Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Kızlar benim bebişim çişini yapmak için altının açılmasını bekliyor resmen 😂 havalansin yeter 😅 doğumda da çişini yapmış oradan belliymiş 🤭 dün banyo yaptırdık havlusuna isedi, ilk banyosunda da havlusuna isemisti. Akşam altını alıyorum isedi, gece altını değiştirirken üstüne ıslak mendil kapatmıştım iserse üstüne fiskirtmasin diye giydirdim tam kucağıma alcam alt açması ıslak, zibini sarı 😩 annem de sen bundan sonra bezi açmadan üstüne bı muslin ört o havalanirken yapsın çişini sonra altını aç demisti. Bu sabah öyle yaptım tam bezi açtım beyefendi o ara isiyormus 😂 napcam böyle bilmiyorum alışkanlık haline getirdi artık🤭
Erkekler daha çok yapıyor bu durumu bence. Bezi
Açıp göbeğinde şöyle biraz elinixi
Gezdirip eski
Bezi kapatıp biraz beklemeyi deneyin o ara yapar muhtemelen. Erkeklerin çiş yapması da komik oluyor sadece eşyaları değil suratınıza bile işiyor 😂😂

Erkekler daha çok yapıyor bu durumu bence. Bezi
Açıp göbeğinde şöyle biraz elinixi
Gezdirip eski
Bezi kapatıp biraz beklemeyi deneyin o ara yapar muhtemelen. Erkeklerin çiş yapması da komik oluyor sadece eşyaları değil suratınıza bile işiyor 😂😂
İlk isediginde annem çok korkmuştu hiç beklemiyordu 😂 şimdi o kadar hızlı davranıyoruz ki isemesin diye 😁
Göbeğine el gezdirmeyi deneyeyim ben de böyle bas edemicez çünkü🤭
Henüz suratıma isemedi ama şu meşhur doğuma giderken hala silmemis olduğum park yatağına isedi mesela 😂

X