2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhaba herkese bebeğimin cinsiyetini öğrendim.Erkekmiş çok mutlu oldum.Benim 3.bebegim ikisi normal olmuştu.Polikistik över sendromu var bende ikisi normal olmuştu.3.tüp bebek yöntemiyle olmuştu.Ve oğlum olacağını öğrendim çok mutluyum.12.haftada kıza benzetmişti hatta yüzde 80 kız demişti.Cok güzel bir sürpriz oldu bana ve eşime.

Kızlar herkese hayirli günler , hayırlı cumalar 🙏
Mesajlarınızı hep okuyorum seviniyorum herkesin güzel gelen haberlerine 🤩 Ilayumut Ilayumut canim cok sevindim senin adına da masallah kan değerin de çok güzel çıkmış rabbim bunca emeğin ,yılın,sabrın sonucunda inşallah her ikisini de 🤲🤲sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🙏
Bende güzel haberlerimi yazmak için can atıyorummm🤲 çarşamba kontrolüm var herhalde o gün nasip olursa transfer günü belli olur .
Bugun cuma günü kızlar canimm hamiş anneler yani sizlerden ricam bana da dua etmeniz hayirlisi ile bende inşallah bu sefer sağlıkla evladıma kavuşayim🤲 Hepinizin güzel yüreğine sağlık 😘😘😘

Merhaba herkese bebeğimin cinsiyetini öğrendim.Erkekmiş çok mutlu oldum.Benim 3.bebegim ikisi normal olmuştu.Polikistik över sendromu var bende ikisi normal olmuştu.3.tüp bebek yöntemiyle olmuştu.Ve oğlum olacağını öğrendim çok mutluyum.12.haftada kıza benzetmişti hatta yüzde 80 kız demişti.Cok güzel bir sürpriz oldu bana ve eşime.
Canim gözün aydın olsunn rabbim kucağına almayı da nasip etsin diğer evlatlarını da bebisini de size bağışlasın 🤲 hayirli sağlıklı Salih evlat olsunlar insalalh 🙏

Tureed Tureed ve Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Çok teşekkür ederim kızlar, yaptırdım geldim iğnemi. 😊
5 tane vermişti, 2 tane daha kaldı.
Onları da yaptırıp gideyim bakalım, daha devam ettirecek mi.
Şifa olsun kuzum ikisinide yaptır bebisi gör,🥰 bende demir ilacını bıraktım iki gündür çok fena oldum sordum bırak dedi sürekli midesi bulantısı yaşayanlar i anladım iki gündür

Mesajlarınızı hep okuyorum seviniyorum herkesin güzel gelen haberlerine 🤩 Ilayumut Ilayumut canim cok sevindim senin adına da masallah kan değerin de çok güzel çıkmış rabbim bunca emeğin ,yılın,sabrın sonucunda inşallah her ikisini de 🤲🤲sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🙏
Bende güzel haberlerimi yazmak için can atıyorummm🤲 çarşamba kontrolüm var herhalde o gün nasip olursa transfer günü belli olur .
Bugun cuma günü kızlar canimm hamiş anneler yani sizlerden ricam bana da dua etmeniz hayirlisi ile bende inşallah bu sefer sağlıkla evladıma kavuşayim🤲 Hepinizin güzel yüreğine sağlık 😘😘😘
Canim benim inşallah hayırlı haberleri vericeksin kuzum bebein sana can olcak sağlıkla devam etcek inşallah ee bakalım gün versin çok az kaldı heyecan dorukta 🥰🥰

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah canım. 🥰
Sizin adınıza çok sevindim. ❤️

Canim benim inşallah hayırlı haberleri vericeksin kuzum bebein sana can olcak sağlıkla devam etcek inşallah ee bakalım gün versin çok az kaldı heyecan dorukta 🥰🥰
Aminnn canim insallah 🙏🙏aynen çok heyecanlıyım güzel düşünüyorum güzel olur inşallah
Kontrolde umarım hersey iyidir de bir sıkıntı olmaz transfer de 🤲🙏

