2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Oldum olası hiç bu kadar takıntılı olamadım niyeyse sorun bende mi ditorum bazen 😄 boşver canım senin çocuk da yoktu galiba boş duramadığın zaman elini oyalacak birşeyler bulmaya çalış yorucu olmayacak. Sonrasında fırsatın olamayacak:)
Bende 🤭🤭

Vallah ben artık zor eğiliyorum bende temizlikçi çağırmaktan vazgeçtim korona fln korkutuyor ya :KK43:
Aynen canım yapabildiğin kadar kirli evimde kalırım daha iyi covid olmaktan iyidir birde alışkın değilim ben ya evimi başkasının temizlemesine birde ben detaylı yaparım o dolabıma girecek hali yok yok istemem kayınvalideme camları temizletir halılarıda yıkatmaya verdimi gerideki işleri dogurana kadar bitiririm yavaş yavaş

Ebruzerm Ebruzerm Rabbim korusun vaktinde saatinde sağlıkla gelsin canım,gebelik zehirlenmesi Rabbim kimseye yaşatmasın korktuguna uğratmasın yaradan canım

Bebisleriniz hareketleri nasil?? Surekli sert bi sekildemi hissediyorsunuz
Herhalde sakin bir çocuk olcak benimki hareketleri onu göstryor, ben çok hareket edip yattıysam onun hareketleri başlıyor ,onun dışında arada sırada ,birde onunla konuşursam iyi hareketleniyo onun dışında sakin 😄😄

Dilaraerdogan Dilaraerdogan canım geçmiş olsun 34 görürsün inş bebegin kucağında çıkarsın hastaneden A Alikla canım sanada çok geçmiş olsun adını hatırlayamadığım bir arkadaş daha vardı kusura bakmayın bazı msj kacırıyorum yazamıyorum o yüzden Rabbim cümlesi ile beraber bizlerinde bebeklerini de sağlıkla versin kucaklarımıza inş korktuklarımıza ugratmaz Allahım

Canım valla benim ev şimdiden karıştı 😅 çalıştıgım için en acil şeyleri yapabiliyorum artık yemektir toplamadır vs. Ben temizlikçi çağırmayı düşünüyorum. Daha bebişimin de kıyafetleri kargoda. Gelsin inşallah yıkayıp hazırlayacağım 🥰

Ben uyanık oldugunda sert hissediyorum resmen karate yapıyor bazen de yumuşak haraketler yapıyor . Göbeğim dalga dalga dalgalandırıyor sıpa 😂

Canım çok geçmiş olsun . İnşallah hayırlı zamanda kucagına alırsın en iyi vakitte . Şey soracaktım bu açılmayı nasıl tespit ediyor doktor alttan muayene ile mi ? Benim de birkaç gündür kasık ağrım var ara ara yarın aile hekimine gidip idrar tetkiki yaptıracağım ama siz böyle diyince acaba benim de mi oluyor diyorum 🙄 A Alikla B Bekleyelimbakalim kızlar çok geçmiş olsun inşallah hayırlı zamanda sapasağlam kucagınıza alırsınız hepimiz alırız 🥰🙏🏻
Hem ultrasonla ölcüyor hemde vajinal ultrasonla açılmaya bakıyor

Dilaraerdogan Dilaraerdogan canım geçmiş olsun 34 görürsün inş bebegin kucağında çıkarsın hastaneden A Alikla canım sanada çok geçmiş olsun adını hatırlayamadığım bir arkadaş daha vardı kusura bakmayın bazı msj kacırıyorum yazamıyorum o yüzden Rabbim cümlesi ile beraber bizlerinde bebeklerini de sağlıkla versin kucaklarımıza inş korktuklarımıza ugratmaz Allahım
Amin canım cok sagol inşallah 🤲

Ben suan hastahanedeyim cok huzursuzdu icim :KK43: bebegimi cok az hissettim dunden beri ve basim donuyor midem bulaniyordu. Gebelik zehirlemesinden korktum. Suan monitora bagladilar ( nst diyorsunuz sanirim ) sukur kalbi iyi atiyor bakalim sonuc ne cikicak
Gecmis olsun iyi haberlerle dönersin insallah icin ferahlar

Hanımlar birsey soracağım benim bilginiz kalcam kitleniyor birgun bir tarafi birgun bir taragi oturamiyorum üstüne resmen 2 gundur :KK43: normal mi ki

Kalçaya baskı çok normal artık aslında. Bazı bünye biraz daha hassas oluyor. Veya öncesinde bir hasar varsa.
Benim de romatizmam olduğu için kalça ağrısı çok yaşıyorum. Siyatik tarzı ağrılar yaşıyorum. Esneme hareketleri iyi geliyor. Çok fazla ayakta durmak baskıyı artırıyor kalçada. Yine de doktoruna bir sor tabi.

Kalçaya baskı çok normal artık aslında. Bazı bünye biraz daha hassas oluyor. Veya öncesinde bir hasar varsa.
Benim de romatizmam olduğu için kalça ağrısı çok yaşıyorum. Siyatik tarzı ağrılar yaşıyorum. Esneme hareketleri iyi geliyor. Çok fazla ayakta durmak baskıyı artırıyor kalçada. Yine de doktoruna bir sor tabi.
Evet dogru diyorsun wn iyisi doktora sormak gecen soyledim.belimde cok agri oluyor diye yercekiminden dolayidir diyor bana

X