2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım merhaba kendin için neler aldın onları da paylaşabilir misin zahmet olmazsa😍
Paylaşırım tabiki :

1 paket 10 lu depend kilot bez
1 kadife pijama takımı sabahlık ile birlikte 3lü
1 adet viskon kumaştan (tiril tiril 🙈) pijama takımı
1 adet saten siyah pijama takımı
2 çift çorap
1 adet patik
1 adet terlik ( brickenstok daha önceden kullandıklarım yıkadım 🙈 )
3 adet emzirme sutyeni
3 adet emzirme atleti
1 adet yüz havlusu
1 bakım çantası ( hazırlamadım daha ama içine diş macunu fırça tarak kulak çöpü göğüs ucu krem ve bir rimel atarım 😂) )
1 adet göğüs pompası ( ben almadım ama kiralicam)
1 adet bone eşarp hemen takmalık ( kapalıyım hastanede eşarbımı tak çıkar yapamam diğe pratik olsun☺️)

- Bebeğe ve kendime ikili valiz bir kabin boy bebişe bir normal bana .bebek bakım Çantası almicam bebek arabasına dahil birtane var
💙💙

İlk ve son düzen maalesef annesi 😄 evet ya bende 2. Yıkamayı yapıyorum şuan bir yıkamalık daha var gözüme fazla görünmeye başladı. Erkek çocuk dedik kıza olmaz dedik fazla almışız galiba oğlumdan da epey birşey çıktı 🤣
Öyle insan farketmiyor :)

Paylaşırım tabiki :

2 çift çorap
1 adet patik
3 adet emzirme sutyeni
3 adet emzirme atleti
1 adet yüz havlusu
1 bakım çantası ( hazırlamadım daha ama içine diş macunu fırça tarak kulak çöpü göğüs ucu krem ve bir rimel atarım 😂) )
1 adet bone eşarp hemen takmalık ( kapalıyım hastanede eşarbımı tak çıkar yapamam diğe pratik olsun☺️)

- Bebeğe ve kendime ikili valiz bir kabin boy bebişe bir normal bana .bebek bakım Çantası almicam bebek arabasına dahil birtane var
💙💙
Canım bone eşarp nasıl birşey aldın bende öyle birşey kullanayım diyorum?

Paylaşırım tabiki :

2 çift çorap
1 adet patik
3 adet emzirme sutyeni
3 adet emzirme atleti
1 adet yüz havlusu

💙💙
Çoookk teşekkür eferimmmmm💙💙💙😘

Eklentiler

• 210A3FA0-EBA1-4E4A-97B3-07C8CF32BCFD.png
    210A3FA0-EBA1-4E4A-97B3-07C8CF32BCFD.png
    344,4 KB · Görüntüleme: 85
  • F6DD1EDF-6BFD-4703-B223-8112CAE16021.png
    F6DD1EDF-6BFD-4703-B223-8112CAE16021.png
    342,3 KB · Görüntüleme: 84
Günaydın kızlar dün kontrolüm vardı. 30+2'deyim şu an. Doktor ciğer geliştirici vurdurdu. Ama baktiginda servikal uzunluk 37, gelişimi iyi, suyu iyi dedi. Sadece bebek makat pozisyonunda makat az aşağıda senin dikkatli olman lazim yatman lazim biz önlemimizi alalım dedi. Dün korkudan hiç uyumadım. Böyle bi şey duyan eden yaşayan var mı?

arkadaşıma da 32. Haftasında çocuk aşağıda nerdeyse kanalda, erken doğum riskin var dedi sonra 39. Haftada zorla doğurttular çocuğu bi türlü gelmek istemedi 😂
Bebekler sürekli pozisyon değiştiriyor canım endişe etme. Ayağın altına hafif yastık koy yatarken. Bebiş yukarı doğru çıkar.

Kızlar bime gelecekmiş ayın 16 tısına ben BİM ürünlerini sevdiğim için alacağım sizler görmediyseniz diye paylaşmak istedim

Eklentiler

• Screenshot_20210409-135251.png
    Screenshot_20210409-135251.png
    261,8 KB · Görüntüleme: 84
Artık rahatız dinlenebiliriz :)
Ben temizliğe başladım yavaş yavaş😃
Bugün mutfağı temizledim ayrıntılı
Hafta sonu ara veririm
Hafta başı başlarım yazlıkları yıkamıştım onları ütüler dolabı yerleştiririm vakitlice
Yapabildiğim kadar yapıcam sadece camları silemem
Yardımcı kadın almayı düşünüyordum ama vakalar artınca vazgeçtim
Gelen giden olmaz zaten pis kalsın camlarım ne yapayım 😃😃

Hafta sonu ara veririm
Hafta başı başlarım yazlıkları yıkamıştım onları ütüler dolabı yerleştiririm vakitlice
Ya ben artık temizlik yapamıyorum.
Bugün mutfağın yerlerini silmem gerekiyordu eğilerek sildim sabahtan beri yatıyorum 😂
Sanırım ben haftaya kadın çağıracağım. Vakalardan tırsıyordum ama olmayacak. Kadını çağırıp anneme gideceğim. 🤷‍♀️

Bugün mutfağın yerlerini silmem gerekiyordu eğilerek sildim sabahtan beri yatıyorum 😂
Sanırım ben haftaya kadın çağıracağım. Vakalardan tırsıyordum ama olmayacak. Kadını çağırıp anneme gideceğim. 🤷‍♀️
Bende şu an pert durumdayım 😂😂
Mutfağı bitirip ardından evi süpürdüm, belim çok fena
Birazdan uzanıcam bir daha kalkamam heralde 😃😃

Niye egilerek sildin fazla yormayin hanımlar kendinizi viledayla sil bosver cocuktan önemli mi dün ben kendimi tutamadim felaket agri oldu belimde doktor kızdı bu kadar yorma kendini diye

Niye egilerek sildin fazla yormayin hanımlar kendinizi viledayla sil bosver cocuktan önemli mi dün ben kendimi tutamadim felaket agri oldu belimde doktor kızdı bu kadar yorma kendini diye

Hep viledayla siliyorum zaten iyi süpürülünce aslında viledayla da güzel temizleniyor. Takıntım yok öyle ama mutfak yerlerine bir şeyler dökülmüştü. Hadi silerim dedim. Yok bir daha silmem yoruyor gerçekten.

Hafta sonu ara veririm
Aynen canım en doğrusu evdesin sen galiba ben sabah 9:00 akşam 16:00 çalışıyorum eve geliyorum saat 17:00 ancak akşam canım çıkmadıysa bişeyler yapabiliyorum veya hafta sonu . Arada sırada hamr mayalayıp börek yapıyorum buzluğa atıyorum doğum sonrası için😂

Selam kızlar 😊

Bugün biraz dolaştım avmde, çok ağrıdı karnım. Korktum vallahi😞

tubaslk tubaslk maşallah hepsi çok güzel gülerek giysin inşallah

Benim daha eksiğim çok. Sizce hastane için kanin boy valiz mi almalı orta boy mu? Kabin boya sığmaz mı hepsi acaba?

X