Geç olsa da hayırlı olsun benden de sana. Çok güzel mutluluklar bunlar. İnşallah sağlıklı ilerler. Beta artışı idi kese idi kalp atışı idi hep bunları beklerken heyecan doluyorsun. Haftalar hızlıca geçsin istiyorsun. Korku, endişe, sevinç hepsi bir arada bir çok duyguyu yaşıyorsun. Bende transferimin 8.günü yapmıştım testi.
Çokkkkk teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun evet çok güzel Heyecanlar bunlar Rabbım isteyen bekleyen heekesenasip etsin inşallah 😍😍😍
Yaaa yerim sizi😍😍😍 doktor da bizde çok mutlu olduk inan😍😍 inşallah böyle mutlu etsin her zaman annesini🥰 ben diğer testi iki gün sonra vermiştim. 2 hafta sonra da ultrasona çağırmıştı
Yaaa canim benim cok teşekkür ederim allah razı olsun hepimiz sag salim kucagımiza alalım inşallah canım benim 🤗😍😍😘😘
Ay ben bu mesajı nasıl atladım. 🙈
Seni aceleci, kız 6.günün daha. 😂
Maşallah, katlanarak artsın inşallah. 🥰
Nasıl atladin kiz😂😂😎😘😘😘inşallah canım inşallah sonuna kadar sag salim decam etsin 🤗🤗🤗😍😍
Canım benim rabbim en kısa zaman da seninde güzel haberleriji almayınasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍😍hadi minnoşu al da gun sayalım allahım dileyen bekleyen emek sarfeden herkese nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗şükür cok şükür bin şükür bu günleri gösteren rabbime allahım sonuna kadar güldürsün hepimizi o kadar cok yirgun bitik hissediyordum ki ben bittim dedim rabbim yetti kuluna şükürler olsun 🤗🤗🤗🤗😍😍😘😘

Canım benim inanılmaz miğde bulantılarım oluyor. bu hafta yavaş yavaş azaldı. ama sabah mutlaka yumurta yiyebildim. sütü de hep içtim. ama günün geri kalanında aç geziyordum. çok üzülüyordum çok şükür şimdi yavaş yavaş yiyebiliyorum birçok şeyi. ama 6.haftadan 10.haftaya kadar çok şiddetli idi.
Azaldıysa çok şükür canım önemli olan 12. Haftadan sonrası diyorlar inşallah bebişler müsaade eder de onları sağlıkla besleriz🥰🥰
Tureed Tureed ve Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Çok teşekkür ederim kızlar, yaptırdım geldim iğnemi. 😊
5 tane vermişti, 2 tane daha kaldı.
Onları da yaptırıp gideyim bakalım, daha devam ettirecek mi.
Şifalar olsun canım 🥰inşallah bittikten sonra tekrarına gerek kalmaz sağlıkla büyüsün miniğin🥰
İnşallahh canım listeye seni de pozitif olarak yazarım inşallah. Bu süreçte stresten uzak kalmaya çalış sen güzel şeyler düşün. Dizi film izle özellikle komedi filmleri izle. İnşallah Rabbim senden de hayırlı müjdeler almayı nasip etsin sımsıkı tutunsun bebişin sana inşallah 🥰

Aminn canım hayırlı cumalar 🥰 iyiz çok şükür sen nasılsın kan sonucu çıkmış mı
Çok şükür iyiyim canım 😊 birisi çıkmış diğeri 1 haftayı bulur dediler dış laboratuvar olduğu için inşallah iyi sonuçlar alırım canım inşallah hamilelik öncesidir 🤲🤲

Kızlar benim lekelenmem ilk olduğu günü de sayarsak 3 gün sürdü.
Aslında 2 gün ama 3. günde tamamen beyaza döndü.
Doktor 3 günde bir Proluton iğne yaptır, 2 hafta sonra tekrar bakalım dedi.
Bugün iğnem var.
Bu iğne kanamayı durdurucu değil mi?
Şu an gelen giden bir şey yok, yine de yaptırmalı mıyım?
Benim 7.haftadan sonra 10 günde bir hep kanamam oldu.Cok şükür şuan yok.Ama eğer sancı eşlik etmiyorsa korkmayın.Ben artık kendimi doğana kadar bu durumu yaşayacam galiba diye teselli ediyorum.Bende kanama olduğunda gittigimde bebekten gelmiyor dediler hep.

Oyy ona da az kaldı dimi😍 sonra yavaştan hazırlıklar falan😍
Aynen canım az kaldı bi dahaki kontrole cinsiyette netleşir daha hiç bisey almadım detaylıyıda atlatalım başlarım artık odası arabası kıyafetleri oooo çok şey var 🤗🤗

X