Aşılama 2021 Eylül ilk aşılama lütfen yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet arkadaşlar cuma yapmıştım test sonucum 1.61 di bugün yani pazartesi test yaptım 40 sizce olmuş mu hamilemiyim
Sen bana en güzel umut oldun bende senin gibi erken davranıp 10. Gün kan verdim 1.86 çıktı kaç üzüldüm çok ağladım bugün yine kan verdim bakalım senin yorumundan sonra içime bi umut düştü 🥰

Merhabalar bende bugün yani aşılamanın 10 günü kan testi yaptım ve 1.61 çıkmış acaba sonra danln yükselir mi yoksa negatif mi
Merhaba sonucunu nedir merak ettim yükselme olur bende onuncu gün verdim 1.44 çıktı iki gün sonra 330 çıktı bir kız bir erkek ikiz gebe kaldım ama 21 haftamda üç ay önce rahim ağzı aniden açıldı ve doğum başladı kaybettim 🥺inşallah gebesinizdir

Amin amin inşallah hakkımızda hayırlısıyla kucagimiza almayı nasip etsin

28 eylul asılama
13 ekim 66
15 ekim 160
18 ekim 881
canim umarim saglıklı gidiyoruzdur daha hic kontrole gitmedim 2000 geçtikten sonra dedi doktor

Bence gayet sağlıklı ilerliyor. <3
Benimki de şu şekilde;
27 Eylül aşılama
13 Ekim 155
15 Ekim 300
Bugün de kan vericem.
Doktor bana gelecek hafta salı gününe randevu verdi. Tekrar tekrar kan bakmamıza gerek yok dedi ama tabi ben durur muyum :KK70:
Hakkımızda hayırlısı olsun, Allah'ım sağlıkla ilerletsin ikimizinkini de :)
Kızlar merhaba. Asilamanin 12. Günü sabah idrar testi negatif çıktı. Üzüldüm olmadi diye ama yazınızı görünce umutlandım hiç kan testi yaptırmadım siz tam ne zaman yaptırdınız hepiniz aşılama değil mi

X