2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Geçen aceleyle halıları yıkamaya vermiştik bugün yerler boşalmışken heryeri bi süpürüp sileyim dedim eğilip kalkmadım da fazla ama uzun sürdüğünden mi artık bilmiyorum şuan yine kazık gibi kaldım. Kuyruk sokumu ve kasıklarımın ağrısında ayakta duramıuorum çocuğu zor uyuttum yanında yatıp. Artık hiç iş yapamayacağım galiba 😔
Bende bir kaç gündür daha çok ağırlaştığımı hissediyorum iş yapmakta zorlanıyorum
Allah kolaylık versin hepimize

Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Çok güzel urunler var 🤗

Eklentiler

• Screenshot_2021-04-13-23-15-00-155_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-04-13-23-15-00-155_com.instagram.android.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 75
Geçen aceleyle halıları yıkamaya vermiştik bugün yerler boşalmışken heryeri bi süpürüp sileyim dedim eğilip kalkmadım da fazla ama uzun sürdüğünden mi artık bilmiyorum şuan yine kazık gibi kaldım. Kuyruk sokumu ve kasıklarımın ağrısında ayakta duramıuorum çocuğu zor uyuttum yanında yatıp. Artık hiç iş yapamayacağım galiba 😔
Halı yikamaci memnun musun ? Koltukta yıkıyorlar mi acaba bende arayis içindeyim malum yeniyim Yalova da . Bilmiyorum neresi iyi neresi değil 😁

Halı yikamaci memnun musun ? Koltukta yıkıyorlar mi acaba bende arayis içindeyim malum yeniyim Yalova da . Bilmiyorum neresi iyi neresi değil 😁
Bilmiyorum ki canım daha gelmedi gelince cevap veririm 😋 perşembeye gelecekmiş pazar aldılar. Sin pak tı galiba adı. Aceleye geldi biraz şimdi vermeyecektim evi düzeltirken halılarda çıksın aradan dedi eşim koltuğu unutmuşum.

Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Çok güzel urunler var 🤗
Bunu bilmiyorum da patpat diye bir site var yabancı ama maalesef öyle tatlı ki herşeyi yanıma bikaç adam bulup sipariş çekesim var 😍 sanırım 45 dolar üzeri alışveriş yapılabiliyor birde gümrük falan var pahalıya geliyor maalesef. Anca fotolara bakmakla kalıyorum😋 askılı eteğimin modelini oradan çalmıştım 😂

Kızlar birsey danışmak istiyorum. Doktor bana kabız olup ıkınmamayayım diye ilac verdi. Ilac ishal yapiyor beni. Yediklerimin besleyici kısımları cocuga ulasir mi acaba böyle?

Kızlar birsey danışmak istiyorum. Doktor bana kabız olup ıkınmamayayım diye ilac verdi. Ilac ishal yapiyor beni. Yediklerimin besleyici kısımları cocuga ulasir mi acaba böyle?
Sürekli ishal yapıyorsa dikkatli içmelisin sana da zor olur çocuğu da etkiler canım. Aşırı kabızlığın yoksa ilaçtan ziyade kayısı incir falan desen?

artık temizlik sonrası ağrıyı kabullendim o normal geliyor ama kendimi felçli gibi hissediyorum sol ayağımda acayip bir kemik ağrısı var boylu boyunca yatarken kalkarken yürürken namaz kılarken yarım insan gibiyim hep bir tarafım tutmuyor. allahım sonumuzu hayr eylesin çok zorlanmaya başladım artık. yatarken bile ağırırmı ağırıyor işte.😔

İçmediğin zaman hemen kabız mı oluyorsun? Sürekli içmen mi gerekiyor acaba?
Evet hicbirsey fayda etmiyor.
Sürekli ishal yapıyorsa dikkatli içmelisin sana da zor olur çocuğu da etkiler canım. Aşırı kabızlığın yoksa ilaçtan ziyade kayısı incir falan desen?
Yok canim yedigim ictigim hicbir sey fayda etmiyor.
Ama bu ilac da direk ishal yapiyor.

artık temizlik sonrası ağrıyı kabullendim o normal geliyor ama kendimi felçli gibi hissediyorum sol ayağımda acayip bir kemik ağrısı var boylu boyunca yatarken kalkarken yürürken namaz kılarken yarım insan gibiyim hep bir tarafım tutmuyor. allahım sonumuzu hayr eylesin çok zorlanmaya başladım artık. yatarken bile ağırırmı ağırıyor işte.😔
Yatınca daha da beter galiba birde zar zor uyuyoruz hiç kıpırdamıyoruz uyanınca kımıldayamıyorum hemen katır kütür ederek doğduruluyorum😋 ağrı acı neysede iş yapamaz duruma gelirsem o kötü olur. Artık temizliği tek yapmayacağım en iyisi bu galiba. Çocukla oyna yemek yap yetiyor zaten bana yorulmak için 🤦‍♀️

Evet hicbirsey fayda etmiyor.

Yok canim yedigim ictigim hicbir sey fayda etmiyor.
Ama bu ilac da direk ishal yapiyor.
O zaman doktoruna danışmalısın bence o karar versin sorun değil ishal ol sürekli derse devam edersin 😋 düzelir inş kısa zamanda probiyotikli lifli bealenmeyi arttır sen yine de ama

Yatınca daha da beter galiba birde zar zor uyuyoruz hiç kıpırdamıyoruz uyanınca kımıldayamıyorum hemen katır kütür ederek doğduruluyorum😋 ağrı acı neysede iş yapamaz duruma gelirsem o kötü olur. Artık temizliği tek yapmayacağım en iyisi bu galiba. Çocukla oyna yemek yap yetiyor zaten bana yorulmak için 🤦‍♀️
bugün hava çok güzeldi kızımı parka çıkardım. saatler geçti ama eve dönmek istemedi. oturmaktan yorulurmu bir insan ya. eve geldik benim pertim çıkmış.🙈

Sen sorunca aklima geldi.ben idrar enfeksiyonu icin antibiyotik kullandım. Beni hemen ishal yapti ama bitene kadar bırakmadım ve bu kontrolde bebegim eskisi gibi kilo almamıştı. Dr 2kilo dedi ama önceki kontrolde 1700gramdi. 300gr almis görünüyor. Normalde daha cok alırdı. 2 hafta hep ishaldim. Simdi anladim kesin ondan oldu .

Sen sorunca aklima geldi.ben idrar enfeksiyonu icin antibiyotik kullandım. Beni hemen ishal yapti ama bitene kadar bırakmadım ve bu kontrolde bebegim eskisi gibi kilo almamıştı. Dr 2kilo dedi ama önceki kontrolde 1700gramdi. 300gr almis görünüyor. Normalde daha cok alırdı. 2 hafta hep ishaldim. Simdi anladim kesin ondan oldu .
Olabilir canim demek ki cocuk beslenemiyor. Benim kontrol haftaya ilacı bırakmam da tehlikeli artik sabredicem haftaya kadar.

X