍
Sabah kahvaltısında 🥚 yiyemeyen kimler. Adını bile söyleyemiyorum 🤣
Bide 🥛 de içemiyorum onu yerine yoğurt peynir falan yemeye çalışıyorum 🤣 sizde durumlar nasıl. İnşallah geçer bu durumlar ya😕
Canım benim inanılmaz miğde bulantılarım oluyor. bu hafta yavaş yavaş azaldı. ama sabah mutlaka yumurta yiyebildim. sütü de hep içtim. ama günün geri kalanında aç geziyordum. çok üzülüyordum çok şükür şimdi yavaş yavaş yiyebiliyorum birçok şeyi. ama 6.haftadan 10.haftaya kadar çok şiddetli idi.

Gunaydinnnnnnn kızlar her ne kadar kasimda transfer olsada o bir eylül bebesi😁😁😁kurabişim:anneadayı::anneadayı:sanırım banada bu emojiyi koycan @Mucizelereinanin55 darısı en kısa zaman da sana olsun inşallah tum kalbimledileyen herkese nasip olsun ınslah 🤗🤗🤗😍😍transferin 5.günu🤗🤗😍😍
Geç olsa da hayırlı olsun benden de sana. Çok güzel mutluluklar bunlar. İnşallah sağlıklı ilerler. Beta artışı idi kese idi kalp atışı idi hep bunları beklerken heyecan doluyorsun. Haftalar hızlıca geçsin istiyorsun. Korku, endişe, sevinç hepsi bir arada bir çok duyguyu yaşıyorsun. Bende transferimin 8.günü yapmıştım testi.

Ay ben bu mesajı nasıl atladım. 🙈
Seni aceleci, kız 6.günün daha. 😂
Maşallah, katlanarak artsın inşallah. 🥰

X